3:3
0:4
- : -

KM automatik FBK Jičín - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:9
2. Kristýna Bachmaierová, 5. Gabriela Žůrková, 10. Gabriela Žůrková, 32. Nikola Kuchařová, 33. Karolína Strejcovská, 36. Karolína Strejcovská - 2. Kristína Hudáková, 20. Denisa Kotzurová, 23. Kristína Hudáková, 25. Nela Kapcová, 35. Denisa Kotzurová, 41. Veronika Káčová, 52. Karolína Šablaturová, 55. Paulína Hudáková, 59. Paulína Hudáková; rozhodčí: Lucie Hejnová - Daniel Jireček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 111; zásahy brankářů: Veronika Samková 17 - Veronika Tomšová 12, Jana Dupčáková 3; po třetinách: 3:2, 3:3, 0:4;
60:00
Střely v poslední části hry: Jičín 3 - Ostrava 13.
60:00
Komentář trenérky domácích Gabriely Žůrkové: Musím holky pochválit za bojovnost v celém zápase. Naše hra se každým zápasem zlepšuje. Musíme se akorát vyvarovat našich zbytečných chyb. Děkujeme soupeři za hru a divákům za skvělou podporu!
60:00
Komentář trenéra FBC Ostrava Jakuba Robenka: Dvě třetiny nezodpovědnost směrem dozadu a prakticky celý zápas impotence ve finální fázi. Šancí jsme měli určitě na dvacet a více branek. Třetí třetina snese už přísnější měřítko a nakonec jsme zápas kontrolovaně dohráli.
60:00
59:43
Vyloučen hráč Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
59:12
Paulovičová schytala tvrdý direkt do obličeje, rozhodčí situaci neviděli.
58:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Kristína Hudáková (6:9).
58:39
Zdá se, že Ostrava kontroluje výsledek.
57:30
Zbývají 2 a půl minuty, uvidíme, zda Jičín ještě něco vymyslí.
56:16
Hudákové nejprve míček sjel, následně zasahuje Samková.
55:47
A pokračujeme ve hře.
55:46
Bachmaierová zahrála tvrdě do těla, jedna z ostravských hráček je v péči zdravotníka.
54:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Denisa Kotzurová (6:8).
54:59
Samková si na míček sáhla, ale mimo ho vytěsnit nedokázala.
54:36
První polovina vyloučení je pryč.
53:36
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:36
První vyloučení utkání. Takových zákroků už tady bylo, rozhodčí vylučují až teď. Ostrava dostává možnost vnést klid na své hokejky.
52:35
Jičín stahuje hru jen na 2 pětky a taktika je jasná...vyrovnat.
51:18
Málem to bylo hned o dva góly, ale u jičínské branky zazvonila tyč.
51:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Viktória Grossová (6:7).
50:50
Paulovičová po sprintu přes celé hřiště míří mimo.
50:30
Strejcovská končí po souboji otřesená, ale odchází ze hřiště po svých.
50:22
Jičín má problémy s rozehrávkou, ale to co předvádí Samková je až neuvěřitelné.
49:26
Hra se nám přiostřuje, Ostrava zřejmě takto těžké utkání nečekala.
48:09
Souboj u mantinelu odnesl reklamní banner.
47:46
Další zákrok Samkové!
47:20
Nad hlavou Samkové zvoní tyč!
46:25
Bachmaierová a Jarolímovou se tlačily do zakončení, ale míček až příliš poskakoval.
45:17
Jičín se snaží vyvarovat se chyb v obraně a začíná hrát zataženě.
43:48
Tenhle výhoz se Samkové nepovedl, Ostrava ale netrestá.
42:54
Kosová dnes už podruhé likviduje míček totálním prošlápnutím.
40:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Kristína Hudáková (6:6).
40:28
Ostrava důrazem před brankou Samkové hned v úvodu třetiny srovnává.
40:01
Úvodní buly poslední třetiny pro domácí.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jana Dupčáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé části hry: Jičín 10 - Ostrava 6.
40:00
39:27
Ke konci třetiny Ostrava tlačí.
38:34
Jarolímová z bezprostřední blízkosti pouze do golmanky.
37:32
Jarolímové se nepodařilo prostřelit zeď ani na tři pokusy.
36:42
Domácí Svobodová končí na zemi, ale vypadá to, že bude ve hře pokračovat.
35:52
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Karolína Strejcovská, asistoval Markéta Kosová (6:5).
35:52
Kosová si povodila obránce a předložila Strejcovské!
34:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Markéta Vrlíková (5:5).
34:32
Kotzurová se obtočila podél všech a znovu vyrovnává.
32:52
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Karolína Strejcovská, asistoval Nikola Kuchařová (5:4).
32:52
Kuchařová našla bekhendem volnou Strejcovskou a ta se nemýlila.
31:44
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová, asistoval Lucie Paulovičová (4:4).
31:44
Kuchařová se prosazuje střelou po rozehře standartky na polovině hřiště.
29:09
Samková zasahuje nohou, další tutovka Ostravy kterou domácí golmanka likviduje.
28:46
Jičín standartku z prostoru brankoviště nesehrál nejlépe.
26:57
Obraz hry se mění v neprospěch domácích, Ostrava nyní jasně aktivnější.
24:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová bez asistence (3:4).
24:35
Kapcová využívá nepřesnou rozehrávku domácích a Ostrava se ujímá vedení.
23:55
Výtečný zákrok Samkové!
22:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková bez asistence (3:3).
22:52
Hudáková se sporným momentem dostala k míčku a vyrovnává stav utkání.
22:10
Samková si skočila pro míček za branku a uklidňuje hru.
21:11
Jarolímová to umí bekhendem skoro stejně dobře jako jičínská legenda Gadža! Nicméně střelu Tomšová kryje.
20:12
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Kristína Hudáková.
20:12
Žůrková zatáhla za záchrannou brzdu, ale Samková nařízené trestné střílení kryje.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro domácí.
20:00
20:00
Poměr střel v první části hry: Jičín 8 - Ostrava 7.
20:00
19:21
19:21
Ostrava snižuje ještě před přestávkou, asi to bylo jen otázkou času.
18:19
Jičín je sice mírně v defenzivě, ale střely co vysílá na branku Ostravy mají velký potenciál.
16:43
Žůrková pálí nad!
16:03
Jičín byl více jak minutu zamčený na vlastní polovině, ale z protiútoku hrozila Bachmaierová.
15:21
Ostrava mírně častěji na míčku, když se ale dostanou její hráčky ke střele, končí na blocích jičínských nebo na Samkové.
13:06
Bachmaierovou natlačily zezadu na branku, Jičín hraje z rohu.
09:31
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Anet Jarolímová (3:1).
09:31
Žůrková utekla všem a nedala golmance šanci.
09:23
Ostrava nevyužila špatné rozehrávky domácích.
08:48
A znovu zasahuje Samková, Ostrava se dere za vyrovnáním.
08:14
Výtečná Samková sebrala Ostravě jasný gól!
07:25
Bachmaierová vyslala projektil z poloviny hřiště, ten končí na těle jedné z obránkyň.
07:01
Ostrava zamkla domácí u branky, ale k pořádné střele se nedostala.
04:57
04:57
Skákající míček uklízí do branky Žůrková
04:20
Jarolímová si zkoušela zaběhnout za obranu, ale přihrávka přes půl hřiště neprošla.
03:33
Ostrava si otevřela v posledních vteřinách střelnici, ale branku Samkové zatím jen obstřeluje.
02:45
Rychlá hra nahoru a dolů, v šanci se ocitla i domácí Chlumská.
01:33
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová bez asistence (1:1).
01:33
Rychlá reakce domácích, pohotově vyrovnává Bachmaeirová.
01:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Karolína Šablaturová (0:1).
01:12
Máme tu první gól utkání, Ostrava využila špatné rozehrávky domácích.
00:45
Střela Kosové zblokována, na druhé straně pálí Ostrava nad.
00:01
Úvodní buly utkání pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Hejnová a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Veronika Káčová, Paulína Hudáková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Gabriela Žůrková, Lucie Paulovičová, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová, Nikola Kuchařová