3:0
3:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Crazy girls FBC Liberec 8:0
11. Barbora Husková, 13. Barbora Husková, 28. Barbora Husková, 32. Zuzana Šponiarová, 36. Eliška Planková, 48. Justyna Krzywak, 55. Zuzana Šponiarová, 58. Zuzana Šponiarová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Petra Klečková 10 - Martina Lerchová 33; po třetinách: 2:0, 3:0, 3:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 11 - hosté 3 Střely celkem: domácí 41 - hosté 10
60:00
Komentář asistenta trenéra, paní Blanky Procházkové: Po včerejším utkání, bojovný výkon, holky se Vítkovic nezalekly a byl to ostrý zápas. Bohužel odešly fyzické síly, ale víme že to jde. Soupeřkám gratulujeme, a nás čeká cesta za sněhem do Liberce.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Dnes spokojenost až s třetí třetinou, ty první dvě byly od nás nepřesné, zbrklé a technicky nekvalitní. Když jsme se na hřišti uklidnili, tak jsme dokázali předvést i kvalitní kousky. Děkujeme soupeřkám za zajímavý zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Nejlepší hráčka domácích s 16 Zuzana Šponiarová Nejlepší hráčka hostů s 66 Michaela Mlejnková
60:00
57:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová, asistoval Alžbeta Ďuríková (8:0).
57:51
Šponiarová přidává další gól.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
54:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová, asistoval Sára Seevaldová (7:0).
54:48
Šponiarová ukázala krásný návrat z trestné.
54:37
Domácí v plném počtu.
53:46
Vítkovice ve vlastním oslabení zahrozily.
52:37
Vyloučen hráč Zuzana Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:37
Šponiarová si jde odpočinout.
52:29
Timeout Crazy girls FBC Liberec
49:54
Vítkovice hrají převážně na půlce Liberce.
47:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Barbora Husková (6:0).
47:00
Kryzwak se dostala sama před gólmanku a pod nohou vstřeluje gól.
46:53
Ďuríková do obrany hostů.
46:07
Liberec střílí, Klečková chytá.
44:21
Vítkovice kombinují na půlce hostů, ale žádné zakončení.
41:33
Vítkovice v tlaku.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí 16 - hosté 3.
36:58
Vyloučen hráč Šárka Boľová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
36:58
Liberec si zahraje přesilovou hru.
36:22
Rozhodčí signalizuje odloučené vyloučení. Liberec v šesti.
35:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Veronika Enenkelová (5:0).
35:55
Planková zvyšuje.
35:28
Vyloučen hráč Kristýna Zelníčková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
35:28
Vítkovice si zahrají druhou přesilovou hru.
31:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová, asistoval Veronika Enenkelová (4:0).
31:57
Vítkovice až na potřetí trefují bránu.
30:21
Střela Liberce neprošla přes obranu Vítkovic.
27:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Zuzana Šponiarová (3:0).
27:53
Husková už trefuje bránu a využívá přesilovou hru.
27:25
Husková nastřeluje tyč.
26:28
Vyloučen hráč Hana Koníčková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:59
Šupu Šupákové chytá hostující gólmanka.
25:12
Vítkovice si zahraji první přesilovou hru.
22:32
Vítkovice v tlaku
20:42
Zuza Šponiarová trefila Lerchovou do masky.
20:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
20:00
Střela do tyčky hráč Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
13:58
Ze začátku byl více aktivnější Liberec, teď už jsou aktivnější Vítkovice.
12:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Justyna Krzywak (2:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Klára Leierová, Adéla Dlouhá, Hana Koníčková, Michaela Mlejnková, Michaela Vejdělková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Ivana Šupáková, Alžbeta Ďuríková, Zuzana Šponiarová, Veronika Enenkelová, Jana Trošková