0:0
1:3
- : -

K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:4
59. Andrea Dernerová - 20. Zuzana Šponiarová, 45. Zuzana Šponiarová, 51. Ivana Šupáková, 52. Lucie Suchánková; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 373; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 27 - Nikola Příleská 17; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Tomáše Martiníka: Svou kvalitu jsme předvedli asi jenom v 1.třetině, ta se nám povedla a jen díky výborné brankářce Židenic a naší střelecké neschopnosti, byl zápas otevřený. Pak jsme sebe sami znervózněli a už se spíše utápěli ve vlastních nepřesnostech. Za vítězství jsme rádi a moc děkujeme pořadatelům za toto utkání. V téhle atmosféře se hraje florbal s chutí a s radostí.
59:59
Komentář trenéra domácích Jiřího Starého 1/2: Dnes patří hlavní dík skvělým znojemským divákům za úžasnou atmosféru a také samozřejmě všem pořadatelům kteří s touto akcí pomáhali.
59:59
Komentář trenéra domácích Jiřího Starého 2/2: Jediné co dnes chybělo byl z našeho pohledu lepší výsledek, holky zápas odmakaly a v obraně se překonávaly, bohužel směrem dopředu jsme toho znojemským divákům moc nepředvedli a gólů jsme chtěli vstřelit víc. Přejeme hodně štěstí v následujícím superligovém zápase proti Spartě.
59:59
střely po 3.třetině- Židenice:6 Vítkovice:7 střely celkově- Židenice: 18 Vítkovice:31
58:33
Husková střílí přímo do rukou Krištofové.
58:18
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Kristýna Pospíšilová (1:4).
58:16
Dernerová trefuje rameno Příleské.
57:49
Knapová i Janečková vystřelily hodně překvapivé a tvrdé střely.
56:21
Nečasová skvěle doběhla Huskovou a zabránila jí ve střela.
54:54
Ďuríková střílí tvrdou střelou od půlky, míček s e ale odrazil od blokující hráčky za mantinel.
53:24
Dernerová posílá střelu po zemi na Příleskou.
51:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Suchánková, asistoval Markéta Kolářová (0:4).
50:34
Timeout K1 Florbal Židenice
50:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková bez asistence (0:3).
49:57
Standartní situace Vítkovic v útočném rohu.
48:49
Husková střílí pouze do bloku.
48:07
Nečasová dává Rybníčkovou, ta ale minula.
46:53
Ďuríková také míjí po nahrávce Enenkelové.
46:33
Hyršová míjí ze standartky.
45:18
Husková i Plánková minuly.
44:49
Pospíšilová střílí přímo do rukou Příleské.
44:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová bez asistence (0:2).
44:14
Šponiarová si vyvezla míček, vystřelila a poté i dorážela, z čehož padá druhý gól tohoto utkání.
43:58
Suchánková posílá střelu po zemi, mimo bránu.
43:26
Indrová blokuje střelu Hyršové.
42:09
Novotná střílí hned 2x do Krištofové.
41:22
Dernerová nedoběhla míček před bránou hostů.
38:21
Janečková asi 5x dorážela a Příleská měla hodně velké problémy.
37:36
Husková doběhla s míček před bránu, rozhodčí ale odpískal faul. Vítkovice rozehrávají z rohu.
36:29
Běhounková netrefila míček před bránou.
35:51
Knapová neviděla míček, který na ni poslala Rybníčková, a míčku se zhostily Vítkovice.
32:07
Enenkelová střílí přímo do rukou Krištofové.
31:47
Dobrá dorážka Nečasové, trefuje ale pouze rameno Příleské.
30:48
Suchánková posílá střelu pouze po zemi.
28:59
28:23
Vítkovice teď skoro minutu držely míček na polovině domácích, nakonec střílí Enenkelová, ale pouze do mantinelu za bránou.
26:17
Enenkelová střílí do bloku.
25:55
Nečasová těsně míjí.
23:36
Příleská chtěla poslat míček své obránkyni, ale dala ho přímo na florbalku Dernerové, která trefila z úplně prázdné brány pouze tyčku!
22:45
Krištofová se skvěle poprala se střelou, která se od horní tyčky odrazila do malého brankoviště.
21:41
Dernerová těsně minula bránu.
21:07
Husková nahrála před bránu na Plánkovou, ta dává krátkou na Krzywak, která těsně minula.
20:00
Střela do tyčky hráč Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice .
20:00
Střela do tyčky hráč Veronika Enenkelová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
Střela do tyčky hráč Zuzana Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
20:00
19:59
střely po 1.třetině- Židenice:2 Vítkovice:15
19:32
19:32
Půl minuty před koncem 1.třetiny dává Šponiarová gól a otvírá skóre zápasu.
18:36
Seevaldová dává nahrávku před bránu, kde ale nikdo z jejích spoluhráček není.
16:45
Střelu Ďuríkové od půlky chytá Krištofová bez problémů.
15:55
Husková střílí od mantinelu pouze do boční sítě.
15:38
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
14:43
Ďuríková mířila na šibenici, míček ale zblokovala Pospíšilová.
13:57
Hyršová míří těsně nad.
13:27
Janečková dobře vybojovala míček a zakládá protiútok.
12:58
Plánková trefuje pouze boční síť.
12:26
Dobrá tlak Rybníčkové.
11:28
Švehlová a Hrebíčková si díky přesným nahrávkám vytvořily skvělou šanci, míček zatím v síti nekončí.
10:55
Hyršové nesedla střela a pálí pouze po zemi.
10:12
Nečasová vypustila tvrdou střelu, ale pouze do bloku.
09:13
Přihrávku Huskové zpoza brány nedokázala ani jedna z hráček před bránou chytit.
08:49
Šponiarová střílí z velkého brankoviště.
07:54
Hyršová vyhrála souboj v rohu, vyběhla si z rohu a nakonec i posílá střela, se kterou ale Krištofová nemá problém.
07:03
Zmatku před domácí bránou dobře využila Plánková, která pak ale míjí.
06:38
Střelu Huskové blokuje domácí Nečasová.
06:12
Smutná střílí z rozehrávky, trefuje pouze bránící Enenkelovou.
05:17
Rybníčková skvělý tlak před bránou, ze kterého pak i střílí.
03:51
Janečková si dobře naběhla před bránu, nakonec ale netrefila míček ze vzduchu.
03:02
Enenkelová poslala prudkou nahrávku na střed, kam si naběhla Šponiarová, ta následně střílí pouze do nohy Krištofové.
01:21
Švehlová trefuje pouze boční síť.
00:30
Vítkovice si po úvodním buly drží míček na své polovině
00:01
Krásný dobrý večer ze znojemské sportovní haly, kde se nám za chvíli začne utkání mezi K1 Florbal Židenice a 1. SC TEMPISH Vítkovice. Přeji příjemnou zábavu!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Ivana Šupáková, Alžbeta Ďuríková, Veronika Enenkelová, Sára Seevaldová, Zuzana Šponiarová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Kristýna Pospíšilová, Martina Indrová, Kateřina Rybníčková, Andrea Dernerová