4:2
2:1
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - KM automatik FBK Jičín 8:6
6. Denisa Billá, 16. Kateřina Kovaříková, 27. Kateřina Kovaříková, 28. Simona Pálková, 31. Eliška Chudá, 34. Vendula Beránková, 43. Michaela Šulanová, 45. Kateřina Kovaříková - 9. Kristýna Bachmaierová, 9. Anet Jarolímová, 16. Anet Jarolímová, 37. Gabriela Žůrková, 37. Gabriela Žůrková, 50. Gabriela Žůrková; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Kristýna Karli 22 - Veronika Samková 18; po třetinách: 2:3, 4:2, 2:1;
60:01
Vyjádření vedoucího družstva hostí M.Petrgála: Předně přejeme brzké uzdravení Nikole Hermannové. V utkání s domácími jsme si ověřili, že můžeme hrát o body opravdu s každým. Nicméně množství zbytečných chyb Tigers zkušeně využili. Domácím gratulujeme k vítězství a pořadatelům za fajn zápas.
60:01
Vyjádření trenérky domácích M.Šteglové: V dnešním utkání jsme to nebyly úplně my, možná i díky situaci z první třetiny. Snad bude Niky Hermannová v pořádku a brzy zpět na hřišti. I tak jsme dokázali nervózní zápas vyhrát a to díky povedenému výkonu našich juniorských nadějí, které dnes musím vyzdvihnout.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 5, Jičín - 12
60:00
59:59
Domácí udržely vedení a berou z tohoto utkání 3 body.
58:49
Jičín v 6.
58:48
Timeout KM automatik FBK Jičín
58:48
Jičín si vybral čas na poradu, uvidíme zda to pomůže.
58:04
Závěr přesilovky konečně přinesl tlak domácích, ale gól ne.
57:18
Přesilové hry dnes domácím nesvědčí.
56:04
Vyloučen hráč Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra na zemi.
56:04
Markéta Kosová zblokovala pokus Denisy Billé, ale seděla u toho na zemi a tak si jde sednout na dvě minuty o pár metrů dále.
54:05
Petra Šebestová si stáhla balónek mezi dvě soupeřky, ale přes závoru z kolene se dostat nedalo..
51:51
Kubišová sama na gólmanku, ale nepřekonala ji.
50:00
Dnešní utkání sleduje 153 diváků! Děkujeme.
49:08
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Anet Jarolímová (8:6).
49:08
Gabriela Žůrková se odmítla vrátit a trochu paradoxně se jí to vyplatilo, když dostala dlouhou přihrávku od Jarolímové a sama tváří v tvář Karli nezaváhala.
45:57
Kovaříková tentokrát trochu sobecky a přestřeluje.
44:35
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (8:5).
44:35
Další pěkná spolupráce po ose Billá-Chudá-Kovaříková.
42:36
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Michaela Šulanová, asistoval Simona Pálková (7:5).
42:36
Parádní rána čerstvě dvacetileté Míši Šulanové! Proti tomu neměla Samková nárok! Dodatečně všechno nejlepší!
40:25
Gabriela Žůrková mohla vyrovnat, ale Karli byla proti.
40:01
Třetí dvacetiminutovka právě odstartovala.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tigers - 14, Jičín - 6
40:00
39:59
Obrovský závěrečný tlak Tigers už další branku nepřinesl a tak půjdou domácí do třetí třetiny s nejtěsnějším náskokem.
39:43
Míša Šulanová po krásném výběhu pouze do tyčky.
37:38
Bachmaierová je zpět, tohle oslabení hostům vyšlo dokonale.
36:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková bez asistence (6:5).
36:34
A další branka v oslabení od Žůrkové..
36:22
36:22
Gabriela Žůrková se prosazuje ve vlastním oslabení.
36:19
Vendula Beránková minula poloprázdnou bránu.
35:38
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
35:38
Kristýna Bachmaierová úplně zbytečně nabrala kolenem Elišku Chudou a jde si po zásluze oddechnout.
33:27
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Vendula Beránková bez asistence (6:3).
33:27
Krásná střela od mantinelu v podání Beránkové a Tigers využívají přesilovku.
32:58
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
32:58
Zuzka Svobodová trefila pouze hůl soupeřky a inkasuje dvouminutový trest.
30:50
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Denisa Billá (5:3).
30:50
Eliška Chudá po nezištné nahrávce od Denisy Billé navyšuje vedení.
29:55
Utkání neztrácí na tempu, ale větších šancí je nyní prosto.
27:17
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Simona Pálková bez asistence (4:3).
27:17
Simona Pálková si počkala na správný okamžik a dostává domácí do vedení.
26:06
26:06
Opět osvědčená spolupráce a opět vyrovnáno.
25:50
Zaváhání v rozehrávce domácích a velká šance pro Jičín, Bachmaierová však nedokázala sama před brankou vystřlit.
23:41
Ani přesilovka Jičína nebyla příliš povedená.
23:00
Anet Jarolímová po krosu nedokázala prostřelit Kristýnu Karli.
21:41
Vyloučen hráč Kateřina Pisárová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:55
Pěkná individuální akce Petry Šebestové, ale maska Samkové byla pro Jičín na správném místě.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tigers - 7, Jičín - 10
20:00
19:59
První třetinu ovládl Jičín poměrem 3:2. Zároveň doufejme, že Niky Hermannová bude v pořádku a nečeká ji žádná delší absence.
18:23
Další jedovatý pokus Jarolímové, Karli reflexivně vyráží.
15:47
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Kristýna Bachmaierová (2:3).
15:47
Stačilo 15 vteřin a hosté opět vedou a opět zásluhou Jarolímové.
15:32
15:32
Ukázkové řešení situace 2na1 v podání domácích juniorek a je vyrovnáno.
13:10
Niky Hermannová za potlesku a po svých opouští hřiště, ale příliš dobře to nevypadá, minimálně dnešní utkání pro ni skončilo.
13:09
Na zemi zůstává po souboji ležet Niky Hermannová.
13:00
Kačka Kovaříková v solidní šanci, ale nedokázala procpat míček pod gólmankou.
12:24
Tohle nebyla povedená přesilová hra od domácích.
10:53
Niky Hermannová míjí poloprázdnou bránu.
10:24
Vyloučen hráč Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
10:24
Nikola Kuchařová obdržela první menší tret tohoto zápasu.
08:50
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Nikola Kuchařová (1:2).
08:50
Dlohý kros od Kuchařové a Anet Jarolímová z jedničky a backhandem trefuje přesně vzdálenější šibenici.
08:18
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Gabriela Žůrková (1:1).
08:18
Rychle rozhraná standartní situace krosovým lobem a Bachmaierová se ze vzduchu nemýlí.
06:23
Pokus Lucky Řezáčové likviduje Samková.
05:18
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Kateřina Kovaříková (1:0).
05:18
Denisa Billá doráží pokus Kačky Kovaříkové a domácí vedou.
04:46
Zuzka Svobodová v brejku přestřeluje bránu.
03:34
Tereza Mrázková opouští po souboji hřiště s vyraženým dechem.
02:03
První velká šance Anet Jarolímové, ale Niky Hermannová se dokázala vrátit.
00:01
Úvodní buly pro hostující tým zásluhou Kristýny Bachmaierové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová, Gabriela Žůrková
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Denisa Billá, Vendula Beránková, Nikola Hermannová, Kateřina Kovaříková, Eliška Chudá