1:0
5:0
- : -

FbŠ Bohemians - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:1
28. Hana Poláková, 48. Eliška Vrátná, 48. Eliška Reischlová, 52. Adéla Bočanová, 55. Eliška Vrátná, 57. Jana Pavlicová - 2. Šárka Denková; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:2 + Anna Alexandra Suková (PLZ) OS; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Jitka Omelková 23 - Veronika Fišerová 22; po třetinách: 0:1, 1:0, 5:0;
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme hráli proti houževnatému soupeři, který výborně bránil a čtyřicet minut blokoval naše střely. My jsme se bohužel snažili hrát na krásu a přehrávali situace. Ve třetí třetině jsem se střelecky prosadili a došli si pro vítězství. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů
60:00
Střely ve třetině: Bohemka 11, Plzeň 10
60:00
Komentář trenéra hostů: Dvě třetiny jsme se statečně prali s favorizovaným soupeřem, ale efektivita v koncovce nás dnes opět zradila. V poslední třetině jsme se zalekli šance na dobrý výsledek a zápas ztratili, bohužel se nám to nestalo poprvé a budeme na tom muset zapracovat. Děkuji svým hráčkám za nasazení až do konce a soupeři za dobrý zápas.
60:00
59:40
Konec utkání, domácí berou tři body!
57:18
Na tváři Pavla Krbce můžeme vidět úsměv. Se třetí třetinou bude trenér domácích nejspíš spokojený
56:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Eliška Císařová (6:1).
56:27
Císařová vybídla ke skórování Pavlicovou, která nepohrdla a domácí vedou už 6:1
54:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Adéla Bočanová (5:1).
52:13
Vedení přineslo domácím hráčkám klid na hokejky a nyní hezky kombinují v přesilové hře
51:28
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
51:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (4:1).
51:28
Vyloučen hráč Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
51:28
Vyloučen hráč Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest.
51:28
Bočanová doklepává do prázdné branky! 4:1!
50:23
Ani tato přesilová hra jim však branku nepřinesla a domácí tak stále vedou 3:1
49:30
plzeňské hráčky jsou v této přesilové hře velmi střelecky aktivní
48:23
Vyloučen hráč Julie Chaloupková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
48:22
Ten zákrok jsem neviděl, ale docela se tady diskutuje a diváci křičí
47:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Andrea Kadidlová (3:1).
47:41
A gólu se konečně dočkala i Eliška Reischlová! Tohle se chytat taky nedalo a domácí vedou o dvě branky.
47:16
47:16
Pumelice Elišky Vrátné končí v síti! Domácí jdou do vedení!
46:30
Kvalitně postavená plzeňská zeď na malém brankovišti, to nešlo prostřelit!
41:43
Do haly si dnes našlo cestu 71 diváků, což je v den fotbalového derby pražských S solidní návštěva. Mimochodem v derby zatím gól napadl, takže jsme tady viděli o dva góly víc
39:59
Konec druhé třetiny, stav 1:1. S tím před zápasové prognózy nepočítaly.
39:20
Hezká akce tria Kadidlová, Zlámalová a Reischlová. Poslední jmenované nevyšlo zakončení podle představ.
37:50
Verča Bašová v šanci! Brankářka Plzně opět výborná
37:05
Teď zahrozily opět hostující hráčky. Omelková pozorná
35:00
No tak co nyní vychytala hostující brankářka?! Nebo spíše co nedala Eliška Vrátná?! Každopádně stále je to 1:1
34:17
Domácí v plném počtu
34:00
Dobrý zákrok Omelkové, teď podržela svůj tým a skóre zůstává stejné
33:07
Domácí pozorně brání. Přesilovka plzeňských hráček nyní vypadá o poznání lépe, než ta první
32:17
Vyloučen hráč Andrea Kadidlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
31:35
Poláková blízko druhého gólu domácích, hostující brankářka vynikající
29:48
Solidní individuální průnik Elišky Vrátné gólem neskončil
27:52
A Eliška Reischlová blízko druhému gólu domácích. Škoda, hezká střela!
27:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (1:1).
27:45
Tak nekecala...1:1
26:25
Háňa Poláková říká na střídačce, že se nemusíme bát, že tam něco spadne. Noo, už aby to bylo, góly jsou celkem fajn věc
24:58
Hostující hráčky už zase hrají v pěti
23:35
Už jsem viděl lepší přesilovky, ale i horší. Třeba ta plzeňská před chvilkou, ta horší byla. Tady nějaká naděje na gól je.
22:58
Vyloučen hráč Barbora Krňoulová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
22:00
Teď to měla hrát Šindelářová hned na Polákovou, měla to do prázdné. Bočanová to pak rvala přes tři hráčky a to není úplně sranda, Teď se ještě fauluje a domácí budou hrát přesilovku
21:35
20:45
Už jsem viděl i lepší přesilovky, ale i horší
20:01
Jeden tradiční údaj na úvod. Bulíčko teńtokrát pro hostující hráčky. Domácí začínají ve čtyřech
19:34
Vyloučen hráč Veronika Loudová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
19:00
Nevím jestli to můžu napsat do onlajnu, snad jo. Zatím se mi líbí výkon sudích, všechno šlape jak má.
17:30
Břevno Elišky Vrátné, už se to blíží... nejspíš
15:20
Slibné pokusy Bočanové a Polákové. Domácí brankářka bezchybná. Stále 0:1
14:00
Trenér Krbec dnes dává příležitost hráčkám širšího kádru.Tedy asi.. Já některé hráčky ani neznám a to ten florbal docela sleduji.
12:02
Po pokusech Zlámalové teď míček dvakrát poskakoval v malém brankovišti hostující brankářky. Skóre se však stále nemění...
10:40
Bočanová po slibné přihrávce jen do bloku. A asi za dvacet vteřin taktéž
10:05
Fatál Elišky Nové nevyužit, ale to se stává. Obojí.
08:30
Po dlouhé době v šanci zase hostující hráčky. Standardní situace před brankou však skončila na zdi domácí obrany
07:00
A opět Eliška Reischlová v šanci. Tentokrát se šikovně zbavila obránkyně před brankou a míček už poskakoval v malém brankovišti. Na poslední chvíli zachytila míček hostující brankářka a skóre se tak stále nemění
06:25
Domácí se konečně pomalu rozjíždí. Nyní jsme mohli vidět zajímavý pokus Elišky Reischlové
05:50
Poláková vybídla ke střele Bočanovou, ale ta to měla se skákajícím míčkem složité a branku nakonec vůbec netrefila
03:50
Oproti očekávání jsou zatím aktivnější hostující hráčky, Opět jsme mohli vidět několik zajímavých příležitostí
02:15
Do šance se draly Eliška Vrátná s Adélou Bočanovou. Finální přihrávka však skončila na holích plzeňských hráček
01:15
Chybnou rozehrávku domácích vystihla hostující Denková, oklamala obránkyni a vstřelila úvodní branku dnešního utkání!
01:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Šárka Denková bez asistence (0:1).
00:01
Úvodní vhazování vítězně pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Karolína Vostracká, Barbora Krňoulová, Helena Böhmová, Kateřina Šnebergrová, Markéta Ježková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Lucie Šindelářová, Eliška Vrátná