0:5
1:5
- : -

Panthers Praha - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1:12
59. Anežka Slaná - 9. Nela Kapcová, 17. Nela Kapcová, 21. Markéta Vrlíková, 22. Veronika Káčová, 23. Kristína Hudáková, 27. Viktória Grossová, 35. Veronika Káčová, 48. Kristína Hudáková, 54. Kristína Hudáková, 56. Veronika Káčová, 57. Paulína Hudáková, 58. Nela Kapcová; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 17, Karolína Červová 8 - Veronika Tomšová 9; po třetinách: 0:2, 0:5, 1:5;
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Jenšík): "Dneska všechno špatně, od začátku až do konce a zápas byl toho odrazem... nemá cenu se vymlouvat, ale vzít si z toho to dobré do další práce, ač toho dnes moc nebylo. Díky všem za zápas."
60:00
Komentář trenéra hostů (Jakub Robenek): "Pohodový zápas a konečně jsme dali i trošku více gólů. Soupeři to dneska nesedlo, my jsme byli lepší kondičně i ve hře s míčkem. Velká škoda obdrženého gólů minutu před koncem. Těšíme se na odvetu, která bude dle mého názoru vypadat úplně jinak.
60:00
58:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná, asistoval Kristýna Lochmannová (1:12).
58:55
Přeci jen to nebude s nulou, kdy kamarádská dvojice Slaná-Lochmannová si poradili přesnou nahrávkou a důrazem v brankovišti.
57:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Denisa Kotzurová (0:12).
57:12
Steinbachová mohla být domácí hrdinkou, však Tomšová se nenechala rozhodit.
56:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Nela Kapcová (0:11).
56:18
Když necháte hráčku z nebezpečné pozice vystřelit, aniž byste se snažili zblokovat střelu, tak logicky z toho bude gól, jak tomu bylo v tom jedenáctém z hole Ostravy.
55:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová bez asistence (0:10).
55:41
Káčová kompletuje první desítku.
53:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Pavla Kajfoszová (0:9).
53:11
Hudáková Kristína opět vystřelila nebezpečně od mantinelu na útoční polovině a opět za záda Červové.
52:15
Obranný zákrok Lochmannové teď posílá domácí do útočné poloviny, ale bez toužebného konce pro domácí.
50:33
Kotzurová teď reklamovala zákrok Vranové a dožadovala se dvouminutového trestu, ale marně.
49:28
Nepřesnou nahrávku vystihla Floriánová, však prohození obránkyně jí nevyšlo dle představ.
47:07
47:07
V jednoduchosti je krása a toho se držela Hudáková Kristína, která prostě neohroženě vystřelila od mantinelu a balonek skončil za zády Červové.
45:29
Jelínková teď jednoduchou nahrávkou hledala nabíhající Steinbachovou, ale tu balonek pouze minul.
44:07
Dlouhý pas od Tomšové skončil na hokejce Hudákové, která měla spíše střílet než nahrávat, ale zvolila druhou variantu a skóre beze změny.
43:22
Lacková přeběhla s balonkem osu hřiště a dostala se do zakončení. Však pouze do pozorné Červové.
42:43
Zittová to tahem zkoušela nahodit na clonící Lamkovou. Balonku se však ujímá Ostrava.
40:30
Třetí periodu domácí začaly s Karolínou Červovou v brance.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Karolína Červová družstva Panthers Praha
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: PANTHERS 5 - OSTRAVA 8
40:00
Druhá třetina byla opět v režii hostujícího celku, který navýšil vedení hned v úvodu. Nutno podotknout, že domácí tým zlepšil svojí aktivnost a uvidíme ve třetí třetině, zda bude Tomšová lovit balonek za svými zády.
40:00
37:54
Lamková vystihla přihrávku hostujících hráček a vydala se rychlostí blesku na Tomšovou, střela jí však nesedla a skóre se nemění. Pro domácí by vstřelení gólu bylo jako potřísnění živou vodou.
34:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Kristína Hudáková (0:7).
32:33
Slaná si balonek hodila moc před sebe a ten s lehkostí Tomšová sbírá.
30:27
Oba domácí obránci, nejdříve Zittová, následně Šusterová, to zkoušely z dálky. Bohužel pouze do obranného bloku.
29:01
Samostatný únik Hudákové K. končí pouze backhandovou střelou do boční síťky.
27:45
Lochmannová přeposlala balonek na Šusterovou, které pouze zacinkala tyčka.
26:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Viktória Grossová, asistoval Veronika Káčová (0:6).
26:11
První střelu domácí Vranová zachytila, s dorážkou Grossové však takové štěstí neměla.
24:45
Útočné trio Lochmannová-Jelínková-Steinbachová to teď zkoušely několikrát individuálně nebo kombinačně, ale bohužel se smolným koncem.
23:12
Ukázkové vytočení kolem branky teď předvedla domácí Floriánová, ale Tomšová vytasila včas pravou ruku.
22:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Viktória Grossová (0:5).
22:27
Neposedná kulička teď Horňákové nešťastně vyskočila z rukou, čehož využila Hudáková Kristína.
21:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Jana Lacková (0:4).
21:06
To je mi panečku vstup do druhé třetiny. Ostrava ze své aktivnosti těží maximum a navyšují vedení.
20:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Paulína Hudáková (0:3).
20:45
Opět díky nedůrazu na brankovišti měla Vrlíková jednoduchou práci.
20:19
Hudáková Paulína se vytočila jako baletka na na středu hřiště kolem Jelínkové, ale nakonec jí balonek utekl.
20:00
20:00
Střely v první třetině: PANTHERS 1 - OSTRAVA 16
20:00
V první třetině jsme zpočátku byli svědky opatrného florbalu od obou týmů. V druhé polovině třetiny se ostravské ženy probraly, o čemž svědčí také počet střel. Pokud s tím domácí chtějí něco učinit, tak by měly minimálně začít střílet.
20:00
19:46
Domácí Zittová zkoušela střelou tahem ohrozit Tomšovou.
19:23
Ostrava kontroluje ke konci třetiny hru a nepůjčuje Panterkám balon.
16:08
Timeout Panthers Praha
16:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Paulína Hudáková (0:2).
16:08
Hudáková osou hřiště nalezla volnou Kapcovou v předbrankovém prostoru, které z otočky navyšuje vedení.
15:20
Hudáková Paulína to zkoušela nahodit z dálky.
12:30
Díky dobře postaveným obránkyním nemá Tomšová moc co na práci.
10:42
Zkušené pokrytí balonku nám teď předvedla domácí Floriánová při souboji se Šromotovou.
08:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Veronika Káčová (0:1).
08:49
Neposedný balonek na brankovišti usměrnila Kapcová za záda Horňákové.
06:32
V zakončení jsou stále aktivnější ostravské ženy oproti domácím. Horňáková má na rozdíl od Tomšové o zábavu postaráno.
05:15
Kristýna Hudáková se tlačila sama do zakončení, kdy chtěla překonat kličkou Horňákovou, ale ta byla ve správný čas na správném místě.
03:35
Hostující Lacková se snažila najít volnou spoluhráčku na brankovišti, ta však byla otočená zády a přihrávku nečekala.
02:55
Po úniku Steinbachové skončil balonek pouze v rukách Tomšové.
01:01
Máme za sebou již první minutu utkání. Oba týmy vstoupili do utkání vlažněji a opatrně. Snad budeme svědky pohledných akcí, o kterých bude snadné psát.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Veronika Káčová, Paulína Hudáková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Petra Šusterová, Eliška Kučerová, Dominika Tůmová, Kristýna Lochmannová, Dominika Steinbachová
00:00
Dobré odpoledne všem příznivcům ženského florbalu. Netradičně na Jedenáctce se představí domácí Panterky, které v současné době okupují 5. místo tabulky, se třetí Ostravou.