4:0
2:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 12:0
7. Veronika Enenkelová, 8. Justyna Krzywak, 11. Kateřina Peterková, 11. Ivana Šupáková, 15. Zuzana Šponiarová, 16. Šárka Boľová, 27. Eliška Planková, 29. Veronika Enenkelová, 33. Jana Trošková, 39. Sára Seevaldová, 52. Markéta Kolářová, 59. Ivana Šupáková; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Nikola Příleská 12 - Daniela Kreisingerová 16; po třetinách: 6:0, 4:0, 2:0;
60:00
Nejlepší hráčka domácích: 16 Zuzana Šponiarová Nejlepší hráčka hostů: 17 Hana Poláková
60:00
Střely ve třetí třetině: 3 domácí - 3 hosté. Střely celkem: 28 domácí - 12 hosté.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Po vlažném začátku se nám povedlo zužitkovat své šance a do konce 1.třetiny zápas rozhodli. Pak už byl pro nás zápas jednodušší než jsme čekali. Podařilo se nám několik povedených akcí, ovšem taky dost situací jsme neuhráli podle představ. Díky soupeřkám za zápas a šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Grigara: Bohužel jsme v první třetině Vítkovicím hru usnadnili naším zbytečným napadáním, které Vítky trestaly. Druhá a třetí třetina už byla lepší, bohužel jsme nedotáhli některé šance. Díky soupeři za zápas a v příštím kole budeme naplno bodovat.
60:00
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Zuzana Šponiarová (12:0).
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
54:05
Vítkovice v tlaku.
51:56
Šponiarová netrefuje prázdnou branku.
51:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Markéta Kolářová, asistoval Šárka Boľová (11:0).
44:24
Bohemka měla standartku, ale nic nevymyslela.
43:01
Enenkelová si položila gólmanku, ale netrefila bránu. Škoda.
41:37
Husková ze středu trefuje síť za brankou.
38:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Zuzana Šponiarová (10:0).
32:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Trošková, asistoval Tereza Mikulová (9:0).
28:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Sára Seevaldová (8:0).
28:37
Už je to 8:0.
26:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Lucie Theimerová (7:0).
26:10
Planková zvyšuje.
25:43
Poláková střílí, Příleská s přehledem chytá.
24:43
Střelu Enenkelové vyráží Kreisingerová.
22:31
Začátek druhé třetiny je mnohem lepší než v první třetině.
20:43
Krzywak nastřeluje tyč!
20:22
Šponiarová střílí a gólmanka hostí chytá.
20:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 13 domácí - 5 hosté.
20:00
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:25
Vyloučen hráč Hai Ly Nguyenová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:25
Máme tady přesilovou hru pro domácí.
15:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šárka Boľová, asistoval Jana Trošková (6:0).
15:53
Boľová zvyšuje na 6:0.
14:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová, asistoval Sára Seevaldová (5:0).
14:24
Seevaldová na Šponiarovou, která trefuje přesně.