3:1
- : -
FBS Olomouc

FbŠ Bohemians - FBS Olomouc 7:4
4. Andrea Kadidlová, 8. Hana Poláková, 15. Jessica Zlámalová, 22. Eliška Vrátná, 42. Eliška Vrátná, 47. Adéla Bočanová, 57. Eliška Vrátná - 27. Tereza Mošťková, 34. Kateřina Slezáková, 39. Lucie Cholinská, 41. Tereza Reimerová; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 0:1 + Veronika Rozenbergová (OLM) 5; využití: 2:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 17 - Lenka Kubíčková 27; po třetinách: 3:0, 1:3, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: dobrá první třetině, kde se nám dařilo dominovat. Ve druhé třetině Olomouc změnila herní systém a zápas vyrovnala. Ve třetí třetině jsme dokázali opět přepnout a zápas zvládnout. Nyní si pořádně odpočineme a nebereme sílu na další utkání. Díky soupeři za hezký zápas.
60:00
Komentář trenérky hostí Alice Pavlíkové: Po první třetině to bylo na ručník. Do druhé jsme vstoupily lépe a i když se soupeř dostal až na rozdíl čtyř branek, dokázaly jsme se mu vyrovnat a dotáhly se na něj. Třetí třetinu jsme zvládly z půlky, pak začal chaos a vyústil ve vyloučení. To pohřbilo naděje. Děkujeme soupeři za zápas.
58:14
Bohemka kombinuje na polovině soupeřek a kontroluje zbytek zápasu.
56:45
Hattrick v podání Vrátné znamená tříbrankové vedení domácích!
56:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Jessica Zlámalová (7:4).
56:10
Vyloučen hráč Veronika Rozenbergová družstva FBS Olomouc na 5 minut za hrubost.
55:20
Delší dobu jsme neviděli žádnou šanci. Oba dva celky se střídají v držení míčku.
54:12
Bohemka se dostala k míčku a kombinuje na své polovině.
53:14
Olomouc se tlačí dopředu a pokouší se dotáhnout na domácí celek.
52:17
Poláková byla na polovině hřiště faulována a Bohemka bude mít volný úder.
50:29
Bohemka drží míček, ale nemůže se dostat za polovinu hrací plochy.
49:01
Útočná akce Bohemka skončila za brankou, ale domácí zůstávají u míčku.
47:00
Mošťková měla před sebou naprosto prázdnou branku, ale trefila tyčku!
46:04
Bočanová obrala na středu hřiště poslední olomouckou hráčku a poté běžela sama na branku. Bočanová si položila brankářku a zkušeně zavěsila!
46:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová bez asistence (6:4).
45:10
Loudová rozehrála a její spoluhráčka vypálila, ale míček skončil na bránící hráčce Olomouce.
45:05
Poláková vybojoval volný úder z dobré pozice.
44:17
Nepřesná střela domácí hráčky skončila za brankou.
42:41
Bohemka kombinuje na polovině soupeře.
41:14
Brankové hody pokračují a Bohemka si po střele Vrátné bere své vedení zpět!
41:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Hai Ly Nguyenová (5:4).
40:32
Je vyrovnáno! Skákavý míček na pravé straně trefila v běhu Reimerová mezi ruku a tělo brankářky.
40:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová, asistoval Šárka Kylarová (4:4).
38:27
Cholinská utekla všem a v samostatném úniku zakončila přesně nad nohu.
38:26
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lucie Cholinská bez asistence (4:3).
37:49
Trenér Bohemky proházel formace. Uvidíme, zda to přinese tížené branky.
36:39
Domácí hráčky vypadly z tempa a Olomouc hraje nyní velmi dobře.
35:04
Vrátná pokazila rozehrávku, ale naštěstí pro Bohemku se z brejku Olomouc neprosadila.
33:15
Před brankou domácích vznikl závar a pravděpodobně to byla Nová, která si nešťastně srazila míček do branky.
33:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Slezáková, asistoval Michaela Žáková (4:2).
32:27
Nová výborně zastavila rychlý brejk Olomouce.
32:04
Střela Olomouce skončila vedle branky.
30:45
Šancí na vstřelení branky výrazně ubylo a ani jeden z týmů nemá tlak.
29:13
Střelecký pokus Nové neměl šanci na úspěch.
27:51
Loudová založila rychlý brejk domácích, který skončil v náručí olomoucké brankářky.
26:58
Střela Bočanové z pravé strany šla hodně vedle.
26:22
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Mošťková bez asistence (4:1).
25:56
Olomouc se dostala k míčku a okouší se o snížení stavu.
24:51
Loudová to vzala na sebe a svou střelou jen těsně minula branku.
23:45
Brejk domácích byl zastaven na polovině hrací plochy.
22:55
Olomouc se nevzdává a Daniela Kreisingerová musel zasahovat maskou!
21:41
Krásná kombinace domácích končí přesilovkou brankou! Vrátná dostala nabito na polovině hrací plochy a přesnou střelou do dolního levého rohu navyšuje skóre!
21:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Hana Poláková (4:0).
21:10
Za vysokou hůl se píská volný úder pro Olomouc.
20:55
Zmatky před brankou vyřešila brankářka a poté obránkyně, která míček odpálila.
19:55
Vyloučen hráč Michaela Žáková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:15
Domácí hráčky sice aktivně napadaly, ale pomohly si faulem.
17:33
Olomouc získala míček a pokouší se o kombinaci.
16:52
Poláková nahrála na Bočanovou, ale ta branku minula.
16:33
Střela Nové byla zablokována.
14:28
Zlámalová utekla obraně a kličkou do bekhendu překonala hostující brankářku.
14:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jessica Zlámalová bez asistence (3:0).
13:24
Střela Reimerové skončila na břevnu!
12:20
Domácí tlačí na olomouckou obranu, která má občas velké problémy se ubránit.
11:19
Poláková nahrála před branku, ale tam nebyl nikdo, kdo by míček poslal do branky.
10:31
Jedna z hostujících hráček poslal domácí útočnici za mantinel a je ji odpískán faul.
10:13
Loudová si pomohla v rohu hřiště faulem, a tak u míčku zůstanou hostující hráčky.
09:37
Faul v podání domácích zastavuje hru a Olomouc má volný úder.
09:21
Střela Bočanové byla zablokována.
07:24
Máme tu další branku! Po nahrávce ze strany se střelou k tyči prosazuje Hana Poláková!
07:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (2:0).
07:10
Na druhé straně zazvonila tyčka a Bohemka měla velké štěstí!
06:46
Bočanová dostala skákavou nahrávku před odkrytou branku, ale byla důsledně bráněna a poskakující míček netrefila.
05:42
Střelecký pokus domácích byl sražen za branku.
05:10
Oba dva celky se střídají v držení míčku a hraje se ze strany na stranu.
03:03
Máme tu první branku utkání! Andrea Kadidlová vystřelila ze středu hřiště přesně k pravé tyči.
03:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová bez asistence (1:0).
02:22
Daniela Kreisingerová musela dávat pozor na rychlý brejk Olomouc, ale obrana pražského celku vše zvládla.
01:33
Bohemka je více u míčku, ale ke střelbě se zatím nedostala.
00:44
Střela Vrátné skončila vedle pravé tyče olomoucké branky.
00:15
Hráčky Bohemky vyhrály vhazování a kombinují na své polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Anna Křížková, Martina Pejzlová, Jitka Oháňková, Lucie Cholinská, Tereza Mošťková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Eliška Nová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Andrea Kadidlová, Eliška Vrátná