1:3
0:3
- : -
branky (asistence): 39:26 Martin Žáček
branky (asistence): 11:16 Tomáš Váňa (Marek Zouzal), 23:32 Tomáš Fait (Matěj Kodl), 32:13 Marek Zouzal (Tomáš Váňa), 35:28 Marek Veselý (Marek Zouzal), 45:15 Tomáš Váňa (Marek Zouzal), 49:18 David Konečný (Jakub Votava), 58:19 Jonáš Vaculík (Tomáš Váňa)

DDM SANEXCZ Děčín IV - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 1:7
40. Martin Žáček - 12. Tomáš Váňa, 24. Tomáš Fait, 33. Marek Zouzal, 36. Marek Veselý, 46. Tomáš Váňa, 50. David Konečný, 59. Jonáš Vaculík; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Petr Miško 24 - Patrik Zítka 26; po třetinách: 0:1, 1:3, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Kuberta : Jsme rádi za tři body, kvalitní výkon podpořený famózním Zítkou v brance. Dneska jsme měli 4 frajery z extraligy a to se odrazilo i na našem výsledku. Zbytek kluků zahrál famózně a zdravíme do KD naše FANS. Soupeři děkujeme za férové utkání a přejeme pěkný sobotní večer.
60:00
Rozhodla kvalita v ofenzivě, musíme se v dalších zápasech více tlačit do střel. Zápas nás mrzí, příští zápas chceme vyhrát pro diváky. Děkujeme za jejich podporu.
60:00
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:19
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jonáš Vaculík, asistoval Tomáš Váňa (1:7).
58:19
LUCERN dokázal velmi rychle vstřelit další gol tentokrát i ve hře 4 na 4
58:16
Vyloučen hráč Jan Fidler družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
58:16
Ale místo přesilovky jdeme do čtyř
57:33
Vyloučen hráč Matěj Fajt družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
57:33
Děčín teď má šanci něco udělat se skorem při přesilovce.
55:30
Teď dvakrát "Tiki-Taka" souhra Děčína na útočné polovině, ale ani jednou domácím nesedla střela.
54:00
Děčín přečkal oslabení i díky několika zákrokům Miška a tak stav je po oslabení nezměněn.
52:00
Vyloučen hráč Martin Vybíral družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
52:00
Martin Vybíral při snaze o obranný zákrok bohužel pro domácí netrefil zezadu čistě balonek a rozhodčí neváhal a písknul dvouminutový trest.
49:18
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil David Konečný, asistoval Jakub Votava (1:6).
49:18
Další přečíslení dva na jednoho ve kterém se ocitli Konečný a Votata a právě první jmenovaný uklidil balonek za bezmocného Miška.
45:15
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Marek Zouzal (1:5).
45:15
Další gol hostí ve kterém se zas ukázali Tomáš Váňa a Marek Zouzal, kteří dnes září. Tato dvojice už dnes nastřádala dohromady 7 bodů.
40:01
Dámy a pánové jdeme do poslední třetiny tohoto zápasu a není pochyb o tom že Děčín ještě zkusí vše co může, aby tento zápas zvrátil. LUCERN Děčínu však nedá nic zadarmo!
40:00
40:00
39:59
Tato třetina opět střelecky vyrovnaná. Děčín 12 : 10 LUCERN
39:26
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Martin Žáček bez asistence (1:4).
39:26
A tak přece jen ! Martin Žáček se od pravého mantinelu vytočil a svou střelou na zadní tyč nejen snížil a dal první gol Děčína v zápase, ale také dal domácím novou naději.
39:05
Domácí stále ne a ne překonat Zítku. Ten si teď připsal další 2 zákroky.
35:28
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Veselý, asistoval Marek Zouzal (0:4).
35:28
Po dalším přečíslení v Děčínském obranném pásmu tentokrát poslal do Děčínské branky balonek Veselý. Miško s tímhle nemohl nic moc dělat.
32:13
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Zouzal, asistoval Tomáš Váňa (0:3).
32:13
Další pěknou akci hostí zakončil do horních rohů Miškovi branky Zouzal, který si tak připsal svůj premiérový gol.
27:00
Ráďa Kužel teď po sprintu do útočného rohu využil své fyzické parametry a získal pro Děčín balonek.
25:07
Děčínský Matzik se octl úplně sám tváří v tvář s hostujícím brankářem Zítkou, ale trestuhodně minul,
23:32
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Fait, asistoval Matěj Kodl (0:2).
23:32
Další výlet hostujících hráčů do útoku však skončil za střelou za Miškova záda a tak hosté odskakují do dvougolového vedení.
22:57
Miško si připisuje další důležité zákroky, které mu zvedají sebevědomí a taktéž jeho týmu.
22:07
Závar před děčínskou brankou a dorážka po první střele naštěstí skončila jen na tyči.
20:00
20:00
19:59
LUCERN po zásluze vede po první třetině stavem 1:0 díky své střelecké aktivitě když nakonec přestříleli Děčín poměrem 9:7
18:07
Děčín opět ve střeleckých šancích, které bohužel nezužitkovali a dali opět šanci Zítkovi se ukázat.
15:38
Teď se naopak na druhé straně blýskl Miško když výborným zákrokem vyřešil situaci dva na jednoho.
14:00
Kleinys teď 2x prozkoušel hostujícího brankáře Zítku, ale ten byl 2x úspěšný.
11:16
11:16
A máme tu první gol zápasu, ale bohužel do Děčínské branky, kterou vstřelil hostující hráč Váňa po souhře se Zouzalem.
08:17
Zdravím všechny fanoušky u onlinu. Hra je v průběhu 9. minuty zatím velmi vyrovnaná, akce jsou na obou stranách avšak Děčín je zatím střelecky aktivnější.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Patrik Kovářík, Jakub Král, Karel Horký, Tomáš Fait, Matěj Kodl
00:00
Line-up domácích DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Tomáš Krauskopf, Martin Vybíral, Jan Fidler, Jakub Věchet, Radek Kužel