3:0
4:3
4:1
- : -
branky (asistence): 10:27 Jiří Knotek (Petr Jeski), 12:06 David Mati (Rudolf Večeřa), 19:54 Jan Daler (Petr Jeski), 23:56 David Mati (Rudolf Večeřa), 27:53 Tomáš Pavla (Petr Kadlec), 37:40 Jiří Knotek (Petr Jeski), 38:25 Jiří Knotek (Jan Daler), 44:13 Tomáš Pavla, 46:05 Petr Jeski (Jiří Knotek), 51:35 Jan Daler (Daniel Budík), 52:14 Jakub Gregor (Roman Houbal)
branky (asistence): 31:26 Daniel Šimíček (Lukáš Soukal), 33:23 Adam Lichnovský (Lukáš Vávra), 39:37 Lukáš Vávra (Daniel Opatřil), 55:08 Adam Štefek (Vojtěch Zátopek)

TROOPERS Orel Telnice - FBC Vikings Kopřivnice 11:4
11. Jiří Knotek, 13. David Mati, 20. Jan Daler, 24. David Mati, 28. Tomáš Pavla, 38. Jiří Knotek, 39. Jiří Knotek, 45. Tomáš Pavla, 47. Petr Jeski, 52. Jan Daler, 53. Jakub Gregor - 32. Daniel Šimíček, 34. Adam Lichnovský, 40. Lukáš Vávra, 56. Adam Štefek; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:4; využití: 4:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 19 - Jan Klinka 17; po třetinách: 3:0, 4:3, 4:1;
60:00
Střely 3.třetina: Telnice 8: Kopřivnice 10.
60:00
Komentář Adama Lichnovského, Kopřivnice: Zápas se nám vůbec nepovedl, z našich zbytečných chyb padaly goĺy. Do dalších zápasů se musíme poučit a chyby nedělat. Děkujeme soupeři!
60:00
Komentář Petra Jeskiho, Telnice: Taktika byla splněna na více než sto procent, dali jsme o hodně víc branek, než soupeř. Děkujeme soupeři, divákům, rozhodčím!
60:00
56:08
Hostující hráči ve třetí třetině viditelně přidali na nasazení, ale zdá se, že to už bude pozdě.
55:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Štefek, asistoval Vojtěch Zátopek (11:4).
52:35
Pro zapisovatele je to složitá třetí třetina, rozepíše se u popisu nějaké situace a buď už se mění skóre, nebo jde někdo sedět.
52:14
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jakub Gregor, asistoval Roman Houbal (11:3).
51:35
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jan Daler, asistoval Daniel Budík (10:3).
51:33
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
51:14
Kryštoff Bartek krásně reflexivně nohou vyráží!
49:43
Jsme svědky neutuchajících útočných pokusů obou družstev - Dan Budík zase otečkoval branku, poté ale hosté také vyrazili do nebezpečného protiútoku. .
48:12
Nejaktivněji se za zvuků Timmyho Trumpeta projevoval Honza Daler, blokoval, přihrával, zpracovával a nakonec štřílel mimo hřiště.
46:05
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Jeski, asistoval Jiří Knotek (9:3).
46:05
Jirka Knotek zakamufloval střelu a místo toho přihrál Petrovi Jeskimu, který z úhlu proměnil! Parádní akce!
45:37
Vyloučen hráč Lukáš Soukal družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
44:14
Tom Pavla to teď celé udělal: vzal míček na vlastní půlce, přeběhl hřiště a příklepem zakončil přesně.
44:13
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Tomáš Pavla bez asistence (8:3).
44:04
Víťa Mlejnek pozorně zblokoval střelu, Kopřivnice si zřejmě v kabině něco řekla a hraje aktivně.
42:36
Dan Hruška vyvinul téměř nadpozemskou rychlost, která i jeho překvapila, a proto při svém prakticky samostatném nájezdu na branku nezakončil.
39:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Opatřil (7:3).
39:37
Po drobném zaváhání v obraně snižují hosté před koncem druhé třetiny.
38:25
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Jan Daler (7:2).
37:40
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Petr Jeski (6:2).
37:40
Jirka Knotek si božsky zpracoval přihrávku a nechytatelně zavěsil!
37:06
36:32
Vhazuje se před telnickou brankou, z nastalé situace ovšem těží domácí a do úniku se dostává Jirka Knotek a Peťa Jeski, přihrávku mezi nimi ale blokuje dobíhající kopřivnický obránce.
34:58
Víťa Mlejnek krásně ustál souboj u mantinelu a rychle se přemístil před soupeřovu branku, kde byl zblokován.
33:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Lukáš Vávra (5:2).
33:23
Hosté se prosazují tvrdou přázemní střelou od modré čáry. Trochu se to v tuřanské hale dramatizuje.
31:41
Vyloučen hráč Petr Jeski družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za hra na zemi.
31:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Lukáš Soukal (5:1).
31:26
Dan Šimíček vymetl pavouky v telnické bráně, krásný vikýř.
30:43
Kuba Gregor obkroužil celou halu, ale bez gólového efektu. Zato kopřivničtí v následné situaci protáhli Kryštofa Bartka, který skvěle vychytal.
28:40
Kopřivnice přechází na osobní obranu.
27:53
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Tomáš Pavla, asistoval Petr Kadlec (5:0).
27:53
První branku v letošní sezoně si připisuje kouzelnický rychlonožka Tom Pavla.
26:45
Dan Budík dostal na ciferník ze dvou metrů.
23:56
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil David Mati, asistoval Rudolf Večeřa (4:0).
23:56
Ruda Večeřa má dnes kreativní slinu a rozdal by se. Přihrává na jednu branku za druhou!
23:35
Víťa Mlejnek a Tom Pavla s přehledem hlídají Telnickou branku!
22:12
Vyloučen hráč Daniel Hruška družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za blokování hokejky.
22:12
Co si Dan Hruška nadrobil, to si taky snědl, avšak za cenu dvouminutového trestu.
21:03
Druhá třetina se nese ve stejném duchu - hosté trpělivě brání a čekají na brejky. Peťa Kadlec trefuje břevno.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Telnice 12: Kopřivnice 5,
20:00
19:54
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jan Daler, asistoval Petr Jeski (3:0).
19:54
Těsně před závěrečným hvizdem to do branky soupeře nadvakrát doklepal Honza Daler!
18:53
Vyloučen hráč Jan Fojtů družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
18:25
Chtějí-li hosté něco se zápasem v druhé třetině udělat, musí zpřesnit střelbu.
17:32
A teď Budík razítkuje břevno!
16:50
tyčka od Rudy Večeři, míček se po zásahu brankáře odkutálel mimo branku.
15:26
Kryštof Bartek na dvakrát fantasticky uklidnil hru.
14:10
První pětka telnických je viditelně nejnebezpečnější.
12:06
12:06
Skrytou střelu Rudy Večeři doklepává David Mati!!
11:37
Magický backhand Toma Pavly je highlightem první třetiny.
10:27
10:27
Jeski lobem nachází za obranou soupeře nikým nehlídaného Jirku Knotka, který ze vzducchu pohotově zakončuje.
07:58
Byli jsme svědky krásné akce - Dan Budík z otočky přihrál na Honzíka Dalera a ten Peška stylem poslal křižný pas na Jirku Knotka, který sice nezakočil gólově, ale vypadalo to slibně.
06:07
Je vidět, že Kopřivnice si pro velké množství gólů nepřijela, soudě dle precizní obrany.
02:19
Dan Budík nadvakrát dorážel, podruhé však vysokou holí. A hra se přesunula i před domácí branku, je to rychlá a docela solidní podívaná.
01:05
Domácí začínají aktivněji, první střelou na bránu se prezentuje Petr Kadlec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Kresta, Daniel Opatřil, Lukáš Vávra, Jan Fojtů, Adam Štefek
00:00
Line-up domácích TROOPERS Orel Telnice: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Jiří Knotek, Petr Jeski, Lukáš Michálek, Daniel Budík, Jan Daler