2:1
4:0
2:5
- : -
branky (asistence): 08:43 Jan Heller (Jiří Šrámek), 19:57 Martin Lazárek (Jindřich Zoth), 24:47 Jiří Šrámek, 32:21 František Kosař (Daniel Šulc), 38:20 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 39:46 Jakub Novák (Jiří Šrámek), 48:25 Ondřej Policar (David Bouda), 59:30 Jakub Novák (Martin Lazárek)
branky (asistence): 00:04 Radim Fořt, 41:12 Jan Pudich (Tadeáš Drahorád), 42:17 Radim Fořt (Tomáš Sláma), 43:50 Karel Svatoš (Tomáš Sláma), 49:46 Jan Pudich (Petr Heřmanský), 59:44 David Podhráský (Walter Schubert)

Wizards DDM Praha 10 - FAT PIPE Traverza Mukařov 8:6
9. Jan Heller, 20. Martin Lazárek, 25. Jiří Šrámek, 33. František Kosař, 39. Martin Lazárek, 40. Jakub Novák, 49. Ondřej Policar, 60. Jakub Novák - 1. Radim Fořt, 42. Jan Pudich, 43. Radim Fořt, 44. Karel Svatoš, 50. Jan Pudich, 60. David Podhráský; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4 + Jan Blažek OS:2; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 30 - Karel Mrkos 20; po třetinách: 2:1, 4:0, 2:5;
60:00
Komentář trenéra hostů Tadeáše Drahoráda: První dvě třetiny jsme byli trapní a zasloužili bychom nafackovat, zlepšení výkon ve třetí třetině nemůže být omluvou
60:00
Komentář vedoucího domácích Romana Urbance: První dvě třetiny jsme hráli odpovědně a využívali chyby soupeře, bohužel jako obvykle během dvou minut dostaneme čtyři branky a děláme z toho drama. Traverza však nebyl lehký soupeř a je to snad obrat k lepšímu. Děkujeme soupeři, divákům a pořadatelům za utkání
60:00
Střely ve třetí třetině: Wizards 5, Traverza 18
60:00
Střely celkem: Wizards 27, Traverza 36
60:00
59:44
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil David Podhráský, asistoval Walter Schubert (8:6).
59:30
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jakub Novák, asistoval Martin Lazárek (8:5).
54:17
Podhráský trefuje balonek na úrovni pasu a domácí mají rozehrávku ve vlastní brankovišti
53:57
Heller si hraje s ohněm, nyní unikl trestu za sekání o vlásek
51:20
Vávra svými zákroky drží dobrý výsledek pro domácí barvy, naposled vychytal Heřmanského
49:46
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Petr Heřmanský (7:5).
49:46
Pudichovu střelu si srazil do brány Blažek
48:25
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Ondřej Policar, asistoval David Bouda (7:4).
48:25
Klasická branka alá Ondřej Policar, nejdřív obránce poslaný na párek a pak lobík do růžku
47:32
Vadínského střela "dvacet nad led! nadělala problémy
47:16
Na hřišti se začínají objevovat emoce a hlavně negativní
46:47
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za blokování hokejky.
46:25
Kulík skoro vstřelil branku "z půlky"
45:24
Novák vypadá nespokojen s verdiktem sudím
43:50
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Tomáš Sláma (6:4).
43:50
Další rychlý branka z hole Traverzy nyní se trefuje Svatoš
42:17
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Tomáš Sláma (6:3).
42:17
Radim Fort přidává další branku a vykřesává jiskřičku naděje
41:12
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Tadeáš Drahorád (6:2).
41:12
Pudich natáhl od mantinelu a střela konči těsně u vzdálenější tyče, Bohužel z vnitřní strany a snižuje
40:00
40:00
Střely druhá třetina: Wizards 13, Traverza 9
40:00
39:46
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jakub Novák, asistoval Jiří Šrámek (6:1).
38:20
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (5:1).
32:48
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil Petr Heřmanský.
32:48
Heřmanský nevymíchal Vávru a svoje trestné střílení neproměnil
32:21
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil František Kosař, asistoval Daniel Šulc (4:1).
24:47
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek z trestného střílení (3:1).
19:57
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jindřich Zoth (2:1).
19:57
Poslední střela této třetiny, Lazárek trefuje "granát na přední" a využívá přesilovku
19:36
Ze standartky trefuje Novák pouze zeď
18:44
Vyloučen hráč Jan Vadinský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
16:58
Dobrá střela Kroba pro křižné nahrávce, ale nevešla se do zařízení
15:18
Obě přesilovky přinesly tlak, ale žádnou vážnější střelu
12:27
Vyloučen hráč Jan Blažek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
12:27
Vyloučen hráč Jan Blažek družstva Wizards DDM Praha 10 - osobní trest.
12:19
Blažek neudržel nervy a odkopl hůl soupeře a pak to ještě doprovodil slovním nesouhlasem a odpočine si maximálně 14 minut
10:31
Přesilovka pro hosty, Traverza dobře kombinuje a nepouští domácí k míčku
10:01
Vyloučen hráč Ivo Harák družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
08:43
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Jiří Šrámek (1:1).
08:43
Šrámkovu střelu doráží Heller a využívá přesilovku
07:45
Vyloučen hráč Jan Fiala družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování.