1:2
4:3
5:2
- : -
branky (asistence): 16:48 Daniel Opatřil (Daniel Šimíček), 21:37 Adam Lichnovský (Jakub Kresta), 28:17 Vojtěch Zátopek (Jakub Kresta), 37:57 Jakub Kostelník (Vojtěch Zátopek), 39:09 Lukáš Vávra (Adam Lichnovský), 40:55 Ondřej Kubátko (Jakub Kostelník), 41:37 Ondřej Kubátko (Jakub Kresta), 54:42 Jakub Kostelník (Vojtěch Zátopek), 59:04 Lukáš Vávra (Petr Podlezl), 59:17 Vojtěch Zátopek
branky (asistence): 00:25 Vojtěch Duda (Tomáš Olbert), 02:43 Tomáš Olbert (Lukáš Blizňák), 29:37 Martin Krchňáček (Pavel Krchňáček), 37:00 Jakub Zatloukal (Tomáš Olbert), 38:32 Adam Cileček (Jiří Petlan), 43:37 Tomáš Janča, 44:01 Tomáš Olbert (Ondřej Hubáček)

FBC Vikings Kopřivnice - FBK Spartak Hluk 10:7
17. Daniel Opatřil, 22. Adam Lichnovský, 29. Vojtěch Zátopek, 38. Jakub Kostelník, 40. Lukáš Vávra, 41. Ondřej Kubátko, 42. Ondřej Kubátko, 55. Jakub Kostelník, 60. Lukáš Vávra, 60. Vojtěch Zátopek - 1. Vojtěch Duda, 3. Tomáš Olbert, 30. Martin Krchňáček, 38. Jakub Zatloukal, 39. Adam Cileček, 44. Tomáš Janča, 45. Tomáš Olbert; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 3 + Lukáš Vávra OS:2; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Jan Klinka 23 - Richard Podškubka 32; po třetinách: 1:2, 4:3, 5:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostujícího celku - Domácí tým předvedl velmi dobrý výkon, my jsme se celý zápas drželi a o nějaký ten bod přišli až v závěru. Děkujeme domácím a těšíme se na odvetu.
59:59
Komentář trenéra domácího celku - Od začátku byl zápas velice těžký a vyrovnaný. Góly padaly z našich chyb, ale nakonec se nám zápas povedl dovést do vítězného konce. Děkujeme soupeři za zápas.
59:17
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek bez asistence (10:7).
59:04
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Petr Podlezl (9:7).
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny, hostující tým v šesti.
57:35
Timeout FBK Spartak Hluk
54:42
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Vojtěch Zátopek (8:7).
54:41
Krásná souhra kopřivnických mladíků.
54:08
Střela kopřivnického hráče zaváňela gólem.
52:17
Dobrá střela kopřivnického hráče
51:43
Kopřivničtí hráči doslova prahnou po brance.
50:33
Hra se mírně zklidnila.
48:40
Sledujeme stále vyhrocený zápas plný faulů.
46:44
Kopřivnice přežila oslabení ve třech.
45:20
Klinka podržel nádherným zákrokem
44:25
Vyloučen hráč Petr Podlezl družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:25
Vyloučen hráč Lukáš Vávra družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování.
44:25
Vyloučen hráč Lukáš Vávra družstva FBC Vikings Kopřivnice - osobní trest.
44:24
Kopřivnice vypadla z koncentrace.
44:01
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Ondřej Hubáček (7:7).
43:37
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča bez asistence (7:6).
43:36
Domácí hráč chybuje.
43:33
Tým hostů stále nenalezl ten správný recept jak vstřelit v poslední třetině gól.
41:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Jakub Kresta (7:5).
41:36
Střela domácího celku byla tečována a končí gólem.
40:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Jakub Kostelník (6:5).
40:54
Domácí tým v začátku třetí třetiny vsítil krásnou branku.
39:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Adam Lichnovský (5:5).
38:32
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Adam Cileček, asistoval Jiří Petlan (4:5).
37:57
37:56
Krásná souhra domácích juiorů.
37:00
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jakub Zatloukal, asistoval Tomáš Olbert (3:4).
36:33
Hra hostujícího týmu je velice nepřiměřená.
35:04
Střela domácího celku nenašla svůj cíl.
32:11
Klinka chytá vyloženou šanci hostujícího celku.
30:15
Velice vyrovnaný a tvrdý zápas.
29:37
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Krchňáček (3:3).
29:21
Fauly se objevují častěji na obou stranách.
29:04
Sledujeme velice tvrdý florbal.
28:17
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek, asistoval Jakub Kresta (3:2).
28:16
Zátopek střílí.
27:50
Krásná teč Zátopka, která nekončí gólem.
27:22
Zápas nabírá na obrátkách.
26:59
Dobrá střela Zátopka ovšem nekončí brankou.
25:08
Vyloučen hráč Daniel Šimíček družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
25:08
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
25:07
Potyčka mezi hráči, ze které pramení vyloučení na obou stranách.
24:40
Domácí celek sklízí potlesk diváků.
24:11
Dobrá střela Telčera.
23:31
Domácí lavička bouří vúči výrokům rozhodčího.
22:23
Klinka podržel domácí tým.
22:15
Standartní situace hostujícího týmu nekončí gólem.
21:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Jakub Kresta (2:2).