1:1
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Panthers Praha 6:5
8. Vojtěch Palatínus, 17. Štěpán Matěcha, 30. Vojtěch Palatínus, 35. Vojtěch Palatínus, 39. Jan Balvín, 45. Štěpán Matěcha - 13. Radek Šťovíček, 17. Marco Lombino, 33. David Polcar, 40. Marek Mochan, 49. Jiří Ptáčník; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 5:4; využití: 1:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 20 - Martin Hruška 22; po třetinách: 2:2, 3:2, 1:1;
60:00
59:59
A je konec!!! Domácí vítězí!
59:59
Střely po třetí třetině: Turnov 8 , Panthers 11
59:59
1/2 - Komentář trenéra domácích (Antonína Palatínuse): "Naše hra se v poslední době zlepšuje a už jsme potřebovali potvrdit progres vítězstvím proti kvalitnímu soupeři, což se dnes podařilo. Dalším velkým pozitivem je, že jsme odehráli 50 minut na tři kompletní lajny.
59:59
2/2 - Doufám, že nás tato výhra povzbudí do další práce, které máme před sebou pořád hrozně moc. Děkujeme soupeři za utkání, fantastickým divákům za podporu a Dušanovi za exkluzivní služby. Náš realizační tým je nyní kompletní :)
59:59
Komentář vedoucí hostí (Andrey Novákové) - Soupeř zaslouženě vyhrál díky naší neschopnosti vystřelit, ztrátám balonku na středu hřiště a zbytečným vyloučením. Děkujeme za zápas a příště snad lépe.
56:58
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
56:00
Čeká nás zajímaný závěr zápasu.
55:09
Vyloučen hráč Pavel Sekyra družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
51:14
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval David Kolář (6:5).
48:32
Hosté snižují na rozdíl jedné branky.
47:09
Švec si při zákroku zahrál na Spidermana a zneškodnil střelu hostů.
44:45
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Antonín Palatínus (6:4).
44:45
Matěcha posouvá Turnov do dvoubrankového vedení!
44:25
Halounku Halounku....... Prázdná brána zívala před domácím Janem Halounem, ten však promáchl.
42:45
Panthers začali třetí část lépe a dostali se do zajímavé akce, kterou zakončili dobrou střelou na Švece.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: Turnov 10 , Panthers 7
39:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marek Mochan, asistoval Jiří Ptáčník (5:4).
39:00
Hostům pomalu začínají téct nervy.
38:00
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Balvín (5:3).
38:00
Vlastní gól hostů!
37:15
Neskutečně ubráněné oslabení domácích!!!!
35:14
Vyloučen hráč Jan Grmolec družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
35:14
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
34:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (4:3).
32:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Polcar, asistoval Petr Pojar (3:3).
30:17
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:07
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (3:2).
29:07
Gólparáda v podání Palatínus-Matěcha a domácí jdou dnes potřetí do vedení.
28:05
Švitorka nádherně našel Matěchu, který nedopřál mladému snajprovi připsat si první bod v Národní lize.
26:40
Hostující hráč se ocitl sám před bránou, kterou minul.
24:10
Vitáskova střela orazítkovala zeď ve výše přibližně 20 metrů.
22:37
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:59
Střely po 1. třetině: Turnov 10 , Panthers 7.
19:26
Ztráta Palatínuse znamenala velkou šanci hostí, kterou však pohrdli.
16:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Lukáš Tomeš (2:2).
16:07
16:07
Baseballový odpal Štěpána Matěchy skončil až v brance hostů.
15:03
Po 15 odehraných minutách se hra velmi vyrovnala a šance vidíme na obou stranách.
12:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Dominik Hudec (1:1).
12:00
Výborný zákrok Švece v přesilovce hostů.
11:04
Vyloučen hráč Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
09:00
Po vedoucí brance domácích si hosté mohli oddechnout, když za zády brankáře Hrušky zazvonila tyč.
07:35
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (1:0).
07:09
Turnov drží Panthery v obranném pásmu a zatím skvěle kombinuje.
05:42
Vyloučen hráč Jan Balvín družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
04:05
Výborně sehraná standartka domácích skončila na břevně!!
03:25
První větší šancí hostí likviduje Švec.
01:55
První minuty drží míček na hokejkách hráči domácích a nepouštějí hosty do větších akcí.
00:01
Jdeme na to!!!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Dominik Hudec, Jiří Ptáčník, David Kolář, Lukáš Tomeš, Martin Kalous
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Štěpán Matěcha, Antonín Palatínus, Vojtěch Palatínus, Pavel Sekyra, Lukáš Švitorka