1:4
5:3
1:0

TJ Sokol Jaroměř - ASK Orka Čelákovice 9:8p
3. Michal Nožička, 8. Jakub Kopecký, 29. Jakub Kopecký, 41. Dominik Emlar, 43. Pavel Kotrč, 48. Jakub Kopecký, 54. Michal Nožička, 59. Petr Hofman, 64. Petr Hofman - 13. Jakub Doutnáč, 22. Vojtěch Strnad, 26. Michal Němeček, 30. Petr Němeček, 37. Jakub Čáp, 52. Vojtěch Strnad, 57. Petr Němeček, 60. Jakub Čáp; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 25 - Vojtěch Nockin 21; po třetinách: 2:1, 1:4, 5:3, 1:0;
63:02
63:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman bez asistence (9:8).
63:02
Střely hostů: 1 Domácích: 2
63:02
Komentář hostí Michala Schwana (1/1): Ve specifické Jaroměřské hale jsme uválčili bod a za bych chtěl mým chlapcům poděkovat. Dále bych chtěl poděkovat rozhodčím, kteří to v těchto specifických podmínkách nemají vůbec jednoduché. Hrál se zápas play-off úrovně, který nás prověřil. Potřebujeme zlepšit hlavně produktivitu, přesnost v zakončení a důraz v osobních soubojích.
63:02
Komentář hostí Michala Schwana (1/2): Čeká nás dlouhá sezona a s Jaroměří se zajisté ještě několikrát potkáme. Na tyto zápasy se lépe připravíme a budeme silnější. Domů se vracíme všichni zdraví, za což jsem rád. Diváci dorazili v hojném počtu, což je pro tuto soutěž dobře. Gratuluji soupeři.
63:02
Komentář trenéra domácích Martina Klapky: Těžký zápas plný tvrdých osobních soubojů, kde jsme měli ve druhé třetině velký výpadek. Ve třetí jsme však ukázali velkou sílu a o pár vteřin nám bohužel utekl bod navíc.Jsem rád, že jsme zápas přečkali jen s menšími zraněními. Určitě nás v Praze čeká mnohem těžší zápas. Děkuji divákům za skvělou atmosféru a soupeři za předvedenou hru a přeji šťastnou cestu domů.
63:01
Hofman si fantasticky posílá patičkou míček do běhu a po zemi zakončuje do prázdné brány.
62:12
Hosté se dostávají k balónku, což znamená hru ve čtyřech. Jen chci upozornit, že hra v prodloužení se hraje 3 na 3.
62:02
Hosté blokují střelu za střelou.
60:15
Domácí vyhrávají buly a takticky přechází do hry ve čtyřech.
60:00
60:00
59:59
Střely domácích: 10 Hostů: 10
59:56
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Václav Kramel (8:8).
59:55
Tak tohle asi už nikdo nečekal. Čáp se v zoufalé situaci otáčí před bránou a backhandem střílí nešťastný gól.
59:01
Hosté přešli do hry v šesti.
58:54
Timeout ASK Orka Čelákovice
58:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (8:7).
58:53
Hosté si berou timeout
58:05
Tohle mol být vítězný gól pro hosty, kdyby se jim do cesty nepostavil Kubina a situaci nezvrátil.
56:30
Domácí se znovu snaží o nahazovaný míč před bránu. Tentokrát tomu zabraňuje Kotrč a ani se nemusí vylučovat.
56:07
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Václav Kramel (7:7).
55:32
Tým hostů se při standardní situaci moc nedomluvil a k míčku se dostávají domácí.
55:20
Krásný obranný zákrok Hrobského.
53:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Dominik Emlar (7:6).
53:35
Nožička po přihrávce od Emlara, střílí golfem od mantinelu.
51:53
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad z trestného střílení (6:6).
51:52
Hosté posílají přesnou přihrávku vzduchem. V cestě přihrávce stojí Hrobský Jan, který máchnutím hokejky ve vzduchu posílá míček pryč.
50:21
Jakoby se hráči domácích Kopeckého báli. Ten má mnoho času opět najít Emlara a vytvořit nějaké pěkné akce.
47:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (6:5).
47:32
Staré dobré duo Emlar, Kopecký. Střela letěla přesně k tyči, kde brankář neměl šanci zakročit.
46:55
Vyloučen hráč Kryštof Minařík družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
46:54
Škola se snaží rychle rozehrát standardku a vytvořit gólovou šanci pro svůj tým. V cestě mu však stojí hráč, který neodhadl vzdálenost a je vyloučen.
45:06
Hostům se zatím ve třetí třetině vůbec nedaří. Všechny střely končí mimo bránu.
44:02
Hráči hostů ve složení 25 a 85 předvádí pěknou akci, která gólem nekončí.
42:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Tomáš Hejzlar (5:5).
42:45
Hejzlar si motá hráče na mantinelu, nahrává na volného Kotrče, který v běhu dává gól.
40:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Jakub Kopecký (4:5).
40:53
Kopecký opět u gólu. Emlar jednoduše zakončuje do brány.
40:00
40:00
39:59
Střely domácích: 11 Hostů: 14
38:31
Poslední střela přesilovky domácích končí pod nohama brankáře.
36:33
Vyloučen hráč Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
36:32
Hráč hostů otravuje domácího brankáře, ten si to nechce nechat líbit a strká do hráče. Rozhodčí to vidí a nemilosrdně rozdává trest.
36:19
36:18
Před bránou se náhle objevil Čáp. dostává prudkou nahrávku a pálí do téměř odkryté brány.
35:18
Němeček Petr třikrát doráží na domácího brankáře, ten však všechny střely vyráží.
34:26
K dnešnímu utkání přihlíží 94 diváků.
32:30
Hosté znovu střílí ze vzduchu. Veinfurter helmou vyráží balonek do bezpečí.
31:10
Hofman na Emlara a hnedka zpátky. Střelu golman vyráží.
30:03
Vyloučen hráč Petr Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
29:12
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Michal Němeček (3:4).
28:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Vojtěch Výborný (3:3).
28:11
Prudká přihrávka od Výborného přímo na čepel Kopeckého, který okamžitě pálí a skóruje.
28:10
Neuvěřitelně přesná střela od Němečka.
26:37
Vyloučen hráč Michal Kubík družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení.
26:36
Nožička byl vyloženě zahozen za mantinel. Toto se bez trestu neobejde.
25:44
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Petr Němeček (2:3).
25:43
Na středu úplně volný Němeček, který pálí, gólman se pokusil míček vyrazit, ale pouze škrtá a je to třetí gól pro tým hostů.
24:02
Už třetí standardka v pořadí na straně hostů. Žádná střela nekončí v bráně, díky precizní práci obránců.
21:27
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Čáp (2:2).
21:26
Čáp letí od půlky hřiště, oblétá domácího hráče a střílí. Domácí brankář pohotově vyráží střelu po zemi. V tom přibíhá Strnad a zakončuje do prázdné.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině. Domácí: 7 Hosté: 9
17:25
Kubina si úhledně obehrává hráče na půlce, nahrává dlouhou na Haška, který backhandem těsně netrefuje bránu.
15:49
A je to opět 5 na 5.Hosté hned nastoupili do tvrdého útoku.
15:33
Přihrávka na Emlara do odkryté brány, míček končí daleko za brankou.
13:49
Vyloučen hráč Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
13:33
Veinfurterovi zvoní za zády už druhá tyč.
12:02
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Vojtěch Strnad (2:1).
12:01
Ze špatné rozehrávky domácích se dostává k balónku tým hostů. Doutnáč si obhazuje gólmana a míček končí v brance.
09:54
Hofman se probíjí skoro až na brankoviště brankáře, míček ale končí za brankou.
07:55
07:54
Přesná přihrávka na Kopeckého a je to gól.
06:38
Vyloučen hráč Kryštof Minařík družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
06:37
Nožička končí daleko za mantinelem.
04:43
Tým hostů se snaží vyrovnat. Už druhou minutu krouží na půlce domácích a snaží se vytvořit si příležitost ke gólu.
02:37
Hašek ze středu střílí na bránu, míček se však odráží k Nožičkovi, který ze vzduchu zakončuje.
02:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Petr Hašek (1:0).
01:21
Oba týmy si vyměnily pár střel a brankáři si zapisují první zákroky.
00:01
A zápas nám začal, buly vyhrává tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Sebastian Jakob, Václav Kramel, Petr Němeček, Michal Němeček, Ondřej Špalek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jakub Kubina, Patrik Horčička, Petr Hašek, Jan Škola, Michal Nožička
00:00
Vítejte u online přenosu z utkání 9.kola Národní ligy, ve kterém se utká domácí Jaroměř s 16 body a vedoucí tým soutěže Orka Čelákovice s 20 body. Úkol pro domácí zní jasně. Po dnešním utkání se přiblížit na rozdíl jediného bodu svému dnešnímu soupeři.