2:0
1:1
1:0

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Vikings Kopřivnice 5:4p
4. Lukáš Vrtěl, 25. Václav Černoch, 33. Václav Černoch, 59. Václav Černoch, 61. Lukáš Vrtěl - 5. Daniel Šimíček, 11. Ondřej Kubátko, 13. Ondřej Kubátko, 58. Adam Štefek; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Daniel Chrást 14 - Jan Klinka 19; po třetinách: 1:3, 2:0, 1:1, 1:0;
60:46
60:46
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Václav Černoch (5:4).
60:00
60:00
Střely v třetí třetině: Gullivers - 6, Kopřivnice - 8.
60:00
Komentář trenéra hostí: Zápas byl vyrovnaný až do posledních chvil.Rozhodovaly maličkosti.Jsme rádi za cenný bod. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Vyrovnané utkání s kvalitním soupeřem, v němž jsme se bohužel nevyvarovali hluchých míst v první třetině a nechali Kopřivnici odskočit o dvě branky. Díky trpělivé hře v druhé periodě se nám podařilo vyrovnat. Poslední část i prodloužení bylo o tom, komu to tam padne a nakonec jsme byli my ti šťastnější. Děkuji soupeři za férové utkání.
60:00
58:39
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch z trestného střílení (4:4).
57:36
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Štefek, asistoval Jakub Kresta (3:4).
56:24
Od jednoho z fanoušků Gulls se ozývá tak hlasité hvízdání, že pomalu nevím jestli pískl on nebo rozhodčí.
44:21
Krásný zákrok Chrásta v oslabení.
42:30
Vyloučen hráč Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
41:30
Adam Bouška si uprostřed hřiště zavazuje tkaničku a pohled na něj je vzkutku zajímavý.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Gullivers - 9, Kopřivnice - 6.
40:00
38:48
Hra je na oko pohledná, vcelku rychlá.
37:22
K dnešnímu utkání na VUT si našlo cestu 25 věrných diváků. Děkujeme
32:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval David Medek (3:3).
31:32
Vyloučen hráč Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
29:30
Gulliveři ze standartní situace si vytvořili hned několik šancí ,které byly neuspěšné.
24:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Adam Bouška (2:3).
24:58
Hráč EMKOCase Gullivers Adam Bouška krásně našel před bránou hráče Václava Černocha.
23:06
Nesmíme zapomenout zmínit premiéru juniora Gulls, hráče s číslem 77, Milana Ducara. Sice zatím nic nevymyslel, ale nic nepokazil.
21:28
Gullivers, od začátku druhé třetiny, drží Kopřivnici v obranném pásmu.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Gullivers - 8, Kopřivnice - 4.
20:00
12:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Jakub Kostelník (1:3).
10:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Vojtěch Zátopek (1:2).
04:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Lukáš Soukal (1:1).
03:36
Vyloučen hráč Tomáš Foret družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
03:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Michal Házy (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Monsport, Jakub Kresta, Adam Lichnovský, Lukáš Vávra, Adam Štefek
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Michal Šmíd, Adam Bouška, David Novák, Patrik Pollak, Václav Černoch