1:3
4:1
- : -

TROOPERS Orel Telnice - FbK Horní Suchá 7:8
18. Jakub Gregor, 18. David Mati, 36. Jan Daler, 49. Rudolf Večeřa, 49. Jiří Knotek, 54. Jiří Knotek, 58. Petr Jeski - 9. Daniel Tychtl, 13. Jan Žwak, 17. Daniel Tychtl, 20. Filip Krajíček, 22. Marián Kloza, 29. Jan Žwak, 40. Filip Krajíček, 52. Marián Kloza; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:2; využití: 2:2; diváků: 22; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 23 - Daniel Fukala 43; po třetinách: 2:4, 1:3, 4:1;
60:00
Střely po třetí třetině: domácí 20, hosté 4
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí Vít Mlejnek, hostující Jan Žwak
60:00
Komentář trenéra domácích, Petra Jeskiho: Po dlouhé době jsme v utkání nebyli lepším týmem, proto jsme zaslouženě prohráli. Gratulujeme soupeři a děkujeme divákům.
60:00
Komentář trenéra hostujícího celku: Dneska, i když s hodně prořídlou sestavou, velmi bojovný výkon, přesně podle pokynů. V situaci jaké jsme, je to jenom o přístupu a hlavě. A dneska kluci ukázali, že chtějí. Věřím, že nám to ukázalo, že jsme schopni bojovat o každé body. Děkujeme soupeři i divákům.
60:00
59:56
Poslední šance telnických ze standartní situace. Neproměněna.
59:26
Mati měl na holi vyrovnání, hostující brankář však reflexivně vytahuje střelu nad břevno.
57:52
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Jeski, asistoval Jiří Knotek (7:8).
57:52
Jezi se prosazuje bombou k zadní tyči! To je drama!
57:23
Jiří Knotek atakován hostujícím útočníkem, k vidění byl i pověstný kotoul Martina Koutného.
56:56
Timeout TROOPERS Orel Telnice
56:56
Závěr utkání je hodně soubojový.
56:56
Rudo utíká z brány a domácí jdou do šesti.
55:06
Opět je to jako na kolotoči, vše nyní závisí na produktivitě domácích.
53:03
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek bez asistence (6:8).
53:03
Nevydařený výhoz brankáře trestá tenista Knotek.
53:03
Hostující gólman si poté vyžádal zázračné ruce našeho medika, Toma Suchomela, ten se vrací s názorem, že vše bude v pořádku a žádný z hráčů se tak převlíkat nemusí.
51:16
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Marián Kloza, asistoval Daniel Tychtl (5:8).
51:16
Timeout se Suché evidentně vyplatil. Po vydařeném signálu vyhání Kloza všechny pavouky z Turiakovi branky.
51:12
Timeout FbK Horní Suchá
50:44
Teď je to však kolotoč jako v Holešovicích! Domácí stahují sestavu do dvou pětek a je to znát.
48:55
Ve dvou velkých šancích se ocitl Houba, k dalšímu snížení nedošlo.
48:42
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Petr Jeski (5:7).
48:42
Jezi kroužil a kroužil, až našel před bránou nekrytého Sypače.
48:08
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Rudolf Večeřa, asistoval Jiří Knotek (4:7).
48:08
Utrpení domacích ukončuje Ruda Večerka.
47:40
Pětice hero line svírá Suchou na malém brankovišti, šance střídá šanci, ale dnes je brána hostí zakletá.
46:16
Vyloučen hráč Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:16
Jezi dostal poctivou kosu zezadu a hosté jdou do čtyř.
44:18
Oběma týmy cloumají emoce, čas se krátí a žádný z celků nechce přijít o body.
41:49
Obraz třetí třetiny beze změn v porovnání s třetinou předchozí. Telničtí tlačí, Suchá blokuje a hrozí z rychlých kontrů.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí 20, hosté 13
40:00
39:34
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Krajíček bez asistence (3:7).
39:34
Už se zdálo, že domácí přesilovku přečkají, chvíli před sirénou se však prasazuje Filip Krajíček střelou k bližší tyči.
38:49
Bartek dvěma fantatickými zákroky drží neměnné skóre.
38:15
Vyloučen hráč Roman Houbal družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:05
Domací Suchou mačkají, ždímají, presují, Petr Kadlec měl během jednoho střídání několik pokusů, zatím však bez úspěchu.
35:14
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jan Daler bez asistence (3:6).
35:14
Střapatý zrzek se konečně naštval, vzal to na sebe a nekompromisně zakončuje!
34:25
Vyloučen hráč Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
34:25
Telničtí mají ideální příležitost dost se zpět do zápasu.
34:00
Zvoní břevno nad Kryštofem Bartkem!
33:33
Strážník Horvát demonstuje svoji sílu na jednom z protihráčů.
31:42
Stav druhé třetiny lze popsat následovně. Domácí drží míček a od gólu je dělí pouze přesnost v zakončení. Hosté trpělivě čekají na protiútoky, ve kterých jsou podstatně efektivnější.
30:19
Mladý Bartek drží naděje telnických, když chytá další z brejků.
28:29
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak, asistoval Václav Večeřa (2:6).
28:29
Jako by se nám zde na chvíli zjevil Martin Procházka. Žwak koupá Bartka a bekendem zvyšuje skóre.
26:30
Telničtí přidali na tempu a vytvořili si několik slibných příležitostí, zatím však bez gólového bonusu.
23:24
Je vidět, že našim znatelně chybějí něžnější polovičky, dnes se jich dostavilo přesně nula.
22:40
Mocný bekend Honzíka Dalera končí na berdrech hostujícího brankáře.
21:12
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Marián Kloza, asistoval Tomáš Chmiel (2:5).
21:12
Hosté odskakují lacinou přízemní střelou.
20:25
Tentokrát začali aktivněji domácí, Knotkova střela byla však zblokovaná.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Domácí 9, hosté 14
20:00
19:14
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Krajíček, asistoval Jan Žwak (2:4).
19:14
Hříšník Mlejnek se na trestné moc neohřál, hosté početní výhodu okamžitě využívají.
19:13
Vyloučen hráč Vít Mlejnek družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:05
Houba razítkuje břevno!
17:35
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil David Mati, asistoval Rudolf Večeřa (2:3).
17:35
A je tu další snížení! David AutoMati se nemílí po chytré přihrávce Rudy Večeři.
17:02
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jakub Gregor, asistoval Roman Houbal (1:3).
17:02
Domácí se dostávají do kontaktu za přispění dvojice Houba - Džordž.
16:23
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Jiří Mráček (0:3).
16:23
Opět úspěšný break hostujících.
15:43
Opticky jsou na tom lépe domácí boys, co do efektivity nikoli.
14:22
Dá-li se něco za první třetinu vyzdvihnout, jsou to rychlé protiútoky hostujícího celku.
12:36
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak, asistoval Lukáš Šurik (0:2).
12:36
První prohraný souboj Toma Pavly v dějinách florbalu znamená zvýšení skóre na 0:2.
11:38
Šance po ose Knotek - Budík končí mimo tyče.
08:58
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Tomasz Cielecki (0:1).
08:58
Hosté se ujímájí vedení po utěšené ráně na vzdálenější tyč.
08:42
Jirka Knotek tak tak že nedotlačil míček za golmanova záda, rozhodčí byl však proti a píská nedovolený zákrok.
07:38
Hru prozatím charakterizují nepřesnosti, přemíra snahy a nevyužité šance.
05:34
Zahájení přihlíží asi tolik diváků, že kdyby chtěl Horvi každému z nich dát jednu cigaretu, ještě mu zbyde na večírek.
03:20
V prvních minutách nelze poznat, že se jedná o týmy z opačných konců tabulky.
00:28
První střelou zápasu se uvedli hosté, Bartek jr. však pozorný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Tomasz Cielecki, Michael Mrózek, Filip Krajíček, Václav Večeřa, Jan Žwak
00:00
Line-up domácích TROOPERS Orel Telnice: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Petr Jeski, Jiří Knotek, Daniel Budík, Jan Daler, Petr Kubala