1:1
2:3
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 5:4
2. Jan Pudich, 11. Tomáš Sláma, 37. Radim Fořt, 42. Šimon Otto, 45. Ondřej Kalát - 26. Pavel Dvořák, 56. Karel Horký, 60. Karel Horký, 60. Jan Petrmichl; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 22; zásahy brankářů: Josef Bína 25 - Patrik Zítka 21; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:3;
60:00
Vyjádření trenéra domácích Marka Chlumského : Traverza po většinu utkání hrála svojí hru a díky tomu přehrávala soupeře. Na konci utkání předvedl Králův Dvůr velkou sílu ve přesilovkách, kterou jsme jenom díky nedostatku času pro hosty udrželi do vítězného konce a připsali si důležité tři body.
60:00
Vyjádření asistenta trenéra hostů Michala Kuberta : Vyrovnané utkání, v závěru nám chyběl čas. Příště asi budeme hrát od půlky utkání v šesti. Je škoda, že tým jako Mukařov nechce postoupit do 1.ligy. Na tenhle tým se vždycky těšíme. Mrzí mě zranění našeho hráče Martina Štěpničky. Gratuluji soupeři k výhře a děkujeme za zápas.
60:00
59:59
Střely v první třetině domácí 5, hosté 10
59:59
střely celkem domácí 26, hosté 29
59:52
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jan Petrmichl, asistoval Pavel Dvořák (5:4).
59:52
Naštěstí se pan Dvořák roznahrával až ke konci špílu, a domácí slaví úšpěch.
59:07
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Pavel Dvořák (5:3).
59:00
Poslední minutka a máme tu další branku.
58:34
Vyloučen hráč Ondřej Kalát družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
58:34
Zbytečný faul na polovině předvedl Kalát, a byl bohužel pro domácí odměněn trestem a jde na 2 minuty bručet.
58:20
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
56:30
Hostující kádr pokračuje odvážně v power-play. Nyní se ukáže hustota mukařovského betonu. Namíchal jej trenérský triplet podle tradiční receptury?
55:38
Zadařilo se a královédvorští pohlednou kombinací snižují.
55:37
55:02
Vyloučen hráč Radim Fořt družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
55:02
Nyní probíhají horlivé diskuze, vedoucí k vyloučení Radima Fořta. Hostí opět v 6ti - bez může v masce.
54:00
Pěkný průnik Dvořáka doběhl atleticky Fiala. Bína zůstal zalehnut marně.
52:44
Drahorád, toho času v obranné dvojici s Majerem, bezpečně stíhá koučovat tým, i nebezpečně pronikat do útoku!
51:51
Hráči Králova Dvora nyní presují domácí obránce, kteří si zavařují profesorskou hrou. Konečně se podařilo odehrát na druhou stranu hřiště, kde byl ošklivě sestřelen domácí Sláma.
50:38
Hraje se 5 na 5, uvidíme však jak dlouho. Opravdu se přiostřilo.
49:22
Pohledné utkání sleduje 22 příjemně naladěných diváků. Děkujeme že si našli cestu do naší Vanity Arény!
48:59
Opět v 6ti obléhají hostí Bínovu svatyni, uspějí tentokrát?
48:38
Vyloučen hráč Šimon Otto družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
48:38
Hostí v laufu - bude druhá přesilovka.
45:20
První přesilovka hostí v tomto pohledném utkání. Nyní hrají i power-play - odvážné.
45:10
Vyloučen hráč Jan Vadinský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
44:19
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Ondřej Kalát, asistoval Šimon Otto (5:1).
44:19
Tentokrát si oba elegáni prohodili role a je to pěkný gól Kaláta do prázdné klece. Pokud bylo vidět od pořadatelského stolu správně, měl tentokrát obě ruce na holi, což je nezvyklé.
42:10
Hru dále kontroluje spíše hostující mančaft.
41:14
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Ondřej Kalát (4:1).
41:14
Pěkné posunutí do Kaláta proměňuje po mírných komplikacích pan Šimon Otto a navyšuje skóre utkání!
40:04
Družstvo hostí je, díky bohu pro Traverzu, v plném počtu hráčů.
40:00
40:00
39:59
Malá vsuvka do domácí přesilové hry - nájezd hostujícího Olšiaka. Ten pokračujíce ve své střelecké patálii zakončuje do pěkně zalehnutého Pepého Bíny, kterého tímto chválíme.
39:59
Střely v první třetině domácí 13, hosté 7
39:39
Trestné střílení družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr neproměnil Jan Olšiak.
39:20
Kombinace se nedaří, zatím pouze problémy.
38:03
Vyloučen hráč Martin Chaloupka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
36:16
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval David Podhráský (3:1).
36:16
Z ojedinělého výpadu uštkl nenápadnou padající střelou Radim Fořt. Hned v dalším brejku zahazuje jasnou branku hokejista Kalát.
36:00
Nutno podotknout, že převážnou část probíhající 2. periody kontroluje hru tým hostí
34:53
Jan Olšiak urazil zřejmě florbalového boha, nyní opět trestuhodně míjí. Střela mezi kruhy do odkryté branky letí metr nad.
34:28
Hostující Nový ukončuje cca minutový kolotoč v obranném pásmu Traverzy střelou mimo.
32:33
Pěkná kombinace Fait - Olšiak bez gólové odměny.
31:40
Spetakulární zákrok hostujícího goalkeepera bezpochyby odvrací třetí branku hostí.
30:30
Hra se přiostřuje, vidíme mnoho soubojů, dohrávek a nedostatek florbalovosti na obou stranách.
27:40
Hostí nyní bezpečně kontrolují míček. Traverza brání 2 minuty stylem prešovského betonu, zatím úspěšně.
26:30
Boční síťku trefuje při ojedinělém ofenzivním výletě domácí kápo Dražé.
25:33
Pěknou dorážku nyní zahrál hostující Dvořák, je z toho první branka hostí. Pepa Bína si sáhl, ale málo!
25:32
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Jan Petrmichl (2:1).
24:10
Poprvé v utkání o sobě dal vědět Kuba Majer. Pravé víko branky minul o pouhou stopu.
23:16
Královédvorští nyní v pěkných brejcích, Bína měl více štěstí než .. .smůly.
21:55
Pudich opravdu září, teď v samostatném úniku zalehl golmana hostí!
21:00
Bína v první minutě dva perfektní zákroky!
20:00
20:00
První perioda nám poskytla pěknou reklamu na nadcházející dvě části. V její střední části bylo tempo klidné, ovšem začátek i konec třetiny byl v pěkném tempu. Borci už se rozehřívají na dějství druhé!
20:00
19:59
Střely v první třetině domácí 13, hosté 6
17:31
Uhřík kroužil kroužil a na závěr orazítkoval břevno Bínovo svatyně!
14:28
Honzik Pudich si opravdu říká o pozornost reprezentačního lodivoda Kuttunena. Předvedl pěkné sólo po pravém mantinelu, vymíchal dva beky a střílí do připraveného brankáře. Chybělo málo - pěkné!
12:45
Delší zámek na obranné polovině domácích, střelbu mají královédvorští prozatím nepřesnou.
10:17
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Ondřej Kalát (2:0).
10:17
Viděli jsme nejprve neskutečnou jednoruční parádičku domácího Kaliče. Píchl do balónku jako do pověstného hnízda a byla z toho tyčka. Z následného brejku hostí, a rebrejku domácích slaví branku Tomáš Sláma. Pěkná střela ad pravé rameno Zíky.
09:35
Stále se hraje spíše klidně, špíleři se rozehrávají.
07:10
Klidnější pasáž hry, týmy zkouší postupnou rozehrávku s podobným výsledkem.
05:59
Domácí Pudich předvedl spektakulární kombinaci s Králem Miroslavem, kdy přihrávky létaly vzduchem i po zemi. Neviděli jsme jedinou přesnou, přesto se tito rekové probojovali až do brankoviště hostí.
04:40
Balónek delší dobu na čepelích hostí, nepřesnou přihrávkou ztrácí bek Kovařík a mukařovští se valí do ofenzivy.
03:34
Pěkná pozice pro standartku před brankou Zíky. Zůstala nevyužita.
02:10
Nyní ošetřován hráč hostí, který si nepěkně pochroumal koleno v rohu hřiště. Přejeme rychlé zotavení.
01:19
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Miroslav Hanzlíček (1:0).
01:19
Třetí rozehrávku z rohu proměňují domácí v šťastnou branku. Svižný začátek snad přiláká více diváků do ochozů tohoto sportovního stánku.
00:55
Zatím se hraje v obrané polovině hostí!
00:01
Na hráčích je vidět nervozita, zřejmě vědomí toho, že reprezentační kádr pro domácí MS v prosinci ještě není zcela uzavřen. Budou se chtít ukázat a my očekáváme divoké utkání!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Patrik Kovářík, Jakub Uhřík, Martin Štěpnička, Pavel Dvořák, Jan Petrmichl
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jan Fiala, Petr Heřmanský, David Podhráský, Radim Fořt, Tomáš Sláma
00:00
Vážení fanoušci dobrého sportu a florbalu zvláště, vítejte u sledování utkání 9. kola NFL, kdy se střetnout odvěcí rivalové - domácí Traverza a hostující Králův Dvůr. Toto utkání v netradiční poobědový čas jistě nabídne nespoutanou podívanou, můžeme se těšit!