7:1
3:1
- : -

ASK Orka Čelákovice - FAT PIPE Traverza Mukařov 12:4
2. Vojtěch Strnad, 15. Michal Zeman, 22. Michal Němeček, 29. Ondřej Špalek, 32. Jakub Čáp, 32. Ondřej Špalek, 33. Kryštof Minařík, 35. Petr Němeček, 38. Ondřej Špalek, 44. Jakub Čáp, 46. Vojtěch Strnad, 55. Jakub Čáp - 2. Robert Štipka, 9. Jan Fiala, 21. Karel Svatoš, 57. Jan Pudich; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 24 - Josef Bína 6, Karel Mrkos 10; po třetinách: 2:2, 7:1, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Michala Schwana: Za prvé děkujeme fantastickým divákům. Po ospalé první třetině jsme začali proměřovat šance a více střílet. Druhou třetinou jme zápas rozhodli. Ve třetí třetině se hrál bezstarostný útočný florbal. Zápas se spíše jen dohrával. Děkuji soupeři a přeji mu úspěch v dalších kolech a rozhodčím.
59:59
Komentář trenéra hostů Jana Pudicha: Děkujeme soupeřům za skvělé florbalové utkání plné hodně brankových příležitostí a efektivity na straně domácích. Těšíme se na odvetu. Traverza posílá hodně síly na jih.
59:59
Střely ve třetí třetině ORKA 10, Traverza 8.
59:08
Vyloučen hráč Jan Fiala družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hra rukou.
58:55
Němeček trefuje Mrkose přesně doprostřed hrudi.
56:49
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval David Podhráský (12:4).
55:01
Čáp si připisuje další parádní gol, tentokrát z dálky.
54:56
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp bez asistence (12:3).
54:07
Pezl loví míček mezi nohama.
53:20
ORKA polevila v úsilí a asi je jen otázkou času, kdy Traverza vsítí.
52:06
Traverza je teď více na koni a domácl Pezl se musí v brance pěkně otáčet.
50:50
Domácí Strnad unikl sám a všichni už mysleli, že je to jasný gol, ale Mrkos předvedl opravdu nevídaný zákrok z říše snů.
49:50
Jareš za vlastní brankou poslal dva hráče přes mantinely.
48:59
Slyšeli jsem zvuk tyčky Pezlovy branky.
48:30
Hra je teď taková poklidná a bez pořádné akce.
46:30
Piskalík stál sám před brankou Pezla a míček pouze vystřelil ke stropu.
45:13
Traverza nějak nemůže prolomit prokletí tolika minut bez branky.
45:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Doutnáč (11:3).
44:20
ORKA jede nájezd po zákroku na Minaříka.
44:20
Čáp střílí vedle.
43:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Vojtěch Strnad (10:3).
41:00
Traverza střílí z dálky vedle a ORKA jde do útoku.
39:59
Traverza začne třetí třetinu v pěti na tři, to bude trvat 31 sekund a pak další 1:20 pět na čtyři.
39:50
Vyloučen hráč Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:50
Traverza má možnost hrát pět na tři.
39:45
ORKA v druhé třetině zintenzivnila střely a vyplácí se jim to. Nyní šel domácí Pezl do provazu a zabránil jasnému golu.
38:51
Tak domácí Čáp je již podruhé na trestné. ORKA je na balonku.
38:31
Vyloučen hráč Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
38:12
Domácí Novotný šel zcela sám na Mrkose a nezakončil tedy nejlépe. Hala jen zamručela překvapením, že i takto se dá zakončit.
37:29
Domácí Špalek má hattrick! Přidá ještě něco navíc?
37:23
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Michal Zeman (9:3).
35:09
Nový hostující brankář Mrkos se bravurně popral se střelou domácího Jareše.
34:45
Všichni tušíme, že Traverza to takto nenechá a pokusí se skore obrátit.
34:17
Ani nestíhám psát online, jak padají branky!
34:12
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček bez asistence (8:3).
32:48
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Minařík, asistoval David Novotný (7:3).
32:48
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Mrkos družstva FAT PIPE Traverza Mukařov
31:55
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek bez asistence (6:3).
31:16
Domácí Čáp své zranění rozchodil a střílí nádhernou branku.
31:15
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Jakub Doutnáč (5:3).
31:07
Domácí Minařík nechal mířidla dneska doma.
30:04
Do fandění se pustili fanoušci Traverzy.
29:07
Domácí Kramel do střely hostujícího útočníka zakleknul. To muselo dost bolet.
28:32
28:32
ORKA přesilovku využívá a ujímá se vedení.
28:03
Minařík střelu odfláknul a z pár metrů minul.
27:15
ORKA hraje opět přesilovku. Bude úspěšnější, než první? Zatím se musí bránit.
27:09
Vyloučen hráč Šimon Otto družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
23:59
Domácí Čáp v doprovodu zdravotníka opouští kolbiště. Zřejmě jen naražená choulostivá část těla. Zdravotník jistě ví, co s tím.
22:00
Domácí Kubík ztrácí balonek a Pezl musel opět zachránit situaci.
21:35
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Ondřej Špalek (3:3).
21:11
Hostující kapitán teď v rychlém protiútoku protáhl domácího chytajícího Pezla.
20:35
Nedáš, dostaneš se opět potvrdilo.
20:33
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Jan Fiala (2:3).
20:21
Druhou třetinu zahájil domácí Čáp skrytou střelou, se kterou měl Bína plné ruce práce.
20:00
20:00
19:59
Střela na branku 6:6.
19:46
Pezl předvedl ve své svatyni luxusní zákrok.
19:05
Podaří se někomu dát gol do šatny?
18:19
Traverza hraje v plném počtu.
16:45
Po přehození Doutnáče přes mantinel si jde Piskalík sednout a ORKA si vyzkouší přesilovku.
16:11
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:45
Zvuk hokejky o hokejku se dnes ozývá dost často.
14:07
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Zeman, asistoval Petr Němeček (2:2).
13:33
Traverza se útoku ORKY, kdy šli tři hráči na jednoho, ubránila.
12:34
Minařík s Káškem skončili za mantinelem společně obličeji k zemi.
11:42
Střela domácího Jakoba od půlky šla asi tak dva metry vedle, chtělo by to seřídit mušku.
09:45
Obrana Traverzy je snad betonová, ani skulinka.
08:14
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Fiala, asistoval Tomáš Sláma (1:2).
08:00
Domácí Doutnáč spálil megašanci a na druhé straně dává soupeř gola.
07:50
ORKA rozehrává v rohu Traverzy.
07:07
Domácí Němečkovi se dostali do útoku, ale balonek utekl mimo hrací plochu.
07:00
06:35
ORKA bude hrát oslabena, rozhodčí má ruku nahoře.
05:05
Chlumský se po své střele chytá za hlavu. Přesně to vyjadřuje, jak se mu střela povedla.
03:40
Domácí Jareš zkusil střelu od půlky a málem mu to vyšlo. Golman nevěděl, kde je míček, ale nakonec nebyl před brankou nikdo, kdo by střelu dorazil.
01:54
Byli jsme svědky dvou rychlých branek. Nejprve dala Traverza po trestuhodném zaváhání domácí obrany. Hned po rozehrání kontrovala Orka krásnou rychlou brankou na tři doteky.
01:53
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Čáp (1:1).
01:49
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka, asistoval Marek Chlumský (0:1).
00:15
Do prvního útoku se dostala Traverza a málem z toho byl hned gol.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Sommer a Michal Taufmann.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Petr Heřmanský, Jan Fiala, Karel Svatoš, Radim Fořt, Tomáš Sláma
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Lukáš Pezl; hráči v poli: Václav Kramel, Ondřej Tichý, Jakub Čáp, Vojtěch Strnad, Jakub Doutnáč
00:00
Dobrý podvečer. Vítáme Vás na dnešním utkání mezi ASK Orka Čelákovice a FAT PIPE Traverza Mukařov. Užijme si dnešní utkání, jistě se bude na co koukat.