3:3
- : -
TJ Turnov

Wizards DDM Praha 10 - TJ Turnov 5:9
21. Jan Heller, 36. Jan Heller, 41. Adam Kulík, 49. Karel Smutný, 53. Martin Lazárek - 1. Pavel Sekyra, 6. Štěpán Matěcha, 9. Antonín Palatínus, 16. Pavel Sekyra, 34. Pavel Sekyra, 36. Pavel Sekyra, 41. Vojtěch Palatínus, 42. Vojtěch Palatínus, 48. Adam Balatka; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 19 - Luděk Horáček 18; po třetinách: 0:4, 2:2, 3:3;
60:00
Střely třetí třetina: WIzards 6, Turnov 9
60:00
Komentář trenéra hostů Antonína Palatínuse: Podařil se nám úvod, který určil ráz celého utkání. Poté se soupeř zlepšil, což nám chvílemi dělalo problémy, nicméně jsme pořád byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Mrzí mě posledních deset minut, to byla bída a příště to musí být lepší. Velké hřiště svědčilo naší hře a díky tomu jsme dali řadu hezkých gólů. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář vedoucího domácích Romana Urbance: Bez nasazení, pozornosti, chuti vyhrávat a samozřejmě to podpořit výkonemna hřišti, to nejde. Bohužel chyby v první části rozhodly zápas již dříve než pro nás začal. Zlepšený výkon v druhé třetině nepomohl. Bohužel se nedaří většině týmu, včetně opor, co nejdříve musí přijít zápas, který vše změní. Čekat však dlouho již nemůžeme. Děkujeme divákům, soupeři a pořadateelům.
60:00
59:45
Vyloučen hráč Karel Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
56:03
Smutný svou střelu poslal nad zařízení, naštěstí s tečí a tak Wizards pokračují v útočení
55:28
Novák ze střelou ze středu neprosazuje
54:36
Wizards se z blížícím koncem zvedají, zvládnout vyrovnat?
53:03
Timeout TJ Turnov
52:41
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (5:9).
52:41
Rychle rozehraný volný úder zastavuje až síťka v hostující brance
50:50
Novák netrefil ideálně těžký balonek od Šrámka a Horáček si připisuje další zákrok
50:02
Zápas v poslední minutách vypadá spíše jako závody v běhu
48:10
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Petr Krob (4:9).
48:10
Smutný se prosazuje "gránátem" na přední tyč
47:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Balatka z trestného střílení (3:9).
47:22
Po sekání Policara, hosté proměnili nájezd, konkrétně Balatka, a ten nedal moc šanci Vávrovi
45:09
Přesilovka pro domácí, nic moc zajímavého nepřinesla
44:07
Vyloučen hráč Daniel Korych družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
43:50
Lazárek svou nahrávkou nikoho nenašel
42:45
Máme za sebou zajímavé tři minuty, nejdříve se prosadili bratři Palatínusové, rychle odpověděl pohotovou dorážkou Kulík a pětibrankový rozdíl vrátil na stranu Turnova Sekyra
41:24
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (3:8).
40:56
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adam Kulík, asistoval Jan Heller (3:7).
40:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (2:7).
38:03
Přesilovka pro hosty, zatím jsou v ní lepší WIzards, ale když netrefí odkrytou branku tak nemůžou dát gól
37:04
Vyloučen hráč Adam Kulík družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Karel Smutný (2:6).
35:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Vojtěch Palatínus (1:6).
22:51
Matěcha zakončuje do branku, bohužel hra byla těsně předtím přerušena a tak se skore nemění
20:56
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Jiří Šrámek (1:4).
20:56
Hned první akce v přesilovce končí v brance, Heller trefuje na hraně vysoké hole a slaví branku
20:00
Vyloučen hráč Jan Hausmann družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:21
Vyloučen hráč Jan Grmolec družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
15:34
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (0:4).