1:2
3:6
- : -

DDM SANEXCZ Děčín IV - TJ Sokol Jaroměř 6:10
1. Jakub Věchet, 17. Martin Žáček, 23. David Matza, 43. Jiří Petrášek, 47. Jan Fidler, 59. Tomáš Krauskopf - 6. Petr Hašek, 8. Vojtěch Výborný, 21. Petr Hofman, 26. Petr Hofman, 46. Petr Hofman, 53. Dominik Emlar, 55. Dominik Emlar, 56. Petr Hofman, 59. Dominik Emlar, 60. Dominik Emlar; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 5 + Tomáš Krauskopf 5:5; využití: 1:6; diváků: 41; zásahy brankářů: Jiří Přeučil 19 - Dušan Völgyi 20; po třetinách: 2:2, 1:2, 3:6;
60:00
KOMENTÁŘ TRENÉRA HOSTŮ: V dnešním zápase rozhodli přesilovky v kterých jsme byly efektivnější děkujeme soupeři, pořadatelům a divákům za zápas.
60:00
1/2 Komentář vedoucího domácích: Dnešní zápas byl velmi zajímavý a rozdělil bych ho na dvě části. V té první části se hrál hezký florbal, šance na obou stranách. N abody jsme si věřili. Pak přišla ta druhá část, samé přerušování, dohady, vyloučení a bylo po zápase.
60:00
2/2 Troufám si říci, že rozhodlo sporné 5-minutové vyloučení, kde jsme pak šli ještě do 3 a také naše pohrdání přesilovkami narozdál od soupeře. Přesto bych chtěl hráče pochválit za předvedý výkon a věřím, že příště budeme disciplinovanější.
60:00
59:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Jakub Kopecký (6:10).
58:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar bez asistence (6:9).
58:05
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Tomáš Krauskopf, asistoval Martin Žáček (6:8).
57:29
DĚČÍN V ŠESTI!
57:10
Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
57:10
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
56:42
VŮBEC NESTÍHÁM!
55:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Petr Hašek (5:8).
55:29
Vyloučen hráč Jan Fidler družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
54:39
52:18
52:03
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za vysoká hokejka.
51:35
Na dálku zdravíme naší onlajnistku KÁJU HANŽLOVOU která tu s námi není.
49:50
Vyloučen hráč Tomáš Krauskopf družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 5 minut za hrubost.
49:50
Na 5 minut no nevím nevím
48:36
Dnešní zápas sleduje krásných 41 díváků děkujeme!
48:11
Po druhé KÁJA BISOVÁ v akci.
47:40
V zápase přibývá více střetů a emocí.
46:49
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Martin Žáček (5:5).
45:46
Vyloučen hráč Petr Jiřička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
45:46
FÍĎA SE KONEČNĚ PROSAZUJE!
45:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (4:5).
45:01
KOPECKÝ namazal HOFMANOVI a JAROMĚŘ jde do vedení.
43:02
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování.
43:02
Tohle vyloučení učitě nemělo být, ale rozhodčí má vždycky pravdu.
42:16
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jiří Petrášek, asistoval Vojtěch Klein (4:4).
42:16
Pan Nemluvící AKA JIŘÍ PETRÁŠEK vymetl všechny pavučiny v bráně hostů.
41:06
JAROMĚŘ v plném počtu.
40:00
40:00
39:06
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
36:17
JIRKA PŘEUČÍL předvedl neskutečný zákrok a tak zachránil DĚČÍN od další inkasované branky.
33:20
Asi klukům začíná být zima zápas trochu ztrácí náboj.
30:37
Vyloučen hráč Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
25:31
Naše krásná zdravotnice KÁJÁ BISOVÁ v akci
25:08
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Vojtěch Výborný (3:4).
25:08
Zase DĚČÍN ztrácí.
22:39
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Radek Kužel (3:3).