1:1
6:1
- : -

Spartak Pelhřimov - ASK Orka Čelákovice 9:6
10. Ladislav Běhounek, 15. Ladislav Běhounek, 25. Luděk Charouzek, 46. Václav Fučík, 48. Milan Hendrych, 50. Petr Poduška, 54. Lukáš Zrzavý, 57. Jan Knězů, 59. Václav Fučík - 7. Ondřej Špalek, 7. Vojtěch Strnad, 11. Petr Němeček, 19. Vojtěch Strnad, 39. Jan Knězů, 43. Václav Kramel; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 19 - Petr Freiman 13, Vojtěch Nockin 0; po třetinách: 2:4, 1:1, 6:1;
60:00
Komentář trenéra hostí: V utkání výborné úrovně si myslím, že jsme 2. třetiny byli lepší, bohužel jsme ve 3. třetině vypadli ze hry a to rozhodlo. Chtěl bych poděkovat domácím pořadatelům za vstřícnost a skvělým divákům. Je radost hrát v takové atmosféře. Těšíme se na další utkání a lépe se připravíme.
60:00
Vedoucí domácího mužstva Petr Zajíček: Klasický náš zápas v této sezóně, kde se dvě třetiny hledáme a rozhodujeme ve 3. třetině. Děkuji za bojovný výkon celého mužstva a báječným domácím divákům.
60:00
59:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Nockin družstva ASK Orka Čelákovice
58:56
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík bez asistence (9:6).
56:06
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Lukáš Zrzavý (8:6).
56:06
A trenér ženského týmu Jan Knězů střílí gól a to teď do správné branky a Spartak již vede 8:6
55:23
V mezi čase využijeme k gratulaci ženskému týmu, který letos ještě nepoznalo porážku a dnes získalo dalších 6 bodů do tabulky.
53:00
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Tomáš Kocián (7:6).
53:00
Máme tu 7. branku a tu dává domácí tým. Skóruje Zrzavý a zrzavý Kocián si připisuje asistenci.
49:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Jan Knězů (6:6).
49:52
A máme tu vyrovnání! Chybu hostujícího gólmana, který neudržel střelu doráží Poduška. "Ačko" si připisuje Knězů.
47:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Hendrych, asistoval Tomáš Kocián (5:6).
47:48
Hendrych snižuje na rozdíl jedné branky a ukazuje, že neumí střílet jenom ovladačem na XBOXU, ale i jeho novou bílou holí tzv. hůl Gandalfa bílého. Asistenci si připisuje Kocián. Spolupráci řádně potrénovali u NHL 18
45:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Petr Poduška (4:6).
45:10
Domácí reparát složili úspěšně a Fučík vymetá pavučinky
44:49
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za vražení zády.
44:49
Přesilovka nebyla využita, ale domácí můžou složit reparát, protože následuje další přesilovka
43:56
Domácích střely zatím všechny jsou blokovány
42:36
Vyloučen hráč Michal Kubík družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
42:06
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Jakub Čáp (3:6).
38:52
Vlastní branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů (3:5).
38:52
Ani domácí nevyužívají přesilovku a místo vyrovnání inkasují, když si domácí hráč sráží míček do branky..
38:00
Běhounek v gólové situaci, ale trefuje gólmana do hrudi.
36:30
Vyloučen hráč David Novotný družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
34:45
Hosté nevyužívají ani druhou přesilovku
32:45
Vyloučen hráč Jan Brothánek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
32:45
A na lavičku si jde oddechnout opět Brothánek....
32:00
Hosté si zahrají přesilovku po ponechané výhodě.
30:23
Orky se probudili a Kuchař se začíná v brance potit. Když neukazuje umění likvidovat střely do prázdné tak ukazuje jak si správně postavit branku, aby míček skončil tyčce.
28:30
Opět v akci Kuchař, když magickým skokem chytá jistý gól do prázdné a drží svůj tým...
27:32
Teď trošku Kuchař všem v hale zvedl tep, když mírnou střelu hostí nedokázal zkrotit a ukázal "elegantní" žonglování míčkem
24:45
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Luděk Charouzek bez asistence (3:4).
24:45
A je tu zasloužená odměna pro domácích, když skóruje jeden z prvních hráčů pelhřimovského Spartaku Luděk Charouzek.
24:10
Domácí přidali na aktivitě a Orky tempo domácích nestíhají
22:02
Ve druhé třetině vidíme na straně domácích změnu v sestavě. Mladíka Drgoňu nahrazuje Mozer.
20:00
20:00
Střely na branku: 7:8
20:00
18:27
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Čáp (2:4).
18:27
Orky opět zaútočili, když Strnad "obeplul" branku dokola a zasouvá do prázdné plastový nesmysl.
17:39
Útok hostí často dělá problém domácí obraně a často zachytává jejich rozehry.
14:05
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Václav Fučík (2:3).
14:05
Zapomenutý Běhounek přes Freimanem a tento domácí dlouhán se opět prosazuje.
12:45
Hosté při své přesilovce nic nevymysleli a skóre se nezměnilo.
10:58
Vyloučen hráč Jan Brothánek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
10:40
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Michal Němeček (1:3).
10:40
Po chybě obrany jdou do útoky Orky a vrací vedení opět o dva góly.
09:53
09:53
A domácí konečně zasazují úder, když po dorážce vlastní střely snižuje Běhounek
09:27
Souboj Kocián a Freiman. Opět vítězně "odchází" brankář hostí.
08:29
Mlaďoch Drgoňa se obtáčí okolo hráče hostí a jeho střela těsně letí okolo branky
06:50
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Václav Kramel (0:2).
06:50
Pro domácí půl minuta hrůzy, když Orky dvakrát zaútočili a odskakují na rozdíl dvou branek.
06:20
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Petr Němeček (0:1).
05:41
Kocián zkusil zvednout střelu do šibenice, ale Freiman natahuje svojí levou ruku a vyráží.
04:20
Tomáš Kocián vysílá další pozemní střelu, ale opět mimo.
01:41
Po vyhrané buly hostí se hra přelívá nahoru a dolu, ale diváci zatím žádnou akci neviděli.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Petr Freiman; hráči v poli: Sebastian Jakob, Michal Němeček, Ondřej Špalek, Lukáš Kubík, Petr Němeček
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Jan Brothánek, Václav Fučík, Ladislav Běhounek, Luděk Charouzek
00:00
Družstvo hostí je již nastoupeno a domácí též. V 1. lajně se dnes objevuje veterán Luděk Charouzek, který zaskakuje za chybějícího Martina Blažka...
00:00
Za chviličku nám začíná další utkání , kdy domácí Spartak vyzve velryby z Čelákovic. Pelhřimov zatím nezná na domácí palubovce prohru, prodlouží svoji šňůru i proti momentálně 1. týmu v tabulce NL?