2:3
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Wizards DDM Praha 10 5:7
10. Karel Eichler, 23. Ondřej Horažďovský, 30. Radek Calta, 41. Tomáš Němeček, 49. Jaromír Täuber - 7. Karel Smutný, 9. Ondřej Policar, 11. Martin Lazárek, 13. Jiří Šrámek, 46. Jiří Šrámek, 52. Jan Heller, 60. Karel Smutný; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Martin Bezděk 17 - Lukáš Vávra 19; po třetinách: 1:4, 2:0, 2:3;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Plzeň - 11, Wizards - 11
59:59
Komentář trenéra hostí pana Urbance: Asi nám prospívá hrát na dvě lajny a srdíčkem. Těžký soupeř, těžký zápas na palubovce se šťastným koncem. Děkujeme soupeři, divákům a pořadatelům.
59:59
Komentář trenéra domácích pana Strejčka: Dneska jsme ztráceli hodně míčků na středu a soupeř potrestal každou naší chybu. Pozitivní je, že jsme se dostali zpátky do zápasu. Bohužel naše nedisciplinovanost nás stála výsledek. Když jsme mohli jít do tlaku, tak jsme šli sedět. Děkujeme divákům a gratulujeme soupeři.
59:58
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný z trestného střílení (5:7).
59:58
Hektický konec zápasu. Domácí bohužel nevyrovnali, hostující díky trestnému střílení zvýšili počet svých zářezů.
59:23
Vyloučen hráč Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
59:19
Válka zkouší ze své typické pozice, bohužel nic.
57:31
Timeout FbC Plzeň
57:31
Domácí se berou oddechový čas, trenér Strejček rozdává pokyny k vyrovnání.
52:59
Válka hrozí před hostující brankou, Wizardi vše uklízí.
52:11
Oba týmy v plném počtu.
51:33
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Jiří Šrámek (5:6).
51:33
Hostující chtěli reklamovat zákrok bránícího hráče, nicméně to ani nestihli, protože sami zaskórovali.
50:04
Vyloučen hráč Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
50:04
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
50:04
Kluci se nám do sebe na půlce hřiště zaklesli a nechtěli se pustit. Nicméně si na trestné podali ruce a s úsměvem se u nás posadili.
48:20
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Vojtěch Lapuník (5:5).
48:20
Stahovačkou pod golmanovu ruku Täuber vyrovnává.
48:10
Hra se nám začíná přiostřovat.
45:32
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Martin Lazárek (4:5).
45:32
Pětivteřinovou přesilovku 5 na 3 hostující využili během dvou vteřin.
45:29
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zdržování hry.
43:34
Vyloučen hráč Radek Calta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:34
Policar navštívil území pořadatelského stolku, naštěstí je v pořádku a Calta si u nás za to 2 minuty posedí.
41:57
Skorogól plzeňské juniorské lajny,
40:13
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Paul Válka (4:4).
36:55
Míček se kutálel za zády hostujícího golmana, bohužel však nedojel za brankovou čáru. Tuto hezkou podívanou si připisuje Zábran.
36:02
Lazárek projel sám celé hřiště, u branky hrozil, ale nakonec nic z toho,
34:25
Hraje se ve stylu nahoru, dolu.
32:38
Kdyby se Brabec trefil o dvacet centimetrů více doprava, měli bychom zde vyrovnáni.
31:52
Oliveriova zákeřná střela bohužel neprošla, Wizards šli okamžitě do protiútoku. Se stejným výsledkem.
30:52
Policar zadupal na Bezděka, který se nenechal vystrašit a připisuje si tak další zákrok.
29:25
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Radek Calta, asistoval Jaromír Täuber (3:4).
29:25
Zmatek před hostující brankou uklidnil až Täuber přesnou přihrávkou na Caltu, který skoruje.
27:58
Eichler no lookem poslal přihrávku na Kheka, který byl bohužel o míček u hostující brány oloupen.
26:57
Plzeňská druhá lajna vytvořila tlak na hostující Prahu,
26:01
Täuber faulován ve výhodě.
24:32
Vošta dvakrát za sebou zkouší stejnou střelu, poprvé do hýždě bránícího hráče, po druhé již do golmana. Doufáme, že se délka dostřelu příště ještě prodlouží za golmanova záda,
22:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Paul Válka (2:4).
22:55
Nádherná kombinace Války a Horažďovského, který uklízí míček do prázdné brány,
22:00
Calta koulí do brány sebe místo míčku. Mne si hlavu, doufáme, že kuje nějaký ďábelský plán na vyrovnání.
20:30
Bouda blokuje jeden pokus za druhým,
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: Plzeň - 5, Wizards - 6.