4:2
2:3
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - DDM SANEXCZ Děčín IV 8:6
11. Karel Svatoš, 15. Ondřej Kalát, 21. Šimon Otto, 24. Radim Fořt, 39. Šimon Otto, 39. Jan Pudich, 47. Karel Svatoš, 52. Jan Pudich - 20. Radek Kužel, 31. Petr Bořuta, 40. Petr Bořuta, 54. Petr Bořuta, 55. Martin Žáček, 56. Šimon Pilek; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Karel Mrkos 26 - Petr Miško 18; po třetinách: 2:1, 4:2, 2:3;
60:00
Střely na branku ve třetí části: Traverza 10 - Děčín 12.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Marka Chlumského: "Sympatický výkon nováčka ligy potrápil úřadujícího mistra díky velké efektivitě střelby. Těšíme se na utkání na děčínské půdě. Děkujeme divákům."
60:00
Komentář vedoucí družstva hostí pana Kužela: "Pořád ta samá pohádka. Hloupé chyby ve středním pásmu nás stojí zápas. Děkujeme soupeři a divákům."
60:00
59:46
Z toho už pšénka nepokvete... tři body zůstanou doma.
59:33
Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
59:33
Vyloučen hráč Tomáš Sláma družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hra na zemi.
59:33
Snílek Seno zřejmě lítá myšlenkami ve vzduchu, a tak vyfasoval dvouminutový trest za hru na zemi, aby se vrátil zpět na palubovku.
59:00
Poslední minutka. Hosté to zkouší bez gólmana.
58:12
Mrkvička jako lapač zlatonek bryskně vystřelil proti letícímu balónku a hned ho posílá pryč z brankoviště.
57:30
Traverza už drží soupeře v šachu. Takhle se srovnání hostí nejspíše nedočkají.
56:56
To je řežba. Milovníci tvrdé obrany by si přišli na své. Káša je dnes nemilosrdný.
55:52
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Šimon Pilek, asistoval Petr Bořuta (8:6).
55:40
Noha drží stále hokejku jako řidítka. Nejde mu to, nejde... jak kdyby nepřehodil.
54:01
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval Tomáš Krauskopf (8:5).
54:01
A máme tu drámo. Už je to jenom o tři. Stáhnou hosté náskok domácích? To uvidíme v dalších minutách.
53:49
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Bořuta bez asistence (8:4).
53:49
Bořuta si připisuje hetryk. Čekali jsme, že na hřiště budou lítat čepice, ale tato móda na sever Čech ještě nedorazila.
53:24
Mrkvička si připisuje další zákrok po dělovce hostí.
51:26
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Ondřej Kalát (8:3).
51:26
Pudich je sice zraněný, předloktí má nateklý jako kulturista, i tak ale dokáže vměstnat loptu mezi tři tyče. Jeho gólová oslava bude hosty ještě dlouho strašit.
48:45
Mrkvička další statečný zákrok!
48:33
Kalát je dalším, kdo dostal loptu do branky. Ale po odpískání. Škoda.
46:40
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Tomáš Sláma (7:3).
46:40
Sedm! Pěkná spolupráce Čači se Senem je po zásluze odměněna brankou.
46:20
Pudich už už se točil k brance, aby do ní umístil balónek, ale nedotočil se.
44:59
Tuči pěkně sehrál na Sena před bránou. Ministr ale neměl dostatek prostoru na zpracování.
43:36
Heřmanský zkazil zpracování lopty a vydává zvuky, které mnozí nazývají pištěním prasete, odvážnější poté kvičením ptakopyska lákající samičku.
41:56
Zato Děčín hrál skoro tužku, ale... vytěžil z toho standardku, kterou ale zahrál pěkně do ztracena.
41:30
Traverza vstoupila do třetí části aktivněji, ale... šancí si zase tolik nevypracovala.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé části: Traverza 10 - Děčín 10.
40:00
39:39
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Jan Fidler (6:3).
39:39
Ještě menší korekce skóre v podobě branky hostí.
38:44
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich bez asistence (6:2).
38:44
Pudich lhal! Porušuje svůj slib, jelikož dal gól.
38:28
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Jakub Majer (5:2).
38:28
Otto pěkně po džegrovsku... Jaryn by měl radost.
36:46
Čača dostal míček mezi kruhy, leč ani tak nevedlo toto spojení v gólovou radost.
36:15
Pudich nemá pud sebezáchovy. Čím více nebezpečná akce, tím lépe pro tohoto jihočeského sebevraha.
35:51
Hraje se nesoudně rychle. Někteří hráči zcela nestíhají. Jmenujme třeba hostující třináctku.
33:47
Takový zákrok. Mrkvička vymrštil své karotenové tělíčko a letěl, letěl, až doletěl pro loptu.
33:00
Teď se moc nic neděje. Spíš nic než moc.
30:55
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Bořuta bez asistence (4:2).
30:55
No pěkná indivindi akce v podání Bořuty. Mrkvička byl bez šance.
30:18
A do třetice Tuči. Ani tentokrát to ale gólem neskončilo. Přésa ale pěkná, ne že ne.
29:59
Další Tučiho pokus končí po bloku vysoko nad.
29:21
Zatím pěkná přesilovka v podání domácích. Jen ta střelba...
28:54
Tučiho dělovka od pravýho manťáku musela hostujcího gólmana pěkně štípnout.
28:15
Vyloučen hráč Jiří Petrášek družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
27:29
V pátek byl na Spartě den otevřených dveří. Dnes je pro změnu na Děkance letecký den.
26:13
Nedobrá rozehrávka Traverzy. Krizi musel zažehnat až Mrkvička. V posledních minutách je břevnovský sládek v permanenci.
25:31
Další zákrok Mrkvičky. Tentokrát lopta končí v rohu.
24:40
Káša rovnou z trestné zamířil do útoku! Bláhový to obránce! Všichni fanoušci FDF by ho za tuto neukázněnost lynčovali.
24:33
Mrkvička! Krásný zákrok mukařovského betona!
23:11
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Petr Heřmanský (4:1).
23:11
Tak takovej gól.... takovej gól fanoušci Traverzy ještě neviděli. Kdybychom měli kloboučky, bez přemýšlení smekáme.
22:52
Další oslabení domácích. Tuči pěčlivě šetří čas u manťáku.
22:32
Vyloučen hráč Lukáš Kášek družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hra bez hokejky.
21:00
Noha má ruce pravděpodobně ještě na na řidítkách svého bicyklu.
20:35
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Petr Heřmanský (3:1).
20:35
Šimon efektně proměňuje další přesilovkový pokus. Traverza má zpět dvoubrankové vedení.
20:10
Pokračujeme 4 na 3. Koncovku si tentokrát vzal na starost Mr. Fiala, leč mířil mimo.
20:00
20:00
Střely na branku v první části: Traverza 10 - Děčín 6.
20:00
19:50
Vyloučen hráč David Matza družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:50
Tak si to sesumarizujme... vyloučení, vyloučení, vyloučení, gól, vyloučení.
19:32
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Radek Kužel bez asistence (2:1).
19:19
Vyloučen hráč Walter Schubert družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
19:19
Vyloučen hráč Petr Bořuta družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
17:36
Vyloučen hráč Ondřej Kalát družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
17:36
Vítáme zpět Kaláta na trestné. Od jeho posledního trestu nestihla trestná ani vychladnout..
14:43
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Ondřej Kalát, asistoval Jan Pudich (2:0).
14:43
Ondřej "Mstitel" Kalát. Během pobytu na trestné si vsadil sám na sebe jako střelce další branky a vyhrál x desítek korun. Na ostříhání květáku ale trváme i tak.
14:09
Hříšník Kalát je zpět na palubovce. Podle všeobecného dojmu by si měl nechat svůj květák ostříhat. Bez něj mu to šlo na hřišti lépe.
13:21
Mrkos zatím v oslabení drží Traverzu! Pěkné zákroky jak brankovišti, tak před ním.
12:09
12:09
První trest v zápase dostává kdo jiný než..... Kalát. Před zápasem byl kurz na to, že právě tento hráč pujde na trestnou jen 1,5:1.
10:40
Pěkný pokus z čepele Rendy. Bohužel však viditelný.
10:12
10:11
Ministerský předseda Sláma to zkoušel zprava. Leč proti němu byla v opozici pevná obrana.
08:10
Krauskopf teď Mrkvičku vyzkoušel z dálky. Gólman Traverzy ale neni žádná zeleninka a s tímto pokusem si věděl rady.
07:41
Jenomže teď to pěkně smrdělo gólem. A ne u hostí, ale u domácích. Mrkosovi to skákalo v brankovišti, ale naštěstí to doskákalo až do rohu...
06:57
Děčín neví, coby.... nedokáže rozehrát, přihrát, zkrátka nic. Jenom čeká ve vlastním pásmu. Asi na Godota.
04:51
Což nám připomíná, že posíláme pozdravy Marcelovi!
04:20
Pudich před zápasem prohlásil, že dnes zase nebude dávat góly. A jak slíbil, tak také činí. Jeho střela šla jen do gólmana.
03:26
Otto s Nohou byli v přečíslení, leč ani to nevedlo k zápisu do zápisu.
02:32
Zatím je to takové rozpačité. Ani neni moc o čem psát.
00:39
Obrana zatím spíš žádná než nějaká. Domácí jsou zřejmě ještě trochu zamrzlí. Zato Děčín je ze severu na takovéto chladné počasí zvyklý a začal lépe.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Tomáš Krauskopf, Martin Vybíral, Jan Fidler, Jakub Věchet, Petr Bořuta
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Karel Mrkos; hráči v poli: Jan Fiala, Petr Heřmanský, Tomáš Sláma, Karel Svatoš, Radim Fořt