2:3
4:0
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - Florbal TJ Kobylisy 7:5
8. Karel Svatoš, 23. Tomáš Sláma, 32. Jakub Majer, 43. Tomáš Sláma, 49. Jan Pudich, 55. Karel Svatoš, 60. Karel Svatoš - 6. Dominik Čejka, 12. Šimon Paldus, 27. David Mühlbach, 28. Antonín Semerád, 36. David Mühlbach; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Josef Bína 20 - Marek Paleček 17; po třetinách: 1:2, 2:3, 4:0;
60:00
Komentář trenéra hostí Ondřeje Kočí: Z naší strany dobré dvě třetiny, bohužel florbal se hraje na tři. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 11, hosté 9
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: Bylo to těžký, ale bojovali jsme. Jsme rádi, že bereme tři body. Děkujeme soupeři.
60:00
59:58
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Tomáš Sláma (7:5).
59:37
Hosté to opět zkouší v šesti.
59:36
Timeout Florbal TJ Kobylisy
57:24
Hosté chtějí využít přesilové hry a hrají v šesti.
57:23
Vyloučen hráč Lukáš Kášek družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za držení.
57:23
Káškovi sjel při rozehrávce míček, a tak zatáhl za záchrannou brzdu.
56:20
Missáka zápasu získává jednoznačnou volbou David Podhráský.
54:37
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Radim Fořt (6:5).
54:37
Svatoš dostává svůj tým poprvé v zápase do vedení.
50:28
Majer nastřeluje tyčku.
48:59
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Ondřej Kalát (5:5).
48:59
Opět 2 na 1 domácích, tentokrát Pudich střílí přesně do pravého růžku Palečkovy branky.
47:45
Bína skvěle vyhodil na osamoceného Svatoše, ten z první nastřeluje Palečka.
45:50
Drahorád raději odpaluje balónek do zámezí.
45:20
Pudich odchází s naraženou prdelí ze hřiště.
42:52
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Jakub Majer (4:5).
42:52
Majer vyslal střelu vedle branky, Sláma tečuje a se štěstím se míček dostává do brány Palečka.
42:05
Sláma krásně našel kolmou přihrávkou Svatoše, ten však prázdnou bránu míjí.
40:01
Domácí pokračují v přesilovce, žádnou šanci si nepřipravili.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí 4, hosté 8
40:00
38:40
Vyloučen hráč Šimon Paldus družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování hokejky.
38:40
Pudich se protáčel mezi dvěma hráči, Paldus mu dle rozhodčích zablokoval hokejku.
37:33
Po standartní situaci z dobré vzdálenosti trefuje Pudich nad.
35:24
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil David Mühlbach, asistoval Jakub Zíka (3:5).
32:55
Hostující v nebezpečně příležitosti, Podhráský blokuje.
32:25
Neužil v dobré příležitosti, Bína perfektně chytá.
31:46
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Majer, asistoval Jan Pudich (3:4).
31:46
Majer snižuje střelou od poloviny, trefuje se přesně pod břevno.
27:19
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Ondřej Kočí (2:4).
27:19
Kočí nahrával zpoza branky a Semerád se nemýlí.
26:01
25:20
Majer vyslal prudkou střelu lehce nad zemí, Paleček chytá.
25:20
Nepřesnou rozehrávku domácích trestá ze středu Muhlbach.
23:56
Domácí opět 2 na 1, Pudich volí střelu, Paleček kryje.
23:47
Neužil se pěkně prokličkoval do brankoviště, Bína kryje.
22:43
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Lukáš Kášek (2:2).
22:43
Kášek vyslal nebezpečnou střelu od levého mantinelu, Sláma doráží.
21:25
Stoprocentní šancí pohrdl hostující Čejka, branku přestřelil.
19:12
Střelu Šimona nebezpečně tečoval před brankou Podhráský, gólem šance neskončila.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:30
Máme tu první ošetření, zraněným je domácí Káša.
16:28
Hostující Neužil dobře skryl svou střelu a zakleknutou zeď domácích prostřelil, střela šla těsně kolem pravé tyčky Bíny.
14:30
Kalát zkusil překvapit Palečka backhendovou střelou, ten byl však pozorný.
13:20
Vzápětí trefují hosté tyčku a domácí na to reagují šancí z rychlého protiútoku.
13:14
Sledujeme klidnější část utkání.
11:12
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Šimon Paldus, asistoval Jan Lubina (1:2).
11:12
Paldus mířil ze středu hřiště přesně a vrací vedení svému týmu.
09:52
Domácí byli ve výhodné situaci 2 na 1, skončila však střelou do bříška golmana.
08:50
Kalát vystihl rozehrávku hostů a vytvořil pro své spoluhráče dobrou střeleckou situaci. Goman však chytá.
07:15
07:15
Svatoš po standartní situaci srovnává stav utkání.
05:24
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Dominik Čejka, asistoval Antonín Semerád (0:1).
05:24
Střelu od pravého mantinelu dostává Čejka svůj tým do vedení.
02:50
Hostující v tlaku, cinkla tyčka domácí branky
00:50
První lajna domácích zamkla hostující na jejich polovině a připravila si střeleckou pozici. Fořtovu střelu však golman pokryl.
00:01
Úvodní buly pro hostující tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Matěj Bouček, Dalibor Michálek, Matouš Neužil, Ondřej Kočí, Antonín Semerád
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jakub Majer, Jan Fiala, Radim Fořt, Tomáš Sláma, Karel Svatoš