2:1
2:3
- : -

Wizards DDM Praha 10 - Panthers Praha 6:5
5. Jan Heller, 7. Adam Kulík, 24. Adam Kulík, 28. Karel Smutný, 42. Jakub Novák, 51. Martin Lazárek - 19. Pavel Daněk, 21. Pavel Daněk, 41. David Kolář, 44. Marek Mochan, 57. Jiří Ptáčník; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 39 - Martin Hruška 34; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:3;
60:00
Střely 3. třetina: Wizards 18, Panthers 11
60:00
Komentář vedoucího družstva hostů (Andrea Nováková): "Bohužel jsme tahali většinu času utkání za kratší konec a soupeř se díky tomu může radovat z vítězství. Musíme se poučit z nedostatků týmových i individuálních, pokud chceme pomýšlet na vysoké příčky v tabulce. Děkujeme soupeři za zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích Romana Urbance: Výhra za tři body a to se počítá. Individuální chyby na záčátku třetin nás stálo klidnější průběh utkání. Hodně nám pomohlo obětavé bránění. Zdravíme Juru Šrámka do Tuniska a snad vyhrává své golfové partie. Děkujeme divákům, pořadatelům a soupeři za utkání.
56:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval Pavel Daněk (6:5).
56:55
Ptáčník dostal dobrý balon a tak jej umístil do horního růžku domácí branky a snižuje na 6:5
55:39
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
55:39
Lazárek už nevydržel tvrdou hru od soupeře a břibrousil souboj a jde si odpočinout
54:07
Lazárek kličkoval tak dlouho až skončil za brankou, alespoň jej obránce fauloval a Wizards budou rozehrávat
52:10
Mochan přibrousil souboj na brankovišti a Wizards tak mohou rozehrát v klidu na vlastní půlce
50:25
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jakub Novák (6:4).
50:25
Novák potáhl balonek, zvedl hlavu a nahrál nabíhajícímu Lazárkovi, který trefil odkrytou část branky a dává branku
46:08
Menší potička v hostujícím brankovišti. Blažek byl sražen k zemi a je velice rozzloben
45:15
Přesilovka zatím bez větších chyb, dokonce Wizards nebezepečně stříleli
44:24
Vyloučen hráč Adam Štěpán družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
43:38
Mochan střílí a propaluje vše co mu stálo v cestě
43:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marek Mochan, asistoval Marco Lombino (5:4).
41:13
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jakub Novák, asistoval Martin Lazárek (5:3).
41:13
Rychlá odpověď z domácích holí, Novák se konečně prosazuje, střelou po zemi k tyči
40:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Martin Kalous (4:3).
39:47
Hostující Tomeš ještě nadzvedl diváky, ale jeho střela nebyla přesná a končí na dřevěném obložení haly
37:50
Poslední minuty jsou ve znamení protiútoků, žádný z týmů nejde do postupného útoku
34:52
Müller zariskoval, hostující Tomeš ale svou střelu neprocedil do branky
33:37
Hra nyní graduje oba dva týmy, makají na 110%, jediné co tomu chybí je více branek
33:00
Heller se zle divá směrem k rozhodčím, byl faulován a myslí si,že trest mohl být vyšší než jen volný úder
31:00
Policar blokuje střelu, bohužel na útočné polovině
29:54
Novák ze středu trefuje Hrušku do nohy
27:30
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Adam Kulík (4:2).
27:30
Kulík dobře vyměřil svou přihrávku a našel dobáíhajícího Smutného, který překonává Hrušku
23:17
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adam Kulík, asistoval Karel Smutný (3:2).
23:17
Kulík se zdržel v útočném pásmu, kde ho našel Smutný. Své zakončení procedil na bližší tyč
22:36
Druhá třetina zatím vyznívá pro hosty
20:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval David Kolář (2:2).
18:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Adam Štěpán (2:1).
18:13
Rychlý break zakončuje střelou "pod víko" Daněk a snižuje
17:47
Smutný střelou "dvacet nad led" nedává branku
17:14
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.