0:1
2:6
- : -

FbK Horní Suchá - Aligators Klobouky Teamstore.cz 6:9
1. Filip Krajíček, 4. Tomáš Řezáč, 15. Vojtěch Kopia, 20. Vojtěch Kopia, 52. Tomáš Řezáč, 59. Vojtěch Kopia - 7. Patrik Jedlička, 15. Lukáš Gregr, 39. Daniel Šimera, 41. Tomáš Líznar, 45. Denis Jakubec, 50. Viktor Kejík, 55. Pavel Zbořil, 57. Denis Jakubec, 58. Daniel Šimera; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 6:2; využití: 0:3; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniel Fukala 21 - Patrik Rychlý 19; po třetinách: 4:2, 0:1, 2:6;
60:02
Komentář trenéra hostí Pavla Volka: Děkujeme soupeřům za utkání a jedeme domů.
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Kruciny: Z každého zápasu si musíme odnést něco pozitivního. To je dnes první třetina.
60:00
Střely ve 3. třetině Horní Suchá- 9, Klobouky- 11. Střely celkem Horní Suchá- 25, Klobouky- 30.
60:00
59:49
Vyloučen hráč Jakub Kantor družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
58:56
Vyloučen hráč Jan Žwak družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
58:42
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Michael Mrózek (6:9).
58:21
Žwakovu střelu kontroloval Rychlý rukou.
57:45
Po standardní situaci domácích vystřelil Večeřa. Jeho střela byla sražena za mantinel.
57:13
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Daniel Šimera, asistoval Patrik Rychlý (5:9).
56:41
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Denis Jakubec, asistoval Daniel Šimera (5:8).
55:13
Řezáčovu střelil zablokoval hostující hráč.
54:57
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (5:7).
54:45
Gregrovu střelu Fukala viděl a vyrazil.
54:20
Další vyloučení v dnešním zápase. Opět na domácí straně.
54:18
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
53:17
Kopia na Mrózka. Jeho střelu Rychlý vyráží.
52:45
Večeřa zpoza branky na Řezáče. Rychlý míček vyráží.
51:50
Fukala poslal míček dopředu na Mrózka, ten našel volného Kopiu na druhé straně. Jeho střela mu sjela a míček se pouze kutálel k Rychlému.
51:09
Kantor z rohu na Řezáče, ten nekompromisně prostřeluje všechny včetně Rychlého.
51:08
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Řezáč, asistoval Jakub Kantor (5:6).
50:47
Domácí mají druhý pokus na snížený skóre v podobě přesilové hry.
50:23
Vyloučen hráč Denis Jakubec družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
49:55
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Viktor Kejík, asistoval Lukáš Gregr (4:6).
49:35
Situaci 3 na 2 vzal Chmiel na sebe, branku míjí.
49:23
Klobouky hrají i ve 4 na polovině Horní Suché.
48:54
Řazáčova střela byla tečovaná mimo branku, Žwakova střela končí za mantinelem.
48:23
Domácí si také vyzkouší přesilovou hru.
47:40
Vyloučen hráč Jakub Gremmel družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za bránění ve hře.
47:40
Žwak s Krainou šli na branku, 2 na 0. Kraina ve velké šanci netrefuje balónek.
47:13
Kantor poslal míček Žwakovi na paty, tak že se protiútok nekoná.
46:50
Krosovou přihrávku vystihl Řezáč.
46:11
Klobouky mají opět přesilovou hru a pokud se jim podaří jako ty předchozí dvě, mají šanci odskočit na dva góly.
45:57
Vyloučen hráč Lukáš Kuruc družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
45:26
Rozhodčí má ruku nahoře, Klobouky hrají v 6. Někdo z domácích se provinil a bude vyloučen.
44:47
První střelu Fukala vyrazil, na dorážku byl však krátký
44:46
43:14
Kopii útočný faul zastavil akci Suché. Z rohu rozehrávají Klobouky.
42:02
Chmiel trefil skákající míček, ale poslal ho pouze za mantinel za brankou.
41:02
Gregr dostal krosovou přihrávku, měl spoustu času na zakončení, ale branku přestřelil.
40:10
Domácí obránce byl za brankou připraven o míček a Klobouky této šance využívají a vyrovnávají skóre na 4:4.
40:08
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Lukáš Gregr (4:4).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Horní Suchá- 7, Klobouky- 10.
40:00
38:10
Velmi smolný gól pro domácí tým. Míček propadl za Fukalova záda, kde se kutálel po brankové čáře a první, kdo se včas zorientoval ve hře byl Šimera.
38:09
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Daniel Šimera, asistoval Dominik Král (4:3).
37:39
Kopia na Žwaka, ten stáhl dva protihráče na sebe, poslal míček na Večeřu, který měl prázdnou skoro celou branku, ale trefil pouze přední tyčku.
36:55
Kantor vystihl přihrávku na střed a přímo cestou z lavičky zabavil míček pro domácí tým.
36:16
Mrózek na Mráčka přes celou šířku hřiště. Ten přestřeluje,
35:23
Kantor poslal do rohu na Večeřu, který mu to chtěl před branku vrátit, ale přihrávku vystihl hostující obránce.
34:22
Chmielova střela mimo.
33:48
Cieleckého střela se dostala až k Rychlému, kde čekal na dorážku Žwak, ale Rychlý míček schoval.
33:20
Žwak poslal míček na Kuruce. Ten to měl na dlouhou ruku a vystřelit se mu nepovedlo.
32:30
Domácí napadají rozehrávku hostí a ty mají problém se dostat z obranného pásma.
31:00
Kejík chtěl střílet, ale míček mu poskočil a ze střely nebylo nic.
30:09
Chmiel zkoušel míček poslat zadovkou na Mráčka, ale jeho myšlenka byla vystižena.
29:31
Domácí vybojovali míček v momentě, kdy Klobouky střídaly. Ke střele se však nedostali.
28:12
Kantor poslal míček od mantinelu na Chmiela. Jeho střela byla zablokována. Poté zkoušel Kantor střelu sám, jeho střela byla taky zablokována a míček končí za mantinelem.
27:30
Po špatném rozehrání balónků domácích se k němu dostal Gremmel. Jeho střelu Fukala vytěsnil nohou.
25:43
Soldánova střela letěla mimo.
24:28
Standardní situaci Klobouky nerozehráli dobře. Kuruc vyběhl proti míčku a do předu běžel Kantor, který ještě nahrával na Chmiela. Ten trefil přesně gólmana Rychlého.
23:43
Cielecki shodil zpoza branky na Mrózka, ten byl o míček připraven.
22:00
Mrózek vstřelil gól, ale ten nebyl uznán. Míček se k němu dostal od rozhodčího, což neplatí.
20:00
20:00
Střely v první třetině Horní Suchá- 9, Klobouky- 9.
20:00
19:55
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Tomáš Chmiel (4:2).
19:54
Chmiel na Kopiu, Kopia na Chmiela, ten zpátky na něj a Kopia gól. Zní to jako cvičení z tréninku, ale není to tak.
18:57
Řezáč poslal míček na branku, Rychlý vyrazil, k míčku se dostal Chmiel, který to nejspíš ani nečekal a míček končí vedle branky.
18:37
Domácí dnes opravdu bojují o každý míček. Nyní rozehrávají z rohu.
16:47
Hosté špatně rozehrávali od branky, Mrózek jim míček vypíchl a vybojoval standardní situaci pro domácí. Během standardní situace dostal míček přímo na hokejku Chmiel, zakončit však nestihl.
14:48
14:47
Mrózek vybojoval míček mezi 3 hráči, poslal míček na Kopiu, který míček ze vzduchu poslal do branky.
14:07
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Tomáš Líznar (2:2).
13:48
Klobouky mají opět přesilovou hru. Střelu ze standardní situace likviduje Fukala.
13:13
Vyloučen hráč Jiří Mráček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:11
Kuruc byl sám před gólmanem, míček však poslal mimo branku.
09:46
Kopia nejspíš trénuje na kouzelnické představení, když vytahuje míček zpod kraťas.
09:25
Teď to byla trochu sekaná, ve prospěch hostí Gregr ze standardní situace branku minul.
08:42
Žwak pálil z dálky, Rychlý vyráží.
07:34
Třetí útok domácích zavařil Kloboukám, když jim sebrali rozehrávku a poté kombinovali na jejich polovině.
06:10
Klobouky během přesilové hry pečlivě obstřelovaly Fukalovu branku, Nakonec jim to přineslo ovoce, když se Jedlička trefil.
06:08
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Pavel Zbořil (2:1).
05:16
Klobouky mají šanci přidat gól v přesilové hře. Kapitán Gregr trefuje tyč.
04:29
Vyloučen hráč Tomáš Chmiel družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání.
04:26
Fukala vyrážel míček na dvakrát a poté ještě Kantor odklidil míček z brankové čáry.
03:31
Mrózek poslal nahrávku na Řezáče přes celou šířku hřiště, ten propálil všechny hráče před brankou, včetně gólmana Rychlého.
03:30
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Řezáč, asistoval Michael Mrózek (2:0).
02:59
Večeřa se Žwakem napadli rozehrávku Klobouků a zahnali je zpátky k jejich brance,
02:00
Chmelovu střelu vykryl Kopia a míček končí za mantinelem.
00:36
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Krajíček, asistoval Jan Žwak (1:0).
00:36
Žwak od mantinelu mimo, odražený míček posílá Krajíček backhandem za záda Rychlého.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Tomáš Hos, Roman Svoboda, Patrik Jedlička, Pavel Zbořil, Denis Jakubec
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Tomasz Cielecki, Václav Večeřa, Jan Žwak, František Malerz, Filip Krajíček
00:00
Krásný nedělní podvečer všem, vítám Vás u 1. kola druhé poloviny základní části. Dnes ve 12. kole Národní ligy- východ se utkají týmy domácí FbK Horní Suchá a hosté Aligators Kloubouky Teamstore.cz Tyto týmy se potkaly hned ve 2. kole základní části, kdy Klobouky doma zvítězily 5:2.
00:00
Horní Suchá minulý týden na domácí palubovce předvedla velmi zajímavý výkon, když s vedoucíma Gulliverama hrála 5:5 ještě necelé 4 minuty před koncem zápasu. Bohužel to pro domácí nedopadlo bodově dobře a nakonec prohráli 5:7. Klobouky hrály minulý týden doma, taky se jim bodově nezadařilo, s Kopřivnicí prohrály v podobném poměru 5:6.