2:0
3:4
- : -

TJ Sokol Jaroměř - Spartak Pelhřimov 7:6
2. Michal Nožička, 4. David Verunáč, 23. Tomáš Hejzlar, 32. Dominik Emlar, 46. Jakub Kopecký, 50. Tomáš Hejzlar, 60. Petr Hofman - 12. Jan Brothánek, 16. Jan Knězů, 44. Ladislav Běhounek, 46. Vojtěch Mozr, 48. Martin Blažek, 53. Martin Blažek; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 9 - Jakub Kuchař 15; po třetinách: 2:2, 2:0, 3:4;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: domácí - 5, hosté - 7.
59:59
Komentář trenéra domácích (M.Klapka): Velice těžké utkání, ve kterém nám pomohlo domácí prostředí a skvělí fanoušci z obou stran. Soupeř trestal každou naší chybu, ale nakonec se štěstí přiklonilo na naší stranu. Děkuji soupeři a divákům..
59:59
Komentář trenéra hostí (P.Zajíček): Velmi bojovné a tvrdé utkání, které rozhodli domácí v poslední minutě. Děkujeme divákům!
59:58
Aut pro domácí, je rozhodnuto.
59:43
hráči drží míček na polovině Pelhřimova.
59:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (7:6).
59:32
Ale přepočítali se...ztráta míčku a rychlé zakončení po ose Emlar - Hofman.
59:25
Hosté chystají poslední útok...
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
57:50
Domácí nyní vysunuli napadání až za soupeřovu branku. Hosté musí rozehrát dlouhou...
57:01
Domácí v pěti.
56:58
Prakticky jedinou povedenou střelu hostí zastavuje domácí Veinfurter.
56:24
Fučíkovi teď při střele míček skočil a vysoko přestřeluje.
55:02
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
55:01
Velká šance pro hosty, přesilovka pár minut před koncem třetí třetiny.
54:43
Narážečka Haška s Hejzlarem vedle pouze ke střele mimo.
53:41
Domácí se nyní neshodnou s rozhodčími téměř na ničem.
52:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (6:6).
52:48
Rozhodčí se nyní neshodli u směru hry po autu, po vteřince se na směru shodli, ale k překvapení pro domácí hra nebyla přerušena a dovolili tak rychlou rozehru, ze které hosté opět vyrovnávají.
52:30
Skrytou střelu mezi hráči teď vyslal hostující Fučík,
49:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar bez asistence (6:5).
49:20
Šibenici od trojky teď trefuje Hejzlar!
48:42
Střela Emlara míří vedle.
48:08
Po krátké chvilce se na zemi ocitá další z Jaroměřských hráčů.
47:58
Nastal čas pro mop.
47:12
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Jan Brothánek (5:5).
47:12
A máme zase srovnáno, povedenou střelou pod víko se trefuje Blažek.
46:17
Po vstřelené brance domácí ožívají.
45:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (5:4).
45:50
A byla úspěšná...
45:48
Standardka pro domácí z tohu brankoviště...
45:25
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Vojtěch Mozr, asistoval Viktor Vlach (4:4).
45:25
A je to tady, schylovalo se k tomu celou třetí třetinu a je vyrovnáno.
45:10
Aktivnější jsou v první pětiminutovce hosté, domácí jako by vyhrát ani moc nechtěli.
43:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Václav Fučík (4:3).
43:48
Domácí teď zaspali a svým nedůrazem dovolují hostům snížit tečovanou střelou.
42:05
Koňára do stehna teď dostal domácí štírek Nožička. Nakonec se zvedl a plouží se na střídačku. Rozhodčí nečekají na vystřídání a zahajují hru.
41:35
Nejistý zákrok domácího brankáře po střele jednoho z pelhřimovských beků.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: domácí - 8, hosté - 3.
39:58
Těsně před koncem třetiny se ke střele po přihrávce zpoza brány málem dostal hostující útočník. Přihrávku ale překazil Kubina.
38:15
Kubina teď vyslal na steč Nožičku, ale jeho kličku poslední soupeř v cestě vystihl.
36:30
Emlar teď našel míček naopak v hostujícím brankovišti, ale jeho střela z otočky je zablokována. Chyběla mu špetka trpělivosti, aby si všiml číhajícího Kopeckého na pravoboku.
35:57
Hašek zachytil soupeřovu kličku, ale následná střela přes obránce mu nevyšla a míří vedle.
35:04
Osamocený míček na domácím brankovišti hledal svého pána. Před dobíhajícím hráčem hostí zasahuje Hrobský, nebezpečí pro domácí je zažehnáno.
34:10
Pár rychlých přihrávek a překřížení od domácích končí nepřesnou střelou Nožičky.
31:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Jakub Kopecký (4:2).
31:50
Emlar nejprve fauloval soupeře. Ten se snažil o rychlou rozehrávku, kterou ale zachytil Kopecký a posílá Emlara do brejku. Ten se podíval a přehazuje levou nohu Kuchaře.
29:40
Úspěšné napadání domácího Emlara, který získal míček za soupeřovou brankou. Po chvíli ho ale odevzdává nepřesnou přihrávkou.
28:27
Další úspěšný zákrok Veinfurtera po Blažkově střele.
28:02
Kotrč teď na levém mantinelu nepřesně nahrával na Hejzlara. Míčku se zmocnil Poduška, ale z rychlého protiútoku branku netrefuje.
27:05
Pelhřimovští jsou se svým napadáním nepříjemní a velice učiní, rozehrávka Jaroměře je tak velmi zdlouhavá.
25:29
Domácí ne a ne trefit Pelhřimovskou branku, dalším v pořadí je Nožička, opět vedle.
25:05
Hosté v pěti.
24:25
Probíhající přesilovka potvrzuje před chvílí vyřčené. Míček skáče, přihrávky jsou nepřesné.
23:05
Vyloučen hráč Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
23:05
Domácím dnes přesilovky zatím úplně nejdou, teď mají třetí pokus.
22:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Petr Hašek (3:2).
22:41
První dvě minuty druhé třetiny patřily hostům. Z první větší akce domácích je to však branka na druhé straně, trefuje se Hejzlar ke vzdálenější tyči.
21:48
Domácí hráči teď pozapomněli na zabíhajícího Brothánka. Ten naštěstí pro ně trefuje pouze Veinfurtera do hrudi.
20:45
První střela druhé třetiny z hole hostujícího Hendrycha - Veinfurter chytá.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: domácí - 9, hosté - 5.
19:59
Skóre po první třetině odpovídá předváděné hře. Domácí sice začali aktivněji, ale soupeř se jim brzy vyrovnal nejen aktivitou, ale i vstřelenými brankami. Aktuální kurzy místní sázkové kanceláře na dnešní utkání jsou vyrovnané.
19:35
Rychlost domácího Nožičky dnes bude pro soupeře těžkým oříškem.
19:07
18:57
Střela Výborného konči zákrokem hostujícího brankáře.
18:00
Pelhřimov se na chvíli vymanil z obležení ukrajuje cenné vteřinky z oslabení.
17:30
Domácí opět zamkli hosty, ale jejich obrana je pozorná.
17:07
Vyloučen hráč Jan Knězů družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:30
Střelu Hofmana vyráží hostující brankář nad.
15:12
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Martin Blažek (2:2).
14:50
Domácím se opět podařilo míček zachytit a čas natahuje Nožička.
13:48
Začíná lehce zkrácená přesilovka hostí.
13:30
Vyloučen hráč Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení.
13:11
Kopecký při pokusu o střelu ze středu fauluje.
13:11
Oboustranné držení viděli rozhodčí pouze jednostranně a domácí jdou do čtyřech.
12:35
Domácí točí hosty po obvodu, první přesilovková střela Výbornéhp ze sražena nad.
11:48
Vyloučen hráč Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
11:14
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Brothánek, asistoval Ladislav Běhounek (2:1).
11:14
Nejdříve v opakované šanci domácí, kteří neproměňují a z protiútoku hosté snižují.
09:43
Rozhodčí si do rozhodování nechtějí nechat mluvit, tak snad to někteří hráči vezmou na vědomí.
09:25
09:07
Blažek opět z levého, tentokrát nad branku.
08:50
A domácí chvilku na míčku, který drží za brankou hostí domácí Nožička. Pěkných 25 vteřin.
08:15
Střelu Blažka z levého křídla zastavuje Veinfurter.
07:25
Vyloučen hráč Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
07:25
Nasazení domácího Emlara při napadání bylo dle rozhodčích za hranou. Budou z toho 2 minuty za sekání.
06:36
Střela hostujícího kapitána Podušky je zablokována Jakubem Kubinou, hosté rozehrávají z rohu.
05:20
Hostující obránce Zrzavý dráždí kobru bosou nohou a svými kličkami málem způsobil svému týmu neštěstí. Střela domácích nakonec v brance nekončí, byla zablokována.
03:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil David Verunáč, asistoval Jan Škola (2:0).
03:47
Je vidět, že měl Škola dobré učitele a ví, že standardky se rozehrávají rychle. Svou pohotovostí připravil první branku v novém týmu Davidu Verunáčovi.
02:54
Druhá lajna domácích vysunula napadání, ale hosté odolávají a míček si bezpečně drží.
01:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Jan Škola (1:0).
01:41
Škola žabičkou na Nožičku, který prokličkoval mezi obránci hostí a pod padajícím brankářem otevírá skóre. Hosté se ještě snaží reklamovat, že míček nebyl celým objemem v bráně, ale jejich protesty jsou marné.
00:38
A hosté nechtějí zůstat nic dlužní, jejich první střelu chytá Veinfurter.
00:30
První střela utkání z hole Nožičky míří pouze do boční síťky branky hostí.
00:01
Úvodní vhazování pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Jan Brothánek, Ladislav Běhounek, Václav Fučík, Martin Blažek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jakub Kubina, Pavel Kotrč, Petr Hašek, Jan Škola, Tomáš Hejzlar
00:00
Vážení sportovní přátelé, vítejte u online přenosu z utkání 12.kola Národní ligy - divize západ, ve kterém se utkají dva týmy z čela tabulky. Jaroměř i Pelhřimov mají po 11 kolech stejný počet čtyřiadvaceti bodů. Domácí v minulém kole porazili ve venkovním utkání Kobylisy 11:6, hosté doma zvítězili na Čelákovicemi 9:6-