1:5
2:8
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - ASK Orka Čelákovice 3:15
39. Martin Žemlička, 44. Petr Chládek, 55. Ondřej Sedláček - 6. Ondřej Tichý, 15. Petr Němeček, 22. Vojtěch Strnad, 24. Vojtěch Strnad, 27. Ondřej Špalek, 30. Sebastian Jakob, 36. Petr Němeček, 41. Ondřej Špalek, 43. Petr Němeček, 46. David Novotný, 50. Michal Kubík, 50. Jakub Čáp, 55. Kryštof Minařík, 56. Michal Kubík, 58. Jakub Čáp; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 6:1; využití: 0:3; diváků: 80; zásahy brankářů: Robin Ciota 19, Jaroslav Hlaváček 7 - Vojtěch Nockin 25; po třetinách: 0:2, 1:5, 2:8;
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Miličky: Hrajem špatně ve všech směrech, necháme se zbytečně vylučovat a neproměňujem vyložené šance, sere mě přístup našeho týmu! Mír a lásku
60:00
Komentář trenéra hostů Šimon Zmátla: Děkujeme domácím za zápas v předvánoční atmosféře. V první třetině byl soupeř lepší, ale netrefil několik prázdných branek. Museli jsme přidat a zlepšit zejména bránění. Ve druhé a třetí třetině jsme se uklidnili a hráli jsme to co jsme měli. Přejeme domácím šťastné a poklidné svátky.
60:00
59:59
Střely ve 3: třetině: Kadaň - 9, Čelákovice - 15
57:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Vojtěch Strnad (3:15).
57:46
Domácí už nemají ani energii hrát.
56:21
I Hlaváček předvedl pěkný zákrok.
55:45
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Kubík bez asistence (3:14).
55:45
Co střela, to gól.
54:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Sedláček, asistoval Jan Odlas (3:13).
54:26
Heuréka....
54:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Minařík, asistoval David Novotný (2:13).
53:11
Vypadá to, že to domácí už asi vzdali, ono není divu při tomto skóre.
51:30
Teď boční síťka zachránila domácí.
50:31
Už i domácí fanoušci se začínají ozývat.
49:50
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
49:50
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Petr Němeček (2:12).
49:28
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Kubík, asistoval Jakub Doutnáč (2:11).
49:21
Vyloučen hráč Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:10
Špalek zavalil Chládka před bránou hostů.
48:16
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
48:16
Domácím se asi hodně líbí hra v oslabení.
47:04
Kolitsch dokázal vyhodit míček a ušetřit tak pár desítek vteřin z oslabení.
46:03
Vyloučen hráč Daniel Dolanský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
45:39
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Novotný, asistoval Ondřej Tichý (2:10).
45:35
Dolanský dostal pořádný crosscheck od Tichého.
44:02
Domácí se očividně probrali.
43:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Chládek, asistoval Aleš Limberg (2:9).
43:33
Dolanskému se zasekla hokejka v podpaží Strnadovi tak za ním musel běžet jak ocásek.
42:02
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Michal Němeček (1:9).
42:02
A opět duo Němeček - Němeček.
41:20
Celkem hektická první minuta - vyloučení, gól, střídání golmanů.
40:37
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Petr Němeček (1:8).
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají opět hosté.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Hlaváček družstva FBC DDM Kati Kadaň
40:00
Vyloučen hráč Ondřej Hanuš družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: Kadaň - 8, Čelákovice - 18
38:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička bez asistence (1:7).
38:26
Jak se patří kapitán by měl zvednout tým, a tak se i stalo.
37:31
Domácím nevychází nic, naproti tomu hostům všechno.
35:53
35:53
Tak pro změnu duo Němeček a Němeček a sedmý gol do domácí brány.
35:41
Hosté se začínají nějak často rozčilovat.
34:10
Během 20 vteřin domácí dvakrát netrefili prázdnou bránu a už se ukazuje, že je tady něco špatně.
33:24
Doutnáč dostal od rozhodčího pěkně za vyučenou.
32:36
Kubík stál mezi prázdnou bránou a střílejícím Odlasem a zachránil tak svůj tým před prvním golem.
31:42
Nockin si došel po zákroku na ošetření ke zdravotnici a hra zase pokračuje.
29:42
Limberský před sebou nikoho neměl kromě Nockina, ale ten předvedl skvělý zákrok a udržel tak čisté konto.
29:15
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Sebastian Jakob, asistoval Michal Němeček (0:6).
28:08
Domácí na míčku zatímco ubíhají cenné vteřinky z jejich oslabení.
26:50
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:50
Po faulu Šulce uvidíme první přesilovku dnešního zápasu.
26:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Michal Němeček (0:5).
26:13
Další střela končí dalším golem.
24:56
Ciota při svém dalším skvělém zákroku zalehl míček a ten to bohužel nepřežil.
23:24
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Čáp (0:4).
23:24
Ptačí duo - Čáp se Strnadem - se zasloužili o čtvrtou branku hostů.
23:00
Sándor v nadějné šanci přestřelil bránu.
22:20
Ciota předvedl nádherný zákrok v situaci 4na2.
21:28
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Doutnáč (0:3).
21:28
Čermákovi sjel v rohu balonek z čepele a Strnad už dokázal balonek podstrčit pod Ciotovo nohou.
20:21
Velmi důrazný zákrok Minaříka na Žemličku a poté následovalo i důrazné písknutí rozhodčího.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět hosté.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: Kadaň - 11, Čelákovice - 8
18:00
Kdyby brána hostů stála o metr vpravo, tak by stav nebyl 0:2, ale pravděpodobně už 4:2.
16:49
Když chce jeden ze sourozenců, tak chce i druhý aneb na druhé straně také po šanci 2na1 Němeček netrefil prázdnou bránu.
15:43
Hned jak hra 4na4 skončila, Pardubský s Limbergem se vydali dopředu, ale Pardubský netrefil zcela odkrytou bránu.
14:12
13:43
Po menší roztržce uvidíme hru 4na4.
13:42
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
13:42
Vyloučen hráč Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
13:23
Odlas M. si prokličkoval všechny hráče a pak branku minul pouze o pár centimetrů.
12:41
Domácí hráči jsou dnes velmi obětaví, zaklekávají proti jakékoliv střele.
11:58
Ciota jen tak tak zpacifikoval Tichého střelu od půlky.
11:02
Jarešova bota předvedla krásný obranný zákrok proti Chládkovo střele.
10:10
Odlas M. s Čermákem šli 2na1, Čermák ale míjí bránu o míli.
08:46
Hosté hodně zmatkují při střídání a teď se jim to málem vymstilo.
07:46
Malinký Hanuš ukázal hostům, kdo tady běhá nejrychleji.
06:49
Němeček zkoušel napadat Sedláčka, odrazil se od něho a skončil až na domácí střídačce.
05:56
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Václav Kramel (0:1).
05:56
Ciota nic neviděl přes Minaříka a Tichého střela mu prošla až do brány.
05:12
Domácí se snaží dostat na útočnou polovinu, ale čelakovští hráči jsou proti.
03:53
Sándor po zákroku Tichého vytřel podlahu v celém brankovišti hostů.
03:03
Zatím se hraje v pozvolném tempu.
01:49
I Hanuš to zkusil, ale ani nadvakrát Nockina nepřekonal.
00:32
Žemlička hned ze začátku zápasu vyzkoušel brankáře Nockina, ten ale pozorný.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Lukáš Zadák, Václav Kramel, Ondřej Tichý, David Novotný, Kryštof Minařík
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Robin Ciota; hráči v poli: Martin Žemlička, Daniel Dolanský, Petr Chládek, Aleš Limberg, Lukáš Pardubský