1:2
1:1
0:0

Florbal TJ Kobylisy - Wizards DDM Praha 10 4:5pn
8. Michal Starostka, 13. Patrik Pavézka, 26. Matouš Neužil, 45. Jakub Zíka - 16. Karel Smutný, 26. Karel Smutný, 39. Ondřej Policar, 60. Martin Lazárek, N Jiří Šrámek; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Marek Paleček 25 - Lukáš Vávra 35; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč Jiří Šrámek a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč Martin Lazárek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč Jiří Šrámek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč Antonín Semerád , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč Karel Smutný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč Matouš Neužil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč David Mühlbach a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč Antonín Semerád a vstřelil gól.
65:10
Komentář trenéra domácích Ondřeje Kočího: "Bojovný zápas z obou stran, z naší strany zlepšený výkon do obrany, ale bohužel na čtyři góly se ve florbale nevyhrává." Komentář kapitána hostů Jana Blažka: "Bojovné utkání, děkujeme soupeři i divákům."
59:50
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek bez asistence (4:4).
59:50
Hosté přesilu dvou mužů v poli využívají
59:38
Vyloučen hráč Matouš Neužil družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
53:38
Wizardi se nadechují k závěrečnému tlaku, domácí se ale nechtějí nechat zatlačit
51:36
Tempo se stupňuje
48:58
Hosté se ubránili
46:58
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
46:40
Domácí při signalizovaném vyloučení v šesti
44:27
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Antonín Semerád (4:3).
44:27
Tak teď Kobylisy tu přesilovku sehrály podstatně lépe!
44:04
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:30
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Ondřej Policar, asistoval František Kosař (3:3).
34:08
Vyloučen hráč František Kosař družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:55
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Ondřej Kočí (3:2).
25:55
Domácí bleskurychle odpovídají
25:43
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Adam Kulík (2:2).
15:47
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný bez asistence (2:1).
15:47
Smutného průnik mezi beky končí gólem
12:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Patrik Pavézka, asistoval Lukáš Panenka (2:0).
12:10
Na začátku celé akce byl Čuího odvážný průnik z vlastní poloviny, který končí gólem
10:05
Lazárkova střela přímo do Palečka
08:48
Zikič po Mühlbachově přihrávce míčkem do horní tyčky, ten padá před brankovou čáru
08:19
Na druhé straně Paleček reflexivně vyráží
07:48
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Michal Starostka, asistoval Dalibor Michálek (1:0).
07:48
Borek tvrdě vybojoval míček na půlce, dává Starostkovi a ten o horní tyčku zavěšuje