1:4
2:5
- : -

Spartak Pelhřimov - Florbal TJ Kobylisy 5:12
8. Václav Fučík, 19. Petr Poduška, 32. Václav Fučík, 50. Ladislav Běhounek, 58. Ladislav Běhounek - 1. Matouš Neužil, 12. Ondřej Kočí, 20. Antonín Semerád, 27. Matouš Neužil, 30. Antonín Semerád, 35. Michal Starostka, 36. Dominik Čejka, 41. Jakub Zíka, 46. Antonín Semerád, 54. Ondřej Kočí, 56. Antonín Semerád, 56. Michal Starostka; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:5; využití: 2:1; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 23, Ondřej Kocián 0 - Pavel Dundr 27; po třetinách: 2:3, 1:4, 2:5;
60:00
střely na branku ve třetí třetině 14:11 pro domácí, konečné skóre 5:12
60:00
komentář trenéra hostů: z naší strany konečně odehráno celých šedesát minut nasazení a konečně jsme prolomili střeleckou smůlu, děkujeme soupeři
60:00
komentář trenéra domácích: omlouvám se našim skvělým divákům za dnešní zápas a přeji klidné prožití vánočních svátků
57:58
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek bez asistence (5:12).
56:54
po krátké přesilovce hostů se nyní hraje čtyři na čtyři
56:53
Vyloučen hráč Michal Starostka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
56:28
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:57
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Michal Starostka, asistoval Dominik Čejka (4:12).
55:22
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Filip Janeba (4:11).
53:50
hosté se dostávají do přečíslení a Kočí zvyšuje na 10:4
53:49
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Dalibor Michálek (4:10).
49:24
hosté přesilovku ubránili, ale už v pěti dostávají gól a snižují tak vedení hostů na rozdíl pěti branek
49:23
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Branislav Drgoňa (4:9).
48:31
domácí pořád ještě při přesilovce trefují tyčku
47:41
Knězů při trestném střílení trefuje pouze břevno
47:40
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil Jan Knězů.
47:01
přesilovku si pro změnu zahrají domácí
47:00
Vyloučen hráč Michal Starostka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
46:12
hosté opět střílí a trefují pouze tyčku
45:19
Semerád proměňuje trestné střílení hostů rychlou střelou k tyčce
45:18
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád z trestného střílení (3:9).
43:01
Vyloučen hráč Jan Knězů družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
40:27
domácí míček rychle ztrácí a Zíka zvyšuje hned na začátku třetiny vedení hostů na 8:3
40:26
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Dominik Čejka (3:8).
35:27
domácí si po dalším obdrženém gólu vybírají timeout a pokusí se změnit dosavadní průběh zápasu
35:26
Timeout Spartak Pelhřimov
35:26
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Dominik Čejka, asistoval David Mühlbach (3:7).
34:42
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Michal Starostka, asistoval Matouš Neužil (3:6).
33:54
hosté nyní v šesti bez brankáře během odloženého vyloučení
32:52
hosté v plném počtu, ale domácím se alespoň povedlo snížit náskok hostů na rozdíl pouhých dvou gólů
31:40
domácí využívají přesilovky a budou ještě chvíli pokračovat ve hře pět na čtyři
31:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Petr Poduška (3:5).
30:53
domácí hrají přesilovku pět na tři
30:52
Vyloučen hráč Michal Starostka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:10
Vyloučen hráč Jakub Zíka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
30:10
domácí mají šanci snížit náskok hostů při přesilovce
29:24
hosté tentokrát přesilovky využívají, trefuje se Semerád a to o masku Kuchaře
29:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Michal Starostka (2:5).
28:45
hosté si zahrají další přesilovku
28:44
Vyloučen hráč Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
26:29
Neužil zvyšuje vedení hostů na rozdíl dvou branek
26:28
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Ondřej Kočí (2:4).
20:48
po boji ve velkém brankovišti vyloučen Hendrych za blokování hokejky, hosté si zahrají přesilovku
20:47
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
19:53
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Ondřej Kočí (2:3).
18:51
hosté netrefují prázdnou bránu
18:33
Poduška se trefuje po vydařené standartce a domácí vyrovnávají
18:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Lukáš Zrzavý (2:2).
17:48
domácí se snaží během přesilovky vyrovnat, ale jejich střelu chytá brankář hostů
16:59
Vyloučen hráč Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
11:47
hosté se dostávají do vedení po stejné akci, kterou před tím vyrovnali domácí, když se Kočí trefuje do prázdné brány
11:46
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Matouš Neužil (1:2).
09:47
střelu hostů blokuje Brotchánek
07:27
Fučík dává po přihrávce do prázdný vyrovnávací gól
07:26
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Ladislav Běhounek (1:1).