1:3
3:3
- : -

ASK Orka Čelákovice - Panthers Praha 5:7
18. Petr Němeček, 33. Vojtěch Strnad, 48. Ondřej Špalek, 50. Jakub Čáp, 60. Ondřej Špalek - 7. Petr Pojar, 21. Martin Kalous, 26. Martin Kalous, 37. Dominik Hudec, 45. Marco Lombino, 55. Martin Kalous, 60. David Kolář; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:3 + Jiří Ptáčník 5; využití: 2:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 18 - Jan Slavata 38; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:3;
60:00
Poměr střel ve třetí části: Orka 19, Panthers 10
60:00
Poměr střel celkově: Orka 43, Panthers 24
60:00
Komentář trenéra domácích Šimona Zmátla: Bohužel na držení míčku a počet střel se nehraje. Absolutně jsme vyhořeli v koncovce. Blahopřejeme domácím, kteří srdnatě bojovali, skákali do bloků a udělali maximum, aby získali tři body. Hra na brejky se jim dnes maximálně vyplatila.
60:00
Komentář vedoucí družstva hostů Andrey Novákové: Po prospané první třetině jsme ukázali sílu a konečně jsme plnili pokyny a po delší době získáváme zasloužené tři body, díky všem za zápas.
60:00
59:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Pavel Daněk (5:7).
59:48
Blokblokblok a emptynet!
59:31
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Michal Zeman (5:6).
59:31
Orka nakonec využívá přesilovku a svůj tlak, je to o gól, ale Šimon říká, že půl minuty je málo
59:00
Orka tlačí 6 na 4
58:32
Doutnáč miss of the day
58:30
Vyloučen hráč Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
58:03
Kölbl seknul kluka z Orky při střele, oslabení nám dnes jdou, takže asi v klidu
57:30
Orka to ždíme, ale není kudy, všude jsou blokující červené terče a když už ne, tak bílá mlha jménem Slavatos
57:00
Šimon si tady vedle mě pod vousy mumlá, že tohle už dobře nedopadne a strká mi peníze do kapsy, probíhají poslední tři minuty třetí třetiny
56:00
Kdyby tady byl můj děda, který montoval za války v Essenu šicí stroje, tak by říkal: Takhle vypadá totální nasazení!
54:40
A pokračujeme v oslabení, zatím by to šlo
54:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval Pavel Daněk (4:6).
54:06
Svět se zbláznil a Lukáši Jenšíkovi se zastavilo srdce - Kalous is HATTRICK HERO!
53:11
Kramel do Slavaty
53:03
Strnad pálí do tyčky!
52:40
Vyloučen hráč Sebastian Jakob družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
52:40
Možná proto se bude zase hrát 4 na 4, vyloučit se nechal hráč Panthers Séba Jakob, který je ale toho času ve světle žlutém dresu
52:15
Šimon vedle mě říká, že přesilovku neumí, ale on to jen tak říká, aby se neřeklo, já ho znám!
51:15
Timeout ASK Orka Čelákovice
51:15
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 5 minut za hrubost.
51:15
MS skončilo včera, dneska se už musí hrát jako normálně... takže Ptáčník půjde bručet na pět minut a ještě ke všemu tak ztrácí možnost si o tom se sudími promluvit a přesvědčit je, aby se koukli na video
49:59
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Vojtěch Strnad (4:5).
49:59
Opět podobný gól, mela před brankou, ve které se kluci z Čelákovic lépe zorientovali a Čáp trefuje odkrytou část branky
49:00
Hráči obou týmů si čas od času postěžují na rozhodčí nebo na soupeře, jak je to hrozné, ale spíš je to tak, že si nemají, co vyčítat
47:47
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Petr Němeček (3:5).
47:47
Špalek z Orky se trefuje nakonec ze skrumáže před brankou
47:10
Skvělý zákrok Pezla proti bombě z obrany Panthers, z protiútoku Doutnáč netrefuje branku
46:48
Mochan vysprintoval po mantinelu a hodil Lombinovi, ale ten pouze do nohy Pezla, protiútoku Orka netrefuje branku
46:07
Kölbl po mantinelu na Pojara, ten dobře ustál souboj, vykroužil a poslal Mochanovi, který střílí pouze do bloku
45:00
Orka není v takové pohodě, jako jsme ji mohli vidět v předchozích dvou duelech, neproměňují šance a jsou nervózní, Panthers výborně blokují a Slavatos v brance čaruje
44:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Petr Kölbl (2:5).
44:10
A je to tady, Kölbl vyslal o mantinel Lombardina a ten potáhl a nekompromisně trefil vzdálenější vikýř!
39:10
Kluci z Čelákovic teď minuli prázdnou branku a kolega Zmátlo si málem vyšrouboval hlavu ze závitu
38:54
Opět nebezpečná situace po rozehrání Orky z rohu, Strnad tentokrát jen trochu počechral Slavatovy prsty, za což se následně omluvil a patří mu tak průběžně cena fair-play tohoto uktání
36:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominik Hudec, asistoval Lukáš Tomeš (2:4).
36:58
Adam Štěpán zachytil balon u vlastního brankoviště, pelášil dopředu, ale hodil si to hodně fotbalově a o míček přišel, červení reklamovali faul, ale Lukáš Tomeš místo toho míček zase vybojoval, hodil dozadu Dominikovi Hudcovi a ten se strašně technickou střelou trefuje nechytatelně dolů k pravé tyči Pezlovy branky!
36:00
Oba týmy aspirují na titul mistra Prahy ve hře v rozích
33:00
Na hřišti se objevuje jediný skutečně domácí borec, hostivický hráč Tatranu Marek Mochan
32:15
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Čáp (2:3).
32:15
Orka snižuje, po rozehraní z rohu se v brankovišti nejlépe zorientoval Strnad a trefuje odkrytý roh branky
31:55
Přesilovka nebyla špatná, ale málo střel a hodně ztrát, Doutnáč hned po návratu zahrozil
29:55
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
29:54
Faulů hokejkou je na obou stranách dost, ale tento vybočil z řady a Panthers jdou hrát přesilovku, uvidíme, začíná to jiskřit
29:00
A začalo se nám hrát nahoru-dolů a oba týmy mají chuť se ukázat
28:00
Krammelova střelu teď zablokoval Kölbl a způsobila mu šrám mezi ňadry
25:48
25:48
Trenérovi Panthers Lukášovi Jenšíkovi teď asi bublá blahem v kapačce, protože jeho borci teď ukázkově zvládli situaci 2 na 1 a zvyšují na 3:1!
25:00
Panthers teď asi v minutovém tlaku, to tady ještě nebylo, borci v červeném mají chuť
23:00
Třikrát hurá nyní ze střídačky Panthers, postupně obětavě zablokovali střely Kalous, Daněk a Ptáčník
22:00
Polcarova skrytá střela tahem a Pezl reflexivně vyráží
20:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval David Kolář (1:2).
20:40
Úvod zápasu přinesl první akci Orky, ale hned z protiútoku se Kolář a naněkolikrát dorážející Kalous prosazují na druhé straně
17:56
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Michal Němeček (1:1).
17:56
Orka využívá 4 na 3, dalo by se říct, že to umí každý, ale udělali to dobře
17:40
Vyloučen hráč Adam Štěpán družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
17:40
Adam Štěpán trefil v rozehrávce soupeře a pak hasil po švédsku, ale sudí neměli švédský metr
17:17
Hra 4 na 4 svědčí trochu více Panterům, ale že by to byla nějaká paráda, to ne
16:13
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:13
Přesilovka Panthers... ale hned se jde do čtyř, Ptáčník byl ještě na nedělním finále, kde se přiučil trochu švédské tvrdosti!
16:07
Vyloučen hráč Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:00
Bojuje se hlavně ve středím pásmu a oba týmy mají šance, které končí blokem
12:00
Hra se po silném úvodním tlaku Orky vyrovnala a Panteři přidali několik střel
08:00
Pokud by vás to zajímalo, tak poměr střel je 9:1 pro Orku, produktivita je zatím na straně týmu ze západu Prahy
06:48
Tedy střela, bylo to takové stažené nahození a Pojar byl v brankovišti dostatečně trpelivý :)
06:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Pojar, asistoval David Polcar (0:1).
06:47
Bůh se ale přiklonil na stranu Panthers a jejich první střela končí v síti!
05:00
Na hráčích obou týmů je trochu patrná zápasová pauza, nicméně je to tým z Čelákovic, kdo zatím diktuje tempo hry a více ohrožuje Slavatovu branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Jiří Ptáčník, Patrik Míka, Pavel Daněk, David Kolář, Martin Kalous
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Lukáš Pezl; hráči v poli: Michal Zeman, Sebastian Jakob, Petr Němeček, Michal Němeček, Ondřej Špalek
00:00
Vážení diváci vítejte u prvního českého utkání mužů po skončeném MS, které Vám v rámci sdíleného pořadatelství přinášejí spřátelené kluby Orka a Panthers!