5:1
- : -
FbC Plzeň

TJ Sokol Jaroměř - FbC Plzeň 9:5
22. Petr Hofman, 22. Michal Nožička, 26. Jakub Kopecký, 31. David Verunáč, 42. Tomáš Hejzlar, 43. Jakub Kopecký, 47. Jakub Kopecký, 51. Michal Nožička, 56. Dominik Emlar - 3. Tomáš Němeček, 10. Jaromír Täuber, 21. Ondřej Horažďovský, 27. Vojtěch Lapuník, 57. Vojtěch Kuneš; rozhodčí: Milan Baloun - Jan Přibyl; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Šimon Špaček 20 - Martin Bezděk 23; po třetinách: 0:2, 4:2, 5:1;
60:00
59:59
Hráči utkání jsou za domácí Šimon Špaček a za hosty Vojtěch Kuneš.
59:59
Střely domácí 15, hosté 10
59:59
Vyjádření trenéra domácích Martin Klapka: Nepříliš pohledné utkání jsme tvrdě vydřeli. Máme do příštího roku na čem pracovat. Děkuji soupeři za hru a divákům za skvělou podporu.
59:59
Vyjádření trenéra hostí Pavel Stryček: Děkujeme soupeři za utkání. Tradičně tvrdé utkání v Jaroměři, soupeř využil veškerých našich chyb a otočil vývoj utkání. Přejeme všem pěkné Vánoce.
59:00
Po pádu přes mantinel je ošetřován hráč hostí. Vypadá to na problém s nohou.
58:12
Hosté stále nic nevzdávají a pořád se tlačí do zakončení. Špaček se má pořád co otáčet.
56:33
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Kuneš, asistoval Paul Válka (9:5).
56:33
Opět krásná kombinace Plzně. Válka společně se střelcem Kunešem rozebrali obranu domácích a snižují.
55:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Jakub Kubina (9:4).
55:31
Před brankou hostí byl osamocený Dominik Emlar, pro kterého nebyl problém po přesné přihrávce od Kubiny, vsítit devátou branku.
55:00
Dnešní předvánoční utkání sleduje 105 diváků.
53:51
Krásná kombinace hostí, kterou bohužel Kuneš zakončil nepřesnou a slabou střelou.
52:53
Plzeň se při přesilové hře nedostala do žádné velké šance.
50:45
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
50:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Dominik Haž (8:4).
50:24
Michal Nožička "golfem" od mantinelu upravuje na 8:4
49:50
Domácí obrana zapomněla na Válku, ale ani on nepřekonal Špačka.
48:16
Vojtěch Kuneš dvakrát prověřil Špačka, ten dokázal jeho pokusům odolat.
46:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (7:4).
46:50
Emlar našel na vrchu brankoviště úplně volného Kopeckého, který krásnou střelou nedal Bezděkovi šanci.
46:18
I když je Plzeň jen v deseti hráčích, pořád napadají a hrají velmi aktivně.
45:12
Nožička se dostal ke střele, ale minul branku.
44:36
Na druhé straně skvěle chytá i Bezděk.
43:35
Plzeň nic nevzdává a Šimon Špaček musel vytáhnout skvělý zákrok.
42:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (6:4).
42:16
Než diváci dokončili oslavy vedoucí branky pro Jaroměř, je tu další gól v síti Bezděka. Po přihrávce Petra Hofmana doklepl míček Jakub Kopecký.
41:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Petr Hašek (5:4).
41:27
Jaroměř si sice vytvořila tlak, ale přesilovou hru nevyužila.
40:34
Domácí tým pokračuje v přesilové hře, ovšem hosté dobře brání.
40:00
40:00
39:59
Počet střel domácích 8 a hosté 8
39:29
Vyloučen hráč Tomáš Oliverius družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
39:24
Krásná akce tří jaroměřských hráčů byla překažena faulem. Bude to další přesilovka pro domácí.
36:03
Hašek střílí z otočky. Zvoní tyč.
35:13
Špaček se vrací do formy a chytá další zákeřnou střelu.
32:46
Šimon Špaček vytahuje v poslední chvíli míček letící do brány.
30:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil David Verunáč, asistoval Jakub Kubina (4:4).
30:07
Po zaváhání hostujícího týmu se David Verunáč chopil situace a nádherně zakončuje do brány.
29:25
Tým hostů skvěle využívá obránce a vytváří tím pro oko diváka krásné akce.
27:46
obrovská šance domácího týmu, zakončení se však nepovedlo.
26:25
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník bez asistence (3:4).
26:25
Hráč hostů, po chybě hostujícího hráče, utíká sám na bránu a prostřeluje brankáře.
25:16
25:16
Petr Hofman přihrává na Kopeckého, který pálí od mantinelu.
24:44
Tým hostů se snaží dostat na soupeřovu polovinu a vytvořit si nějakou akci
21:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička bez asistence (2:3).
21:26
Takhle nějak si to domácí představovali. Chybují i hosté. Nepřesnou přihrávku vystihl Nožička a nedává Bezděkovi šanci.
21:08
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (1:3).
21:08
Střela Emlara a dorážka Hofmana. tak snad to domácí probudí.
20:14
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Václav Zábran (0:3).
20:14
Jak jaroměřští skončili třetinu první, tak začínají třetinu druhou. Pozvánkou na cestu k vlastní bráně, kde ještě rozvinou červený koberec a udělají rozestup...
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: domácí 8 - hosté 7
19:59
První třetina moc florbalové krásy nenabídla. Hosté kompaktně brání a nedovolí jaroměřským přiblížit se na méně než 10 metrů. Naopak plzeňští své útočné choutky uspokojují. Možná je to ale ani tak moc nebaví, protože jejich strážci jim velký odpor nekladou.
18:20
Kubinova střela téměř od půlky. I jí k viditelnějšímu úspěchy chyběla především razance.
18:09
Hosté v pěti.
17:07
Nejprve Emlarova nemastná střela z dálky a pak Kopeckého pokus, který skončil na tyčce. Nic víc, jsme zatím neviděli.
16:10
Hejzlar se teď statečně probíjel k zakončení z levého křídla, ale stopku mu vystavil hostující Täuber.
16:09
Vyloučen hráč Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
15:09
Plzeňští opět v kombinaci na jaroměřské polovině. Domácí jako by měli vsazenou na 3+ branek hostů v první třetině.
14:17
Po vlastní standardce se teď dostal k dorážce Hašek, ale ze vzduchu branku netrefuje.
13:00
Jaroměřští jako by se nepoučili. Nedůraz, nedůraz, nedůraz...
12:54
12:40
Domácí se teď dostali k rychlé kombinaci, ale Kopecký trefuje pouze brankáře. hostí.
11:54
Domácí jsou skoro celou minutu na míčku, ale střelu abys pohledal.
10:54
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
10:54
První vážnější přečin proti pravidlům znamená první přesilovku pro domácí.
10:30
V první desetiminutovce byli více na míčku domácí, ale kupí jednu chybu za druhou a tomu odpovídá i skóre.
09:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Ondřej Horažďovský (0:2).
09:38
Nedůraz Kotrč na trojce, po kterém se ke střelu dostává Täuber a střelou nad nohu k tyči navyšuje vedení pro hosty.
06:51
Standardku teď vybojovala třetí lajna. S její rozehrávkou ale nenaložila dobře lajna první. Ke střele vůbec nedošlo.
05:50
Kotrč teď na pozici posledního poslal míček do prvního bránícího hráče a byl z toho zase protiútok 2 na 1. Špaček si s přízemní střelou poradil.
04:21
A dnešní první zásah zdravotníka. Hostujíc hráč nezkrotil svůj dopřah a Nožička mohl být o pár prstů chudší. Nakonec to odneslo zápěstí. Kelen to snad zachrání.
03:50
Střelou ze střední vzdálenosti teď prověřil hostujícího gólmana Haž, střela vyražena.
02:30
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Vojtěch Kuneš (0:1).
02:30
Hašek už natahoval ke své "tahovce", ale míček mu sklouzl z čepele a hosté šli 3 na 1. Němeček prostřeluje Špačka z levého křídla k tyči.
01:30
Kubina teď nepřesnou křížnou nabídl možnost hostům, ti naštěstí netrefují.
00:42
První minuta plná nepřesností na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Ondřej Horažďovský, Jaromír Täuber, Vojtěch Lapuník, Václav Zábran, Tomáš Oliverius
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Šimon Špaček; hráči v poli: Jakub Kubina, Pavel Kotrč, Petr Hašek, Jan Škola, Tomáš Hejzlar
00:00
Dobrý předvánoční podvečer, vážení a milí čtenáři našeho pravidelně-nepravidelného občasníku. V dnešním posledním utkání roku 2018 proti sobě v jaroměřské aréně nastoupí domácí tým s vidinou krásného prožití svátků vánočních na čele tabulky a hosté ze západu, kteří aktuálně bojují o play-off.