1:2
2:3
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Wizards DDM Praha 10 3:8
40. Marek Zouzal, 50. Pavel Dvořák, 56. Jan Olšiak - 10. Jiří Šrámek, 18. Karel Smutný, 18. Ondřej Policar, 32. Karel Smutný, 40. Ondřej Policar, 43. Martin Lazárek, 48. Jiří Šrámek, 58. Jiří Šrámek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 252; zásahy brankářů: Patrik Zítka 15 - Lukáš Vávra 33; po třetinách: 0:3, 1:2, 2:3;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 17, Wizards DDM Praha 10 - 5.
60:00
Komentář trenéra hostů: Těžké utkání, kdy jsme byli dobří při proměňování šancí a soupeři nedali šanci. Děkujeme za krásnou vánoční atmosféru, divákům, pořadatelům a soupeřům.
60:00
Komentář trenéra domácích Radka Križka 1/2: Věděli jsme co soupeř hraje a přesto se dokázal prosadit. Moc děkuju fanouškům, kteří dorazili v tak hojném počtu a za celou šatnu se jim musíme omluvit.
60:00
Komentář trenéra domácích Radka Križka 2/2: Bohužel to mělo opačný efekt a kluci nezahráli ani svůj standard. Šancí jsme měli až přílliš, ale bohužel koření tohoto sportu v podobě branek jsme se dneska moc nedočkali. Přeji všem krásné prožití Vánočních svátků a do nového roku moře zdraví, protože to je na světě to nejdůležitější.
60:00
59:09
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
57:18
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jan Blažek (3:8).
57:18
Šrámek přes třičtvrtě hřiště pálí do prázdné brány a trefuje ji.
56:49
Čas se domácím krátí...
55:12
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jan Olšiak, asistoval Tomáš Váňa (3:7).
55:12
Teď už se Olšiakovi střela povedla, trefuje pravý horní roh Vávrovy brány a snižuje na rozdíl čtyř branek.
54:21
Váňův pokus zblokovaný.
53:44
Znovu pálil Olšiak a znovu do boční sítě. Tentokrát ho parádně našel Zouzal.
53:06
Zakončení Olšiaka skončilo na boční síti.
52:13
Domácí to zkouší v šesti bez brankáře.
52:12
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
51:43
Smuný se šikovně vymotal z rohu, balónek z jeho čepele ale vylétl hodně vysoko, a tak Zítku neohrozil.
51:09
Trochu s nadsázkou by asi hráči T.B.C. měli hrát jen v oslabení. Při této přesilovce soupeře ještě nepůjčili Wizards míček.
49:55
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Patrik Svoboda (2:7).
49:55
Skvělou práci domácích v oslabení podtrhuje svou brankou Pavel Dvořák, jenž tak přidává druhý gól Králova Dvora.
49:29
Vyloučen hráč Patrik Kovářík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
48:55
Zouzal připravil po standardní situaci palepnou pozici Váňovi, tomu ale střela nesedla a tak mají míček hosté.
47:42
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek bez asistence (1:7).
47:42
Jiří Šrámek si teď prokličkoval snad každého hráče T.B.C. a ve finále si hravě poradil i s Patrikem Zítkou.
46:57
Po přihrávce Petrmichla míjí i kapitán Horký.
46:32
Svobodova střela teď mířila až příliš vysoko.
45:56
Ne, bohužel se domácím absolutně nedaří na cokoliv sáhnou.
45:00
Dnešní utkání zde v hale sleduje 252 diváků.
44:28
Další závar před Zítkou, Wizards si jsou trpělivě pro tři body. Uvidíme jestli se třeba ještě T.B.C. nadechne k obratu.
42:49
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (1:6).
42:49
Ztráta míčku domácích, přečíslení 2 na 1 hostů a po přihrávce Šrámka skóruje Martin Lazárek.
42:17
Na poslední chvíi stihl brankář Wizards zasáhnout proti nepříjemné střele Kováříka.
41:57
Střela Horkého nedoletěla až k Vávrovi.
40:53
Blažkova střela proskákala brankovištěm brankáře Zítky.
40:00
40:00
Střely na bránu v druhé třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 8, Wizards DDM Praha 10 - 8.
40:00
Druhá třetina přinesl vskutku nezáživný florbal, kdy vedoucí Wizards hráli co potřebovali a přidávali branky. Domácím se povedlo překonat brankáře Vávru až půl minuty před koncem.
40:00
39:30
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Zouzal, asistoval Marek Pixa (1:5).
39:30
Po Pixově přihrávce do strany trefuje ranou bez přípravy pražskou bránu Marek Zouzal.
39:10
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Ondřej Policar, asistoval Jiří Šrámek (0:5).
39:10
Zítka neudržel střelu Šrámka a Ondřej Policar dopravil míček do brány.
38:16
Ani Vlčkova střela nenašla brankový prostor.
37:08
Váňa uvolnil Pixu ten ale, jak jinak dnes, přestřelil bránu.
36:47
Střela Tomáše Váni sražena mimo hřiště.
34:27
Šrámek z protiútoku trefuje Zítku do masky.
34:01
Vaculík v obrovské příležitosti, kdy byl na středu, trefil jen brankáře Vávru. Vypadá to, jak kdyby dnes domácí neměli vstřelit ani gól.
33:02
Teď se po několika odrazech dostal do zakončení Lazárek, Zítka tentokrát ale předvedl dobrý zákrok ramenem.
31:31
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Adam Kulík (0:4).
31:31
Vaculík při pokusu o útok ztratil míček na polovině a Karel Smutný z protiútoku nasměroval míček do pravého horního rohu domácí brány.
29:52
Horký vypálil od levého mantinelu, Vávra ale sklapl prostor mezi rukou a nohou.
29:13
Střela Váni o hodně přelétla svatyni hostí.
28:00
Přesilovou hru bez střelby zakončil svým pokusem Kovářík, míček ale Vávra chytil do rukou a rozehrává na obránce.
26:40
T.B.C. je v přesilovkém zámku ale na Vávrovu bránu paradoxně dostal míček jen hostující borec, kterému se míček odrazil od čepele a skončil na střeše brány.
25:56
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
24:16
Horký našel Olšika před úplně prázdnou bránou. Jan Olšiak to ale měl na backhand a nedokázal míček nasměrovat do odkryté klece.
22:46
Váňa v předbrankovém prostoru netrefil skákající balónek.
21:36
Wizards na začátku druhé části zatím aktivnějším týmem, jejich dvě střely ale letěly nad bránu.
20:30
Úvodem druhé periody bych si dovolil popřát brzké uzdravení trenérovi A-týmu Michalu Kubertovi, kterého skolila nemoc, a tak se dnes nemůže účastnit utkání.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 11, Wizards DDM Praha 10 - 9.
20:00
První třetina nabídla opticky celkem vyrovnaný florbal, avšak po chybách v domácí defenzívě se Wizards dostali do tříbrankového vedení a T.B.C. tak bude mít v dalších fázích zápasu co dělat, aby pražský tým dotáhli.
20:00
19:09
Domácí hráči se teď marně snaží dostat do zakončení.
17:33
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Ondřej Policar, asistoval Martin Lazárek (0:3).
17:33
Střela Lazárka ještě úspěšná nebyla, ale k odraženému míčku se dostal Ondřej Policar, jenž překonal Zítku, dnes už potřetí.
17:03
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jan Heller (0:2).
17:03
Heller našel u levé tyče Karla Smutného, který si ještě přehodil míček na výhodnější stranu čepele a zasunul za Patrika Zítku.
16:25
Brankář hostů si poradil i s přízemní střelou Kodla.
15:37
Pixa si vytáhl míček na střed, ve finální fázi střely mu ale do míčku sáhl hostující Kulík a balónek skončil za mantinely.
14:36
Jako kdybych to zakřikl, Kovářík naběhl na polovinu soupeře a vyslal jedovatou střelu tahem. Vávra v brance Wizards je zatím ale bezchybný.
14:23
Nyní jsme sledovali pár nepřesností na obou stranách hřiště.
12:41
Veselý v dobré příležitosti přestřeluje ze středu hřiště.
11:12
Parádně teď našel na brankovišti volného Kodla, ten ovšem dokázal míček propasírovat skrz gólmana Vávru.
09:37
Veselého střela od levého mantinelu proletěla vedle brány Wizards.
09:01
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek bez asistence (0:1).
09:01
Chybnou rozehrávku domácí obrany trestá nejproduktivnější hráč Pražanů - Jiří Šrámek. Ten svým zakončením k tyči nedal Zítkovi šanci.
08:23
Výborný Vlček hledal volné místo ve Vávorvě postoji, míček jen těsně škrtl levé rameno hostujícího brankáře a opustil hrací plochu.
07:09
Petrmichl našel zpoza brány volného Kováříka, ten nepálil špatně, avšak Vávrů zákrok byl lepší.
06:37
Na druhé straně se musel Zítka činit proti výpadu Kulíka.
06:13
Svobodova střela byla sražena mimo prostor brankoviště.
04:20
Uhřík svou dělovkou z poloviny hřiště trefil prostor mezi třemi tyčemi, brankář Vávra byl ale pozorný.
03:48
Kosař pálil těsně vedle pravé tyče Zítkovy brány.
01:58
Hráči se zatím pomalu sbližují s balónkem a vedle Olšiakovy příležitosti zatím žádná jiná k vidění nebyla.
00:24
Po rychlé přihrávce Kodla od pravého mantinelu vypálil Olšiak nad bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Ondřej Policar, Matěj Zdobinský, Martin Lazárek, Jakub Novák, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Patrik Svoboda, Tomáš Vlček, Karel Horký, Jan Olšiak, Matěj Kodl
00:00
Dobré odpoledne Vážení diváci.Vítám Vás u posledního duelu letošního roku mezi T.B.C. a Wizards. Zde v hale jde je vše naladěno do vánoční atmosféry a za deset minut Vánoční bitva vypukne.