2:1
0:5
1:2
- : -
branky (asistence): 04:46 Jan Filipec, 08:10 Jan Filipec (Martin Pechatý), 57:17 Jan Filipec (Martin Pechatý)
branky (asistence): 12:00 Patrik Soukup (Jan Šafránek), 26:49 Patrik Soukup (Jan Šafránek), 27:09 Petr Kleiner, 29:07 Štěpán Mosler (Petr Kleiner), 33:37 Patrik Soukup (Lukáš Konvalina), 38:39 Lukáš Konvalina (Tomáš Abrhám), 52:19 Štěpán Mosler (Tomáš Abrhám), 54:12 Tomáš Abrhám

Florbal Teplice - Florbal Sokolov 3:8
5. Jan Filipec, 9. Jan Filipec, 58. Jan Filipec - 13. Patrik Soukup, 27. Patrik Soukup, 28. Petr Kleiner, 30. Štěpán Mosler, 34. Patrik Soukup, 39. Lukáš Konvalina, 53. Štěpán Mosler, 55. Tomáš Abrhám; rozhodčí: David Scholz - Petr Neumaier; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Lukáš Topš 25 - Lukáš Heczko 23; po třetinách: 2:1, 0:5, 1:2;
60:00
Komentář k utkání od trenéra Florbal Sokolov, Tomáše Abraháma: Druhá třetina rozhodla, důsledně jsme střežili střed hřiště a dopředu stačilo přejít stylem dlouhých mantinelů. Za mě výborná disciplína a důslednost. Děkuji za pěkný zápas a skvělou fanouškovskou kulisu.
60:00
střely v poslední části 6:7
60:00
Všech 48 diváků tleskají domácímu týmu. Příjemné
60:00
komentář kj zápasu od trenéra domácích Martina Severy: První a třetí třetina z naší strany byla dobrá. Propadli jsme v druhé části. Děkujem soupeři za zápas.
60:00
59:00
Tak tento zápas ještě důstojně dohrát.
57:53
Vyloučen hráč Jan Filipec družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
57:18
Honza Filipec má hatrick
57:17
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Filipec, asistoval Martin Pechatý (3:8).
54:12
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám bez asistence (2:8).
52:19
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Tomáš Abrhám (2:7).
43:59
Vyloučen hráč Petr Kleiner družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hra na zemi.
42:25
Po chybě obrany Teplic. Batista SOK, úplně sám na Topše. Ten skvělým vyběhnutím likviduje.
39:59
Tato třetina vyzněla jasně pro hosty ze Sokolova. Předčili domácí ve všech směrech.
39:00
Nyní teplická obrana hoří. Tři sokolovští na jednoho beka.
38:39
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina, asistoval Tomáš Abrhám (2:6).
37:40
Topš nyní řešil situaci fotbalovým způsobem, kdy vykopl míček před dotírajícím útočníkem Sokolova
37:10
Fiala TCE, sám před Heczkem, ale jen do golmana.
35:05
V druhé části jsou hosté lepším týmem, jsou rychlejší a důraznější před brankou
33:37
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Lukáš Konvalina (2:5).
29:57
Vyloučen hráč Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:08
Hmm, parádní gól Moslera. Za brankou freestylem si nabral míček a šoupnul ho za Topšova záda
29:07
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Petr Kleiner (2:4).
27:10
Dva slepené góly do Teplické sítě. První propálil z bezprostřední blízkosti Topše, Soukup. A hned vzápětí Kleiner do pravé šibenice.
27:09
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Kleiner bez asistence (2:3).
26:49
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Jan Šafránek (2:2).
23:25
Filipec orazítkoval břevno
22:50
A Derka znovu prověřil golmana Heczka
21:50
Teplický obranný systém činní hostím docela problémy a ti řeší to pouze nahazovanými přihrávkami vzduchem, před Topše
16:20
Zápas je nyní vcelku vyrovnaný, i hosté mají své šance, ale buďto střely létají mimo, nebo ve vyložené šanci netrefí míček
14:30
Oba teplický junioři lítaj jak motorový myši
12:01
Z ojedinelé šance skóruje Soukup. Z první prostřeluje bombou Topše
12:00
09:55
I druhá teplická lajna se nenechává zahanbit. Derkova tahaná střela mířila přesně do šibenice, ale tentokrát se golman Heczko pochlapil.