3:2
3:1
6:3
- : -
branky (asistence): 04:23 Matěj Surák (Ondřej Budek), 11:20 Filip Schmidt (Tomáš Janouškovec), 19:35 Matěj Surák (Ondřej Budek), 23:34 Vlastimil Buchta (Dalibor Berka), 30:26 Jakub Vandák (Vlastimil Buchta), 38:45 Ondřej Budek (Matěj Surák), 41:33 Dalibor Berka (Matěj Zicho), 44:40 Matěj Surák (Filip Tábořík), 50:30 Vlastimil Buchta (Matěj Zicho), 53:44 Matěj Surák (Ondřej Valíček), 58:48 Jakub Vandák (Matěj Zicho), 59:22 Ondřej Budek (Petr Torma)
branky (asistence): 08:24 Lukáš Bendek (Jakub Svejkovský), 19:20 Jakub Svejkovský (Martin Štván), 35:48 Jakub Boháč (Martin Štván), 44:16 Martin Fiala (Karel Zelenka), 51:11 Martin Štván, 59:08 Jan Korelus (Martin Soukup)

Florbalová škola Plzeň A - FBC ROKYCANY 12:6
5. Matěj Surák, 12. Filip Schmidt, 20. Matěj Surák, 24. Vlastimil Buchta, 31. Jakub Vandák, 39. Ondřej Budek, 42. Dalibor Berka, 45. Matěj Surák, 51. Vlastimil Buchta, 54. Matěj Surák, 59. Jakub Vandák, 60. Ondřej Budek - 9. Lukáš Bendek, 20. Jakub Svejkovský, 36. Jakub Boháč, 45. Martin Fiala, 52. Martin Štván, 60. Jan Korelus; rozhodčí: Nikola Staňková - Lukáš Hajšman; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Daniel Mayer 14, Jaroslav Hlaváč 6 - Petr Staněk 22; po třetinách: 3:2, 3:1, 6:3;
60:00
Jsme rádi že bereme 3 body. Stále do kola stejné chyby a na tom musíme zapracovat. Děkujeme fanouškům a soupeři - těšíme se na zítřejší zápas.
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Ve velmi zredukované sestavě jsme stačili soupeři jen polovinu zápasu. Po dvou rychlých gólech v závěru druhé třetiny jsme již neměli síly na obrat. Děkuji klukům za jejich bojovnost a výkon. Taktéž děkuji soupeři za férový zápas.
59:22
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (12:6).
59:08
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jan Korelus, asistoval Martin Soukup (11:6).
58:48
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jakub Vandák, asistoval Matěj Zicho (11:5).
55:00
Vyloučen hráč Petr Torma družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hra rukou.
53:44
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Valíček (10:5).
52:44
Vyloučen hráč Jakub Košař družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hra rukou.
51:11
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Štván bez asistence (9:5).
50:30
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Vlastimil Buchta, asistoval Matěj Zicho (9:4).
44:40
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Filip Tábořík (8:4).
44:16
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Karel Zelenka (7:4).
41:33
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Dalibor Berka, asistoval Matěj Zicho (7:3).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Hlaváč družstva Florbalová škola Plzeň A
40:00
40:00
38:45
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (6:3).
35:48
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Boháč, asistoval Martin Štván (5:3).
31:39
Vyloučen hráč Jiří Trnka družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
30:26
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jakub Vandák, asistoval Vlastimil Buchta (5:2).
23:34
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Vlastimil Buchta, asistoval Dalibor Berka (4:2).
20:00
20:00
19:35
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Budek (3:2).
19:20
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Martin Štván (2:2).
11:20
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Filip Schmidt, asistoval Tomáš Janouškovec (2:1).
08:24
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Svejkovský (1:1).
04:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Petr Staněk; hráči v poli: Jakub Boháč, Jakub Košař, Jakub Svejkovský, Lukáš Bendek, Martin Štván
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Ondřej Budek, Matěj Surák, Petr Torma, Ondřej Valíček, Filip Tábořík