2:2
0:0
1:1
1:0
branky (asistence): 02:07 Ondřej Baroch, 18:10 Filip Bořík, 59:32 Martin Kubů (Ondřej Baroch), 64:20 Ondřej Baroch
branky (asistence): 03:47 Tomáš Voříšek (Michal Povolný), 17:24 Pavel Honzík (David Malkus), 47:09 David Malkus (Pavel Honzík)

SK Jiskra Domažlice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:3p
3. Ondřej Baroch, 19. Filip Bořík, 60. Martin Kubů, 65. Ondřej Baroch - 4. Tomáš Voříšek, 18. Pavel Honzík, 48. David Malkus; rozhodčí: Michal Žáček - Václav John; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Patrik Kouřík 24 - Vojtěch Horák 21; po třetinách: 2:2, 0:0, 1:1, 1:0;
64:20
64:59
Komentář trenéra domácích: Díky soupeřům za zápas a Kouřa je Bůh !!!!
64:59
Komentář trenéra hostí: Nevyužité šance v průběhu celého zápasu nás stály tížené 3 body. Zápas jsme si prohráli sami. Nejvíce mi to mrzí k vůli Horymu, který nás držel svými zákroky. Díky soupeři za zápas.
64:20
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Baroch bez asistence (4:3).
60:00
60:00
59:32
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Martin Kubů, asistoval Ondřej Baroch (3:3).
59:10
Timeout SK Jiskra Domažlice
59:10
Vyloučen hráč Adam Tkadlec družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za vražení zády.
51:33
Vyloučen hráč Robert Kubica družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za vražení zády.
50:30
Vyloučen hráč Filip Bořík družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
47:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Pavel Honzík (2:3).
40:00
40:00
26:57
Vyloučen hráč Tomáš Havlíček družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
18:10
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Filip Bořík bez asistence (2:2).
17:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval David Malkus (1:2).
03:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Voříšek, asistoval Michal Povolný (1:1).
02:07
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Baroch z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Václav John.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Adam Tkadlec, Michal Povolný, Jáchym Kellar, Tomáš Voříšek, Jiří Kuthan
00:00
Line-up domácích SK Jiskra Domažlice: brankář: Patrik Kouřík; hráči v poli: Ondřej Baroch, Filip Bořík, Robert Kubica, Zdeněk Opálka, Luboš Řezáček