5:3
5:3
2:5
- : -
branky (asistence): 00:37 Hynek Nikolič (Jindřich Grosse), 08:35 Patrik Šredl (Martin Tůma), 09:07 Jiří Strnad (Jindřich Grosse), 11:14 Adam Nikolič (Matěj Žaloudek), 19:58 Matěj Žaloudek (Hynek Nikolič), 23:29 Jindřich Grosse (Hynek Nikolič), 25:47 Hynek Nikolič (Matěj Žaloudek), 26:13 Patrik Šredl (Vít Škvára), 26:38 Jindřich Grosse (Matěj Žaloudek), 27:17 Adam Nikolič (Matěj Žaloudek), 42:22 Jindřich Grosse (Jiří Strnad), 45:35 Matěj Žaloudek (Jindřich Grosse)
branky (asistence): 02:00 Štěpán Pardubický, 03:16 Jakub Kroupa (Jakub Malý), 11:27 Štěpán Pardubický (Václav Melichar), 21:47 Jakub Kroupa, 25:07 Adam Nikolič (vlastní branka), 35:42 Jaroslav Ježek (Ondřej Pšenička), 44:40 Jakub Kroupa (Ondřej Perníček), 47:52 Pavel Vodenka, 56:38 Matěj Kroupa (Tomáš Rudolf), 57:41 Matěj Čapek, 59:13 Matěj Žaloudek (vlastní branka)

Florbal Ústí B - ASK Lovosice - LFP 12:11
1. Hynek Nikolič, 9. Patrik Šredl, 10. Jiří Strnad, 12. Adam Nikolič, 20. Matěj Žaloudek, 24. Jindřich Grosse, 26. Hynek Nikolič, 27. Patrik Šredl, 27. Jindřich Grosse, 28. Adam Nikolič, 43. Jindřich Grosse, 46. Matěj Žaloudek - 3. Štěpán Pardubický, 4. Jakub Kroupa, 12. Štěpán Pardubický, 22. Jakub Kroupa, 26. Adam Nikolič, 36. Jaroslav Ježek, 45. Jakub Kroupa, 48. Pavel Vodenka, 57. Matěj Kroupa, 58. Matěj Čapek, 60. Matěj Žaloudek; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 6:3; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 33 - Jakub Rudiš 10, Ondřej Perníček 6; po třetinách: 5:3, 5:3, 2:5;
60:00
Komentář trenéra domácích Dvořáka: Škoda tří bodů, mohli jsme je urvat, ale aspoň kluci hráli až do konce. Děkujeme soupeři.
60:00
Komentář hráče domácích Hlavy: Dnes jsme mohli vidět rozdíl mezi minulostí srbské reprezentace a budoucnosti srbské reprezentace. Bohužel srbské reprezentace se neblýská na lepší časy. Děkujeme Půco. Jediné pozitivum tohoto zápasu je, že jsme našli pátou hráčckou roli v týmu. Musíme trénovat ještě víc než doposud, zítra vyhrajeme.
60:00
59:59
Stav střel po 3. třetině je 13:17.
59:13
Vlastní branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek (12:11).
58:53
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:02
Nekonečné poslední 2 minuty aktuálně prodlužuje rozhodčí odpískáním sekání.
57:41
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Matěj Čapek bez asistence (12:10).
56:38
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Matěj Kroupa, asistoval Tomáš Rudolf (12:9).
52:32
Obětavý výkon Adama Nikoliče aktuálně dodává dvojtou sílu v bráně Hlavy.
51:31
Vyloučen hráč Jaroslav Ježek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost.
49:53
Vyloučen hráč Patrik Šredl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
49:53
Vyloučen hráč Patrik Šredl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
47:52
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Pavel Vodenka bez asistence (12:8).
45:35
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Jindřich Grosse (12:7).
44:40
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Kroupa, asistoval Ondřej Perníček (11:7).
42:38
Vyloučen hráč Adam Pucarević družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
42:22
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Jiří Strnad (11:6).
40:00
40:00
39:59
Stav střel ve 2. třetině je 11:16.
39:09
Žaloudek právě přirovnává své spoluhráče k psychicky labilním osobám po nevyužití jasné gólové šance.
37:41
Pucarevičova druhá tyč. Po kvalitní nahrávce od Žaloudka se Pucarevič bez problému uvolnil na pravou stranu odkud vystřelil prudkou střelu na pravou stranu brány.
37:21
Trestné střílení družstva ASK Lovosice - LFP neproměnil Jakub Dvořák.
35:42
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jaroslav Ježek, asistoval Ondřej Pšenička (10:6).
33:31
32:28
Tůma se pokusil po nahrávce Škváry vyčistit pravý roh brány, pro Perníčka bolestivý zákrok konečky prstů ale nasměroval míček bránu.
30:08
Škvára byl v ideální pozici, špatně vystřelený míček ze zadní části čepele ale trefil pouze bránícího hráče.
28:48
Grosse vyslal po pravé straně Hynka Nikoliče, který se po objetí brány pokusil zakončit těsně k tyči, neúspěšně.
27:21
Vodenka opět aktivně napadá ústeckou obranu, nekompromisní Nikolič ho ale rychle odzbrojil.
27:17
Timeout ASK Lovosice - LFP
27:17
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Adam Nikolič, asistoval Matěj Žaloudek (10:5).
27:17
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Perníček družstva ASK Lovosice - LFP
26:38
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Matěj Žaloudek (9:5).
26:13
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Patrik Šredl, asistoval Vít Škvára (8:5).
25:55
Jasná šance pro Šrédla, který dobíhal nastřelený míček od Grosseho, po dlouhém střídaní už mu ale nestačili síly na to být rychlejší.
25:47
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Matěj Žaloudek (7:5).
25:07
Vlastní branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Adam Nikolič (6:5).
23:34
Kroupa se teď nabízel pro nahrávku od Melichara, míček na půli cesty zblokoval Šrédl.
23:29
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Hynek Nikolič (6:4).
21:47
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Kroupa bez asistence (5:4).
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině 14:11.
19:58
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Hynek Nikolič (5:3).
19:56
Vyloučen hráč Jakub Malý družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za blokování hokejky.
18:24
Grosse organizuje hru svého týmu i z trestné lavice, odkud se snaží hráče přimět k tomu, aby nehrály ve stylu ženského přirození.
18:10
Vyloučen hráč Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
16:50
Žaloudek se před Perníčkem pokoušel několikrát dorazit volný míč. Po šestém nepovedeném pokusu mu byl odebrán.
15:18
Grosse se nebojí vyjádřit svůj názor rozhodčím na přerušení hry při jasné gólové šanci.
14:59
Vyloučen hráč Tomáš Rudolf družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
13:33
Pardubický nahrál k levému mantinelu na Vodenku, který se už po několikáté pokouší zakončit, opět ale neúspěšně.
12:21
Ježek nabral při přechodu do útočného pásma velkou rychlost, následná nahrávka na Čapka, která měla zajistit další gól nevyšla.
11:40
Adam Nikolič i přes jasné vyčerpání z nočních utkání aktivně napadá lovosickou bránu.
11:27
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Štěpán Pardubický, asistoval Václav Melichar (4:3).
11:14
10:47
Hlava při ústecké hře v útoku zatím chladne v bráně.
09:42
Tůma před bránou přijal rychlou nahrávku od Pucareviče, pohotový Perníček ale střelu vychytal.
09:07
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jiří Strnad, asistoval Jindřich Grosse (3:2).
08:35
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Patrik Šredl, asistoval Martin Tůma (2:2).
07:38
Vodenka se nebezpečně dostal do útoku, v rychlosti ale nedokázal zpracovat míček.
06:42
Ústečtí možná konečně našli tempo, útok rozjíždí Nikolič (Ústí).
05:22
Tůma (Ústí) se teď v samostatném útok bez problému vyhnul poslednímu obránci a pokusil se zakončit.
04:15
Lovosice si aktuálně drží útočné pásmo a bezmilostně trestají pomalý rozjezd Ústí.
03:36
Malý (Lovosice) se pokusil o další průstřel do domácí brány, neúspěšně.
03:16
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Kroupa, asistoval Jakub Malý (1:2).
02:17
Vodenka (Lovosice) se prokličkoval až před Hlavu (Ústí), tam byl ale obrán o míček Nikoličem (Ústí)
02:00
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Štěpán Pardubický bez asistence (1:1).
00:47
K míčku se dostávají hosté, pohotový Tůma ale jejich útok zhatil.
00:37
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jindřich Grosse (1:0).
00:07
Utkání začalo na míčku Ústí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Jan Kotán, Jakub Malý, Jakub Dvořák, Pavel Vodenka, Jakub Kroupa
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Leoš Nergl, Jiří Strnad, Matěj Žaloudek, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič