4:3
2:2
6:3
- : -
branky (asistence): 04:14 Lukáš Fiala (Jan Zahn), 06:13 Jan Filipec (Martin Pechatý), 14:18 David Gebhardt, 16:04 Milan Gerhard, 23:27 David Gebhardt (Lukáš Fiala), 35:41 Lukáš Fiala (Jakub Derka), 40:21 Jan Filipec (Martin Severa), 40:57 Jakub Derka (David Gebhardt), 44:25 Jan Filipec, 48:12 Martin Pechatý (Martin Severa), 51:11 Martin Pechatý (Martin Severa), 59:48 David Gebhardt (Lukáš Fiala)
branky (asistence): 02:56 Václav Melichar (Martin Myslík), 03:09 Jakub Dvořák (Jakub Malý), 03:43 Radoslav Budaj (Tomáš Rudolf), 27:09 Jiří Kanda (Ondřej Pšenička), 34:41 Martin Myslík (Jan Kotán), 48:22 Jakub Malý (Martin Myslík), 56:50 Václav Melichar (Tomáš Rudolf), 57:43 Jakub Malý (Jakub Kroupa)

Florbal Teplice - ASK Lovosice - LFP 12:8
5. Lukáš Fiala, 7. Jan Filipec, 15. David Gebhardt, 17. Milan Gerhard, 24. David Gebhardt, 36. Lukáš Fiala, 41. Jan Filipec, 41. Jakub Derka, 45. Jan Filipec, 49. Martin Pechatý, 52. Martin Pechatý, 60. David Gebhardt - 3. Václav Melichar, 4. Jakub Dvořák, 4. Radoslav Budaj, 28. Jiří Kanda, 35. Martin Myslík, 49. Jakub Malý, 57. Václav Melichar, 58. Jakub Malý; rozhodčí: Jitka Píšová - Karel Švec; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Václav Hlavsa 19 - Ondřej Perníček 19; po třetinách: 4:3, 2:2, 6:3;
60:00
Střely ve třetí třetině 8:9.
60:00
Komentář vedoucího Lovosic Jakuba Dvořáka: Zápas z naší strany nebyl špatný, škoda další dvanáctky - další si dáme v hospodě!
60:00
Komentář vedoucího Teplic Martina Severy: Jsme rádi za výhru. Začátek zápasu se nám vůbec nepovedl, ale naštěstí jsme se z toho rychle oklepali. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme, ať jim ta dvanáctka v hospodě chutná!
60:00
59:48
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Lukáš Fiala (12:8).
58:01
Domácí se nyní snaží držet míček na svých holích a nedopustit obrat.
57:43
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Malý, asistoval Jakub Kroupa (11:8).
56:51
Domácí se prý teď dvakrát za sebou provinili. Hostující tak mají šanci ještě zápas zdramatizovat.
56:50
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Václav Melichar, asistoval Tomáš Rudolf (11:7).
56:04
Vyloučen hráč Martin Pechatý družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:43
Vyloučen hráč Jan Zahn družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
54:05
Teď jsme byli svědky nepříjemného zranění hostujícího Vodenky, který si očividně něco udělal s kolenem. Doufejme, že bude brzy v pořádku.
51:12
Já na bráchu, brácha na mě! Kadlec, Severa a zakončující Pechatý vykombinovali hostující obranu! Za takovou akci by se v dnešním El Clásicu nemusela stydět ani Barcelona. Ta mimochodem zvítězila 5:1, takže u stolku časoměřičů panuje naprostá spokojenost!
51:11
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (11:6).
48:23
Nejprve se Martin Pechatý prosadil proti svému bývalému týmu, ale Lovosice ihned po buly odpovídají brankou Jakubem Malým.
48:22
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Malý, asistoval Martin Myslík (10:6).
48:12
46:26
Na začátku jsem slíbil vsuvku ohledně Péti Janáčka. Tento útočník místního "B" týmu dává zásadně branky pouze ze vzduchu! Díky těmto schopnostem je velkým oblíbencem místních fanoušků!
46:25
Vyloučen hráč Jakub Kroupa družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:26
Tak tento nájezd zahřál u srdíčka! Konečně je spokojen i domácí srdcař Fibr! Honza Filipec se chopil trestného střílení a ukázkovým freestylem završil hattrick!
44:25
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Filipec z trestného střílení (9:5).
43:01
Další skvělý zákrok hostujícího Perníčka. Lovosice se na něj mohou v dnešním zápase spolehnout.
41:00
Celá hala vybuchla nadšením! Fanynky a fanoušci odhazují své svršky! Jakub Derka vstřelil svůj první divizní gól! Na takové momenty se nezapomíná. Jednou bude mít co vyprávět svým dětem!
40:57
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jakub Derka, asistoval David Gebhardt (8:5).
40:21
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Filipec, asistoval Martin Severa (7:5).
40:00
40:00
Linda tentokráte hlásí poměr střel 9:11!
40:00
38:40
Po dvou rychlých golech na obou stranách nastává opět opatrnější pasáž hry! Největší rozruch tak vzbudil domácí Zahn, který u mantinelu sváděl dlouhotrvající boj tělo na tělo! Až domácí Gerhard poznamenal: On se nám asi zamiloval!
35:41
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Jakub Derka (6:5).
34:41
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Myslík, asistoval Jan Kotán (5:5).
30:10
Poslední minuty se toho na hřišti příliš neděje. Tyto nudnější pasáže hry zaplňuje kolega od časomíry, který vypráví o své čerstvě narozené dcerce! Gratulujeme!
27:09
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jiří Kanda, asistoval Ondřej Pšenička (5:4).
24:50
Tak toto byl velmi nepříjemný moment! Domácí Pechatý znovu vypustil svou jedovku ze střední vzdálenosti, už zvedal ruce nad hlavu! Ale míček skončil pouze v obličeji jednoho z rozhodčích. Doufejme, že to nebude mít žádné následky v dalším průběhu hry!
23:28
David Gebhardt is on fire! V šatně si prý dal dávku Muconasalu a backhandem, na který by byl pyšný i Patrik Dóža navyšuje skóre!
23:27
22:00
Domácí Michal Stejskal teď svým tělem zastavil nebezpečnou střelu hostujícího hráče. Je vidět že měsíce dřiny v posilovně se vyplatily!
20:01
Oba týmy jsou již na palubovce a chystají se rozradostnit fanoušky, kteří jsou po krásné první třetině přímo u vytržení!
20:00
20:00
Asistentka Linda nám teď oznámila, že střely po první třetině byly 13:7 pro domácí!
20:00
Linda tentokráte hlásí poměr střel ve druhé třetině 9:11!
20:00
16:31
Milan Gerhard nechytatelnou pumelicí mezi nohy strhává vedení na stranu Teplic!
16:04
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard bez asistence (4:3).
14:19
David Gebhardt se vysmrkal a následně ranou ze středu hřiště nedal hostujícímu Perníčkovi šanci.
14:18
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt bez asistence (3:3).
12:00
Musíme pochválit domácího útočníka Davida Gebhardta! Ten dorazil na tento domácí zápas i přes velmi těžkou nemoc - rýmičku!
10:05
Domácí brankář teď skvěle vychytal únik hostujícího útočníka.
06:14
Při přerušení hry se z reproduktorů ozývá oblíbená písnička domácího Filipce - "Já jsem rakeťák, prima rakeťááák" a několik chvil na to nekompromisně zakončuje! Doufejme, že tento song našeho mládí bude hrát znít halou nadále!
06:13
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Filipec, asistoval Martin Pechatý (2:3).
04:15
Lukáš Fiala se na to nemohl dívat a ze vzduchu doráží předchozí střelu Zahna. Je vidět, že se inspiroval od kolegy z "B" týmu Péti Janáčka! K němu se ještě v průběhu online přenosu dostaneme.
04:14
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Jan Zahn (1:3).
03:44
Nikdo asi nečekal, že tíha takto významného dne dolehne na domácí takovým způsobem! Tři střely na bránu a třikrát se hosté radují!
03:43
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Radoslav Budaj, asistoval Tomáš Rudolf (0:3).
03:09
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Jakub Malý (0:2).
02:56
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Václav Melichar, asistoval Martin Myslík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Píšová a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Ondřej Perníček; hráči v poli: Jan Kotán, Pavel Vodenka, Jakub Kroupa, Jakub Malý, Jakub Dvořák
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Martin Pechatý, Milan Gerhard, Jan Filipec, Pavel Kadlec, Martin Severa
00:00
Dnes se po celé republice slaví sté výročí založení Českoslovenka! Jak lépe toto jubileum oslavit než krásným florbalovým zážitkem! Ten obstará zápas mezi domácí Teplicemi a hosty z Lovosic!