2:2
3:0
2:0
- : -
branky (asistence): 06:47 Ondřej Budek (Petr Torma), 15:49 Ondřej Budek (Matěj Surák), 35:51 Marek Osvald (Vlastimil Buchta), 39:52 Ondřej Budek (Petr Torma), 39:59 Jakub Vandák (Matěj Zicho), 52:45 Matěj Surák (Ondřej Valíček), 57:58 Matěj Surák (Petr Torma)
branky (asistence): 04:23 Tomáš Vykoupil, 14:50 Tomáš Voříšek (Adam Tkadlec)

Florbalová škola Plzeň A - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 7:2
7. Ondřej Budek, 16. Ondřej Budek, 36. Marek Osvald, 40. Ondřej Budek, 40. Jakub Vandák, 53. Matěj Surák, 58. Matěj Surák - 5. Tomáš Vykoupil, 15. Tomáš Voříšek; rozhodčí: Václav John - Vojtěch Šveiger; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Daniel Mayer 16 - Jiří Cisler 19; po třetinách: 2:2, 3:0, 2:0;
60:00
Komentář trenéra domácích: Možná až moc opatrný a ustrašený začátek - hrát se začalo až od 2.třetiny. Jsme rádi za 6 bodů z víkendu a těšíme se za další zápas. Děkuji divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dvanáct statečných se hezky pralo v zápase, který měl tempo a náboj. Na body to dneska nebylo, soupeř zaslouženě zvítězil, přesto jsem našel na zápase několik pozitiv a za ty jsem rád. Děkuji soupeři za férový zápas.
60:00
57:58
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Petr Torma (7:2).
52:45
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Valíček (6:2).
50:53
Vyloučen hráč Tomáš Vykoupil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
39:59
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jakub Vandák, asistoval Matěj Zicho (5:2).
39:52
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (4:2).
35:51
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Marek Osvald, asistoval Vlastimil Buchta (3:2).
34:59
Trestné střílení družstva Florbalová škola Plzeň A neproměnil Matěj Surák.
29:11
Vyloučen hráč Ondřej Valíček družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
18:17
Vyloučen hráč Adam Tkadlec družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:49
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (2:2).
14:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Voříšek, asistoval Adam Tkadlec (1:2).
13:19
Vyloučen hráč Ondřej Valíček družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za vražení zády.
11:43
Vyloučen hráč David Malkus družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
07:42
Vyloučen hráč Ondřej Budek družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za blokování hokejky.
06:47
04:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Vykoupil bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Vojtěch Šveiger.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Adam Tkadlec, Jáchym Kellar, Michal Povolný, Tomáš Vykoupil, Tomáš Voříšek
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Ondřej Budek, Ondřej Valíček, Filip Tábořík, Matěj Surák, Petr Torma