3:3
1:1
1:0
- : -
branky (asistence): 03:20 Ladislav Láska (David Tampier), 06:20 David Tampier (David Horáček), 18:23 David Tampier (František Příhoda), 31:09 Jakub Pecháček (Tomáš Jakubík), 52:56 David Horáček (David Tampier)
branky (asistence): 11:26 Petr Procházka (Martin Bezouška), 13:53 Karel Veber (Petr Procházka), 16:48 Petr Fišer, 27:13 Karel Veber (Lukáš Smolnický)

FBC Liberec B - FBC Česká Lípa B 5:4
4. Ladislav Láska, 7. David Tampier, 19. David Tampier, 32. Jakub Pecháček, 53. David Horáček - 12. Petr Procházka, 14. Karel Veber, 17. Petr Fišer, 28. Karel Veber; rozhodčí: Michal Honíšek - Milan Starý; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 26 - Jiří Faltejsek 34; po třetinách: 3:3, 1:1, 1:0;
60:00
Střely ve 3. třetině Liberec 18, Česká Lípa 8
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Lásky: "Dnešní vítězství se nerodilo snadno, o to cennější tři body. Pozitivem jsou jen čtyři obdržené branky a dobře zvládnutý závěr. Díky soupeři a šťastnou cestu domů." Komentář trenéra hostí Martina Bezoušky: "Dnes vyhrál mladší tým. Díky soupeři za zápas."
54:13
Vyloučen hráč Adam Štěpán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:56
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Horáček, asistoval David Tampier (5:4).
52:56
Tampier střelou z půlky trefil golmana hostí a Horáček svým důrazem vstřelil branku
43:37
Vyloučen hráč Jan Dudek družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání.
41:53
Vyloučen hráč Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:06
Vyloučen hráč Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
33:54
Vyloučen hráč Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování.
31:09
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Pecháček, asistoval Tomáš Jakubík (4:4).
31:09
Parádní akce Šollar, Jakubík a Pecháček, který vymetl pavučiny v brance hostů
27:19
Veber prošel obranou domácích a zakončil na bližší Chynovi branky
27:13
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Karel Veber, asistoval Lukáš Smolnický (3:4).
23:10
Horáček zachytil střelu Lípy a vydal se do protiútoku domácích, ale branka to opět není
18:23
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Tampier, asistoval František Příhoda (3:3).
18:23
Standardní situace jako z učebnice a Liberec srovnává na 3:3
18:20
Vyloučen hráč Lukáš Smolnický družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
17:36
Láska blokuje nebezpečnou střelu z půlky
16:48
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Fišer bez asistence (2:3).
16:36
Růžička jedovatou střelou prověřil golmana hostí
13:55
Chyna se otáčí po střele z půlky a loví balónek z branky
13:53
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Karel Veber, asistoval Petr Procházka (2:2).
13:19
Šollar blokuje střelu hostí
11:26
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Martin Bezouška (2:1).
11:20
Liberec si nepohlídal rychlou rozehru Lípy a je z toho branka hostů
08:40
Chyna chytá balónek.
06:20
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Tampier, asistoval David Horáček (2:0).
06:20
Nádherná souhra Šoltys, Horáček, Tampier končí gólem.
03:20
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Ladislav Láska, asistoval David Tampier (1:0).
03:20
Příhoda zastavil protiútok hostí a založil akci domácích, ale gól z toho nepadl.
00:12
Šoltys střelou golfem prověřil golmana hostí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Honíšek a Milan Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Jiří Faltejsek; hráči v poli: Petr Fišer, Petr Procházka, Martin Bezouška, Lukáš Smolnický, Karel Veber
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Lukáš Chyna; hráči v poli: Ladislav Láska, David Tampier, František Příhoda, David Horáček, Jan Šoltys