3:4
5:1
4:2
- : -
branky (asistence): 00:34 Filip Munzar, 06:50 Ondřej Neuman (Filip Munzar), 09:56 Pavel Hůza, 32:54 Pavel Hůza (Michal Skibko), 33:59 Jiří Špak (Tomáš Szabo), 35:31 Jiří Špak (Ondřej Neuman), 38:21 Jan Burkoň (Teemu Tuhkanen), 38:53 Filip Munzar (Jiří Špak), 51:01 Jiří Špak (Ondřej Neuman), 54:35 Pavel Hůza (Filip Munzar), 57:50 Michal Skibko (Tomáš Zvára), 59:11 Jiří Špak (Ondřej Neuman)
branky (asistence): 08:46 Dominik Reczai (Vojtěch Cvrček), 11:49 Jan Novotný (Dominik Reczai), 12:52 Dominik Reczai, 17:20 Leoš Kopáček (Adam Kuršel), 33:07 Adam Kuršel (Jan Kovář), 41:41 Dominik Reczai (Marek Šikola), 44:39 Jakub Volf (Jan Kovář)

FBC Panthers Liberec - TJ Sokol Koberovy 12:7
1. Filip Munzar, 7. Ondřej Neuman, 10. Pavel Hůza, 33. Pavel Hůza, 34. Jiří Špak, 36. Jiří Špak, 39. Jan Burkoň, 39. Filip Munzar, 52. Jiří Špak, 55. Pavel Hůza, 58. Michal Skibko, 60. Jiří Špak - 9. Dominik Reczai, 12. Jan Novotný, 13. Dominik Reczai, 18. Leoš Kopáček, 34. Adam Kuršel, 42. Dominik Reczai, 45. Jakub Volf; rozhodčí: Michal Honíšek - Milan Starý; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Pavel Kováč 16 - Michal Kurťák 30, Ondřej Brunclík 3; po třetinách: 3:4, 5:1, 4:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Proti tak silnému soupeři nesmíme dostávat tolik laciných branek a naopak musíme nabídnuté šance proměňovat. Gratulujeme soupeři k zasloužené výhře.
59:59
Komentář trenéra domácích Tomáše Szaba: Střelecké utkání. Děkujeme soupeři.
59:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Ondřej Neuman (12:7).
57:50
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Michal Skibko, asistoval Tomáš Zvára (11:7).
55:31
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Brunclík družstva TJ Sokol Koberovy
55:04
Vyloučen hráč Jan Burkoň družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:35
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Filip Munzar (10:7).
53:21
Vyloučen hráč Jiří Kudrnáč družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
51:01
44:39
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jakub Volf, asistoval Jan Kovář (8:7).
41:41
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Marek Šikola (8:6).
40:00
40:00
38:53
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Jiří Špak (8:5).
38:21
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Teemu Tuhkanen (7:5).
35:31
33:59
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (5:5).
33:07
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Adam Kuršel, asistoval Jan Kovář (4:5).
32:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Michal Skibko (4:4).
20:00
20:00
17:29
Vyloučen hráč Marek Šikola družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:20
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Adam Kuršel (3:4).
12:52
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai z trestného střílení (3:3).
11:49
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Dominik Reczai (3:2).
09:56
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza bez asistence (3:1).
08:46
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Vojtěch Cvrček (2:1).
06:50
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Filip Munzar (2:0).
00:34
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Honíšek a Milan Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Michal Kurťák; hráči v poli: Václav Hartl, Vojtěch Cvrček, Dominik Reczai, Michal Reczai, Jan Novotný
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Pavel Kováč; hráči v poli: Jan Obermann, Tomáš Szabo, Filip Munzar, Lukáš Jágr, Ondřej Neuman