3:1
3:2
- : -

Florbalová škola Plzeň A - SK Jiskra Domažlice 7:3
3. Ondřej Budek, 29. Matěj Surák, 32. Ondřej Budek, 35. Ondřej Valíček, 49. Dalibor Berka, 50. Ondřej Budek, 54. Ondřej Budek - 30. Ondřej Baroch, 43. Vojtěch Kuneš, 57. Robert Kubica; rozhodčí: Filip Rybnikár - Nikola Staňková; vyloučení: 1:4 + Tomáš Havlíček 5; využití: 3:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jaroslav Hlaváč 19 - Patrik Kouřík 28; po třetinách: 1:0, 3:1, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Špatná koncovka, zbytečné vyloučení. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Hodně bojovné utkání jsme rozhodli hlavně díky přesilovým hrám a výbornému výkonu našeho golmana. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
56:16
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Robert Kubica, asistoval Martin Vondrovic (7:3).
53:04
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Marek Firla (7:2).
50:59
Vyloučen hráč Luboš Řezáček družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:20
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (6:2).
48:55
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Dalibor Berka, asistoval Matěj Surák (5:2).
46:34
Vyloučen hráč Vojtěch Kuneš družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
45:46
Vyloučen hráč Tomáš Havlíček družstva SK Jiskra Domažlice na 5 minut za hrubost.
42:58
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Vojtěch Kuneš, asistoval Dominik Vraštil (4:2).
40:00
40:00
34:11
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Valíček, asistoval Jakub Vandák (4:1).
32:00
Vyloučen hráč Ondřej Stach družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za špatné střídání.
32:00
Hosté nezvládli napočítat do pěti, a proto budou hrát následující dvě minuty ve čtyrech za špatné střídání.
31:31
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (3:1).
29:12
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Patrik Kouřík (2:1).
29:12
Jelikož Tommy Janouškovec oslavoval gól, který bohužel nepadl, hosté snižují na 2:1. Klasické nedáš dostaneš.
28:32
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Valíček (2:0).
28:32
Matěj Surák to vzal v přesilové hře na sebe a zvyšuje na 2:0.
27:11
Vyloučen hráč Jan Holub družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:11
Síly na hrací ploše se vyrovnaly, hostující Holub byl vyloučen za vrážení.
25:41
Vyloučen hráč Ondřej Budek družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nesportovní chování.
25:41
Hosté si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání. Hráč domácího týmu Budy stále nemůže pochopit za co. I z hlediště se ozývá: ,,Coooo?"
24:50
Domácí kapitán Vandák znovu na zemi, klasika.
24:01
Po dalším zaváhání domácí obrany (v hlavní roli Tomáš Janouškovec) hosté znovu nedávají vyloženou šanci.
23:38
Mates Surák sám před hostujícím gólmanem neproměňuje, stav nadále 1:0.
21:10
Po další fatální chybě Dalibora Berky byla k vidění další velká příležitost hostujícího týmu. Naštěstí pro domácí, Domažlice jsou v útoku impotentní.
20:00
20:00
19:59
Máme za sebou první třetinu. Byl k vidění aktivní a vcelku bojovný florbal, nicméně chybělo to hlavní, a to je více gólů.
18:00
V domácím klubu to začíná vřít, po výměně několika ,,názorů" mezi Trnkou a Buchtou mají míček hosté.
14:37
Krásný obranný zákrok Tormiče, nicméně Dali fauluje a hosté jsou znovu u míčku.
10:20
Dali dostal kopačku do svého pivního pupíku.
08:27
Tommy Janouškovec se odhodlal ke střele z půlky, jelikož by to dál nedoběhl, nicméně střela končí mimo bránu.
06:37
A na druhé straně se zaskvěl hostující gólman po klasické souhře Trny Vandy.
05:10
Po fatálu domácího beka Daliho měli hosté velkou šanci, nicméně domácí gólman likviduje.
04:10
Jeden z prvních zákroků v divizi si připisuje domácí gólman Jarda Hlaváč.
03:00
Hala bouří. Do haly se přišla podívat legenda domácího týmu, nyní tahounem týmu Olymp Praha B, Václav ,,Forest" Lauda.
02:12
02:12
Mladé pušky týmu domácích si otevírají gólový účet. Po klasické souhře Sury Budy vidíme první gól.
00:01
Dámy a pánové, vítáme Vás u dnešního zápasu divize A mezi FbŠ Plzeň a Domažlicemi. Hala Západočeské univerzity slušně naplněna a diváci jsou natěšeni na kvalitní florbal, tak jak jsme od domácích borců zvyklí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Rybnikár a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jiskra Domažlice: brankář: Patrik Kouřík; hráči v poli: Dušan Boroš, Tomáš Havlíček, Robert Kubica, Jan Tauer, Ondřej Baroch
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Jaroslav Hlaváč; hráči v poli: Ondřej Valíček, Jakub Vandák, Jiří Trnka, Filip Schmidt, Vlastimil Buchta