2:1
4:2
- : -

FBC Česká Lípa B - TJ Sokol Koberovy 6:3
27. Petr Procházka, 30. Petr Procházka, 41. Petr Procházka, 45. Petr Procházka, 46. Tomáš Jančuk, 54. Petr Procházka - 26. Jan Novotný, 44. Jan Novotný, 49. Dominik Reczai; rozhodčí: Daniel Urik - Tomáš Šedivý; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jiří Faltejsek 20 - Ondřej Brunclík 29; po třetinách: 0:0, 2:1, 4:2;
60:00
53:53
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Jiří Vlček (6:3).
48:47
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Leoš Kopáček (5:3).
45:49
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Jančuk, asistoval Tomáš Hudík (5:2).
44:38
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval David Hybš (4:2).
43:29
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Leoš Kopáček (3:2).
40:43
40:00
40:00
29:23
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Martin Bezouška (2:1).
27:37
Vyloučen hráč Michal Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
26:33
25:02
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Dominik Reczai (0:1).
20:00
20:00
11:24
Vyloučen hráč Tomáš Hudík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
06:14
Vyloučen hráč David Hybš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Urik a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Vojtěch Cvrček, Dominik Reczai, Lukáš Hlava, Michal Reczai, Jan Novotný