1:2
2:0
0:1
0:0
branky (asistence): 19:23 Ondřej Štifter (Ivan Petr), 28:40 Ivan Petr, 29:07 Ivan Petr (Ondřej Štifter), rozhodující nájezd Ivan Petr
branky (asistence): 14:32 Vítězslav Matěj (Filip Neklan), 17:30 Filip Neklan (Vítězslav Matěj), 47:12 Teodor Bodlák (Tomáš Pytl)

OLYMP FLORBAL - Prague Tigers 4:3pn
20. Ondřej Štifter, 29. Ivan Petr, 30. Ivan Petr, N Ivan Petr - 15. Vítězslav Matěj, 18. Filip Neklan, 48. Teodor Bodlák; rozhodčí: Adam Voldřich - Jakub Horyna; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Filip Hejtík 21 - Pavel Dundr 14; po třetinách: 1:2, 2:0, 0:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč Martin Skalický , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč Ladislav Procházka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč Adam Barbořík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč Ivan Petr a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč Miroslav Neumann , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč David Jurášek , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
O dnešním zápase v trestných stříleních rozhodl Ivan Petr.
65:00
Komentář trenéra domácích: Anarchie a Filip Hejtík vyhráli dva body.
65:00
Komentář trenéra hostí: Výborný výkon do obrany při hře 5 na 5. Nedostat branku za 60 minut od takového soupeře se velice cení, bohužel produktivita takového týmu byla velice zbrklá, nekvalitní. Tímto jsme si prohráli dnešní utkání. Věřím, že když zlepšíme předfinální a finální fázi, můžeme v této lize porazit každého. Děkuji týmu za krásný výkon.
65:00
64:14
Zmrzlík promáchl před před prázdnou.
62:23
Další infarktovka: Natřikrát to Petr zkusil ve velkém brankovišti.
61:49
Dundra jen s těží srazil střelu Štiftera.
59:44
Tigers se pokusili nahodit, přehodili mantinel.
58:30
Akce na jedné straně následuje akce na druhé.
58:29
Pátou minutou je hra tak strhující, že nemám slov.
54:01
Zmrzlík přesnou prudkou střílí pod břevno, Hejtík vyráží. Chyběla dorážka.
53:13
Chodl vyzkoušel pozornost Dundry od mantinelu.
51:29
Tigers v další sto pěti procentní šanci, trefují alespoň fotbalovou bránu za mantinely.
51:25
Jurášek promáchl jasnou gólovku.
51:05
Lipus v šanci u pravé tyčky.
50:35
Nesnídal v šanci u levé tyčky, měl přes ruku.
50:24
Vyloučen hráč Martin Skalický družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:17
Vomočil dostal nabito od Juráška, ale ke střele se nedostal.
47:12
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Teodor Bodlák, asistoval Tomáš Pytl (3:3).
47:11
Pytl vyslal neskutečně přesnou nahrávku, Bodlák však potřeboval balónek nejdříve zpracovat. Až druhou střelu dostal do sítě Olympu.
46:24
Lipus předvádí své fotbalové dovednosti.
45:33
Je nutno podotknout, že i pro oko nezasvěceného diváka, tato hra baví.
44:33
Infarktová situace pro obě strany: Nejdříve nepochopitelná ztráta balónu - Olymp - na středu a poté promáchnutí střely do prázdné - Tigers.
43:00
Na hřišti probíhá obligátní přetahovaná ve středním pásmu ovšem bez kýženého efektu v podobě větších akcí a gólů.
40:00
40:00
39:31
Tentokrát Chodl schytává nepřesnou střelu.
38:06
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost.
35:27
Jurášek schytal prudkou střelu do hrudníku a odcválal střídat.
35:12
Vyloučen hráč Filip Chodl družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
32:00
Pytl v gólovce před bránou, střílí dva metry mimo bránu po zemi.
31:26
Neklan se pokusil vykoupat Becka, neměl šanci.
29:07
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval Ondřej Štifter (3:2).
29:07
Petr opět zpracovává balón, obchází zmatené obránce a neskutečnou střelou ob tyčku trefuje.
29:06
Petr po zpracování nahrávky zkouší, trefuje obránce. Obránci padá hůl.
29:05
Štifter lobem na Petra.
28:40
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr z trestného střílení (2:2).
28:40
Vyloučen hráč Adam Barbořík družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
28:40
Dvojzabijačka Tigers.
27:38
Chodl vystoupil proti střele a zabránil skoro jasnému gólu.
26:54
Budil si zahrál za vlastní branou na sáňky.
25:58
Bezchybná akce Tigers, jen ten gól chyběl.
23:46
Neklan přesnou krosovkou posílá balón Brožovi, ten špatně trefuje balón, ačkoli má půlku brány Olympu odkrytou.
22:06
Jurášek v rychlém výběhu, netrefuje.
20:21
Dundra se musel hodně natahovat aby vychytal střelu Becka od poloviny.
20:00
20:00
19:23
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Ivan Petr (1:2).
19:22
Petr přesně nabíjí Štifterovi, o břevno se balón dostal za záda Dundry.
18:02
Vyloučen hráč Tadeáš Brož družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Neklan, asistoval Vítězslav Matěj (0:2).
17:29
Matěj skvěle zpracoval lobovaný balón z vlastního rohu a naservíroval ho Neklanovi na hokejku do prázdné.
15:59
Beck nahazuje Štifterovi před bránu. Tigers nenechali Štiftera vystřelit.
15:36
Standardka pro Olymp z velkého brankoviště, trefen obránce do ramene.
14:40
Petr zkouší přes postavený blok, trefuje Dundra do nohy.
14:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Filip Neklan (0:1).
12:24
Sto pěti procentní šanci zachránil Vomočil zadečkem.
11:32
Petr sám po mantinelu, málo chybělo k trefení pravého růžku branky Tigers.
10:51
Bodlák z velkého brankoviště přestřeluje Hejtíkovu bránu.
10:10
Slavík zkusil za bránou soupeře beckhandovkou nahrát před bránu, zakročil však obránce hostí s připravenou hokejkou.
09:43
Štifter zkouší špičkou z nuláku po přihrávce Petra.
08:41
Nebezpečná střela Tigers v přesilovce tečovaná domácím obráncem.
07:25
Vyloučen hráč Marek Vomočil družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hákování.
06:32
Jednoručka Lipuse teď zavařila ostatním jeho spoluhráčům., přesto se Tigers nedostali ke střele.
05:01
Neklan sám prokličkoval přes polovinu Olympu ale Hejtíka neobelstil.
03:32
Další střela směrem na Hejtíkovu bránu, Olymp nenechal dorážet.
02:54
Neklan zkouší pozornost Hejtíka, netrefuje bránu.
02:22
Lipus prudce nahazoval před bránu, kde však nikdo nebyl.
00:30
První střela v režii Becka z půlky. Slavík nedorazil.
00:01
Úvodní buly vyhrává Tigers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Voldřich a Jakub Horyna.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Martin Skalický, Dominik Vorlíček, Adam Barbořík, Michal Kovář, Martin Hrycej
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Václav Lauda, Marek Vomočil, Tomáš Slavík, David Jurášek, Jiří Beck