1:0
1:3
0:3
- : -
branky (asistence): 18:04 Jan Švejda (Dalibor Nigrin), 24:42 Michal Vlk (Michal Dolejš)
branky (asistence): 20:29 Marek Reithar (Jakub Vrána), 30:42 Martin Chyba (Jakub Vrána), 34:12 Vítězslav Malínský (Lukáš Hlavatý), 44:56 Marek Reithar (Martin Chyba), 50:44 Jan Novotný (Jakub Vrána), 59:37 Martin Chyba (Jan Skoták)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FBC Pitbulls Kolín 2:6
19. Jan Švejda, 25. Michal Vlk - 21. Marek Reithar, 31. Martin Chyba, 35. Vítězslav Malínský, 45. Marek Reithar, 51. Jan Novotný, 60. Martin Chyba; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 13 - Martin Lepší 13; po třetinách: 1:0, 1:3, 0:3;
60:00
Komentář trénéra hostí: "Soupeř byl přímočařejší, ale po většinu zápasu jsme kontrolvali hru a proměňovali šance. Děkuji za utkání" Komentář trenéra domácích: "Naše hra je jako bezbarvé, nicneříkající tlachání upovídaného strýce. Nestřílíme! Díky soupeři za utkání"
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: SKV 2 - Kolín 5
59:37
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jan Skoták (2:6).
58:42
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
55:45
Vyloučen hráč Michal Vlk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
50:44
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Novotný, asistoval Jakub Vrána (2:5).
44:56
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Marek Reithar, asistoval Martin Chyba (2:4).
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: SKV 6 - Kolín 7
34:12
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Vítězslav Malínský, asistoval Lukáš Hlavatý (2:3).
30:42
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jakub Vrána (2:2).
24:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Michal Dolejš (2:1).
24:20
Vyloučen hráč Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hra na zemi.
20:29
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Marek Reithar, asistoval Jakub Vrána (1:1).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: SKV 7 - Kolín 6
18:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Dalibor Nigrin (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Nejedlo a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Michal Vlk, Marek Mikeš, Dalibor Nigrin, Michal Dolejš, Jan Švejda