2:2
2:2
2:1
- : -
branky (asistence): 06:39 Petr Tůma (David Lukáš), 14:10 Ondřej Bartůšek (Ladislav Vorel), 25:22 Ladislav Vorel (David Lukáš), 31:58 Ladislav Vorel (Petr Tůma), 53:36 Miloš Vojtíšek (David Lukáš), 59:55 Miloš Vojtíšek (Ladislav Vorel)
branky (asistence): 08:25 Bruno Sandner (Antonín Šiška), 14:55 Bruno Sandner (Antonín Šiška), 22:47 Jan Štědrý (Tomáš Vondruška), 26:02 Tomáš Vondruška (Jakub Vondruška), 41:43 Michal Soukup (Petr Haspeklo)

SK Florbal Benešov - FC Bučis Team 6:5
7. Petr Tůma, 15. Ondřej Bartůšek, 26. Ladislav Vorel, 32. Ladislav Vorel, 54. Miloš Vojtíšek, 60. Miloš Vojtíšek - 9. Bruno Sandner, 15. Bruno Sandner, 23. Jan Štědrý, 27. Tomáš Vondruška, 42. Michal Soukup; rozhodčí: Martin Pavlík - Jan Černý; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Brož 29 - Jan Hlinák 26; po třetinách: 2:2, 2:2, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Vyrovnaný zápas a rozhodla nakonec jedna standardní situace, kterou jsme museli ubránit v oslabení. Zamrzí neproměněné šance v poslední fázi utkání, kdy jsme měli ve hře 5 na 5 o něco více ze hry.
59:59
Střely domácích po třetí třetině: 11 Střely hostů po třetí třetině: 10
59:59
Komentář trenéra domácích: Odehrálo se výborné utkání z obou stran a rozhodla disciplína, za kterou týmu děkuji. Děkuji soupeři za skvělý zápas.
59:55
Timeout FC Bučis Team
59:55
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval Ladislav Vorel (6:5).
59:54
Vyloučen hráč Petr Haspeklo družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:29
Brankář domácích nádherný zákrok!
59:18
Timeout SK Florbal Benešov
55:42
Jan Pavlíček udělal krásný obranný zákrok, kdy zablokoval nebezpečnou střelu.
53:36
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval David Lukáš (5:5).
53:36
Komentář domácího špílmachra Ladislava Vorla ,,Kluci, tohle bylo hrozně krásný."
45:14
Hra se začala přiostřovat a jde se opravdu do těla.
41:43
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Petr Haspeklo (4:5).
40:33
Nestor Lukáš Brož dnes předvádí opravdu skvělé výkony!
40:00
40:00
39:59
Střely domácích po druhé třetině: 12 Střely hostů po druhé třetině: 12
36:35
Petr Tůma opět trefuje břevno, kdy se odrazil míček o gólmana.
33:46
Petr Tůma nádherná individuální akci, ale do cesty se mu postavilo břevno.
31:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Tůma (4:4).
31:26
Vyloučen hráč Antonín Šiška družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
31:11
Miloš Vojtíšek trefil spojnici.
29:31
Vyloučen hráč Bruno Sandner družstva FC Bučis Team na 2 minuty za blokování hokejky.
26:02
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Vondruška, asistoval Jakub Vondruška (3:4).
25:22
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval David Lukáš (3:3).
25:22
Ladislav Vorel vystřelil nádhernou střelu na zadní tyč a trefil zadní šibenici.
24:21
Je to boj o každý metr hřiště. Hra se přiostřila.
22:47
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Štědrý, asistoval Tomáš Vondruška (2:3).
20:44
Petr Vachtl se dostal k odraženému míčku a vystřelil bekendovou střelu, ale strefil pouze klečícího gólmana.
20:00
20:00
19:59
Střely domácích po první třetině: 9 Střely hosté po první třetině: 12
15:24
Domácí hned vrací úder a bombardují bránu hostů jednou střelou za druhou.
14:55
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner, asistoval Antonín Šiška (2:2).
14:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Bartůšek, asistoval Ladislav Vorel (2:1).
14:10
Ladislav Vorel vyslal žabku na bránu a Bartůškovi se podařilo balońek sklepnout do brány.
12:32
Benešov teď měl několik krásných akcí, ale gól z toho nevytěžili.
09:49
Petr Tůma těsně míjí bránu hostů.
08:25
06:39
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval David Lukáš (1:0).
06:39
David Lukáš nahodil ze své poloviny a Petr Tůma tečoval.