3:1
2:1
1:2
- : -
branky (asistence): 10:53 Michal Stehlík (Aleš Tůma), 11:24 Albert Vocel (David Novák), 11:58 Michal Macků, 26:00 Petr Machač (Aleš Tůma), 30:59 Tomáš Malý (David Novák), 52:29 Martin Převrátil (Michal Stehlík)
branky (asistence): 15:28 Ondřej Plecháč (Jan Harák), 39:29 Lukáš Kuncman (Petr Hromádko), 48:25 Ondřej Plecháč (Petr Červenka), 54:19 Kryštof Blažej (Petr Červenka)

Florbalová akademie MB "A" - FbŠ Bohemians B 6:4
11. Michal Stehlík, 12. Albert Vocel, 12. Michal Macků, 27. Petr Machač, 31. Tomáš Malý, 53. Martin Převrátil - 16. Ondřej Plecháč, 40. Lukáš Kuncman, 49. Ondřej Plecháč, 55. Kryštof Blažej; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Chuděj; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 36 - Stanislav Martínek 24; po třetinách: 3:1, 2:1, 1:2;
60:00
Komentář hostů: Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář domácí: Jsme rádi za první body v sezóně, děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:07
Timeout FbŠ Bohemians B
57:52
Domácí nevyužili přesilové hry.
55:45
Vyloučen hráč Jakub Mulač družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:19
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Petr Červenka (6:4).
52:29
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Martin Převrátil, asistoval Michal Stehlík (6:3).
52:19
Hosté nevyužili další přesilovky.
50:19
Vyloučen hráč Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za hrubost.
48:25
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Petr Červenka (5:3).
43:11
Domácí se dostávají do zakončení, ale zatím bez úspěchu.
40:00
40:00
39:29
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Kuncman, asistoval Petr Hromádko (5:2).
37:02
Hosté nevyužili přesilovky.
36:42
Hosté trefují už asi třetí tyč
34:58
Vyloučen hráč David Novák družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za hra na zemi.
30:59
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Tomáš Malý, asistoval David Novák (5:1).
29:43
Domácí nevyužili přesilovky.
27:42
Vyloučen hráč Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
26:00
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Petr Machač, asistoval Aleš Tůma (4:1).
22:15
Domácí brankář má dneska velmi dobrou formu.
20:00
20:00
17:25
Brankář domácích opět vychytal neuvěřitelnou střelu.
15:28
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Jan Harák (3:1).
15:28
Hosté se dostali do zakončení a je z toho branka.
11:58
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Michal Macků bez asistence (3:0).
11:58
Michal Macků si též řekl že vstřelí branku.
11:24
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Albert Vocel, asistoval David Novák (2:0).
11:24
Albert Vocel se po dlouhé době rozhodl že vstřelí branku.
10:53
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Michal Stehlík, asistoval Aleš Tůma (1:0).
09:41
Hosté mají hodně šancí, ale zatím jim to nesedlo.
07:29
Domácí si vybojovali standardní situaci na útočné půlce.
04:36
Domácí brankář chytá těžkou střelu hostů.
01:20
Brankář domácích zachraňuje situaci dva na jednoho.
01:06
Novákova střela trefila bránícího hráče Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Stanislav Martínek; hráči v poli: Lukáš Kuncman, Martin Boháč, Jan Harák, Petr Hromádko, Tomáš Vostřel
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB "A": brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Petr Machač, Ondřej Hulčík, Jan Hála, Aleš Tůma, David Novák