1:4
3:1
2:2
- : -
branky (asistence): 05:12 Jiří Beck (Václav Lauda), 26:08 Ivan Petr, 33:37 Ivan Petr, 39:03 Ivan Petr (David Jurášek), 45:54 Ivan Petr (Marek Budil), 51:56 Jiří Beck
branky (asistence): 07:28 Bruno Sandner (Antonín Šiška), 09:20 Adam Drastich (Tomáš Vondruška), 11:37 Tomáš Vondruška, 15:48 Tomáš Filip (Bruno Sandner), 26:31 Michal Soukup (Antonín Šiška), 53:14 Michal Soukup (Tomáš Filip), 55:48 Bruno Sandner

OLYMP FLORBAL - FC Bučis Team 6:7
6. Jiří Beck, 27. Ivan Petr, 34. Ivan Petr, 40. Ivan Petr, 46. Ivan Petr, 52. Jiří Beck - 8. Bruno Sandner, 10. Adam Drastich, 12. Tomáš Vondruška, 16. Tomáš Filip, 27. Michal Soukup, 54. Michal Soukup, 56. Bruno Sandner; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Dvořák 21 - Dominik Bureš 12, Jan Hlinák 6; po třetinách: 1:4, 3:1, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Kriseho: "Od druhé třetiny výrazně lepší výkon, nicméně pokud budeme přihrávat na "slepejše" na střed a zbavovat se míčku, tak proti takto běhavému soupeři nemáme šanci."
60:00
Střely ve třetí třetině: Olymp 9 - Bučis 7
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Zahálky: "Skvěle jsme vstoupili do první třetiny, kde jsme odehráli to, co jsme si řekli. Trochu jsme se nechali výsledkem ukolébat, soupeř se zvedl a skvěle se dostal do zápasu po našich individuálních chybách. Ke konci jsme zabrali a zápas jsme otočili k našemu prospěchu. Nebylo to ale nic lehkého. Děkujeme soupeři za zápas."
60:00
59:59
Chodl míjí v poslední vteřině jen o pár centimetrů.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Hra začíná nabírat na obrátkách.
55:48
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner bez asistence (6:7).
55:48
Sandner posílá Bučis opět do vedení střelou pod hokejkou domácího obránce.
54:36
Jurášek zbuldozérován směrem na vlastní střídačku.
53:14
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Tomáš Filip (6:6).
52:43
Dvořák teď podržel svůj tým zalehnutím balónku.
51:56
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jiří Beck bez asistence (6:5).
51:55
Prohazuje si obránce a jde sám na branku.
51:54
Beck zastavuje rychlý protiútok Bučisu a hrne se rychle sám dopředu.
51:37
Z pořádajícího stolku se ozývá: "Nechceme znovu prodloužení jako včera." Uvidíme co s tím Olymp udělá.
50:46
Štifter vykoupal tři kloučky, ovšem dostal se za úroveň branky a ke střele se nedostal.
50:24
Moučka zkusil od poloviny.
49:42
Jurášek trefuje clonícího Petra do hrudi.
48:46
Mudra vysoce přestřeluje.
47:59
Slavík se konečně dostal k balónku. Podával ho spoluhráčovi přes mantinel.
47:30
Četné chyby v posledních minutách Olympu vytváří mnoho gólových situací. Jen s obrovským štěstím pro Bučis se Olymp nedostává do vedení.
45:54
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval Marek Budil (5:5).
42:52
Beck se pokouší o gól. Ovšem do vlastní a zezadu.
41:24
Vyloučen hráč Ladislav Procházka družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
39:03
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval David Jurášek (4:5).
39:03
Ovšem netrvalo dlouho, aby Petr zkompletoval hattrick. Bučis vede už jen o gól.
38:57
Filip právě zachránil svůj tým před obdržením branky.
37:40
Dnes si na sáňky hraje Moučka.
35:55
Štifter v úniku po chybě obránce sám proti brankáři neuspěl.
34:58
Petr v šanci blízko u levé tyčky Bureše, odstrčen však obráncem Bučisu.
34:20
Infarktové situace se dějí i dnes. Beck málem prohodil balónek pod svým gólmanem. Dvořák naštěstí míček zachytil.
33:37
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr z trestného střílení (3:5).
33:37
Olymp si vysloužil nájezd. Exekuce se jako vždy chopil Petra a jako vždy nezaváhal a trestné střílení proměnil.
30:58
Chodl si před protihráčem brání svoji drahou hokejku. Vysvětlení podal i rozhodčímu při osobní konzultaci, čímž pobavil celou halu.
26:31
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Antonín Šiška (2:5).
26:31
Bučis ovšem vrací úder rychlým protiútokem.
26:08
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr bez asistence (2:4).
26:08
Petr proškoluje! Obránci Bučisu úplně nezvládli rozehrávku z velkého brankoviště a lacině odevzdali balónek Ivčovi na hokejku.
22:58
Pohořelý si ubránil balónek před třemi hráči Olympu, střelu tečoval až samotný Dvořák v bráně.
20:24
Chodl jednoručně prošel přes celé hřiště, před brankou se snažil nahrát Petrovi.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Olymp 5 - Bučis 13
20:00
Po úvodní brance Olympu se soupeř probudil a převzal režii zápasu do svých rukou. Uvidíme, zda si náskok udrží do konce zápasu.
20:00
15:48
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Filip, asistoval Bruno Sandner (1:4).
15:48
Přes dvě rychlé přesné nahrávky se Bučis dostal na útočnou polovinu. Filip neměl jinou šanci, než trefit prázdnou bránu.
14:06
Štědrý se přes střed dokázal prokličkovat až před Dvořáka, gól ovšem nevstřelil.
11:37
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Vondruška z trestného střílení (1:3).
11:37
Zaváhání Becka na středu a následný jeho faul zařídil trestné střílení pro Bučis.
10:35
Jurášek v trysku při mantinelu směrem zpět do obranného pásma, útočníka Bučisu nepustil ke střele a v rohu si vysloužil pro tým volný úder.
09:20
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Adam Drastich, asistoval Tomáš Vondruška (1:2).
09:20
Vondruška naznačil střelu z výběhu, ale přesnou nahrávkou nabil Drastich do prázdné.
08:37
Bučis v šanci, ovšem ani druhou dorážku neproměnili.
07:28
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner, asistoval Antonín Šiška (1:1).
07:28
Sandner střelou z výběhu dostal balónek za záda Dvořáka.
06:03
Petr rychlou střelou ze standartky prověřil pozornost gólmana hostí.
05:12
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jiří Beck, asistoval Václav Lauda (1:0).
05:12
Beck trefuje přesnou střelou pod víko, Bureš nemohl nic vidět.
01:38
První větší akce Bučisu, ovšem zakončená nepřesnou střelou a bez dorážky.
00:45
Budil poklekl u soupeřovy střídačky po ataku protihráče.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team: brankář: Dominik Bureš; hráči v poli: Jan Štědrý, Matěj Nykl, Jakub Vondruška, Tomáš Mudra, Tomáš Vondruška
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Jiří Beck, Vítek Moučka, Marek Budil, Ivan Petr, Ondřej Štifter