2:0
2:2
0:2
1:0
branky (asistence): 06:55 Dominik Záň (Petr Blažej), 19:22 Dominik Záň (Petr Blažej), 37:04 Dominik Záň (Petr Blažej), 39:39 Marek Šach (Vojtěch Trčálek), 64:19 Jan Švejda (Michal Vlk)
branky (asistence): 23:06 Martin Vacenovský, 27:55 Roman Školník (John Hodek), 45:20 Petr Škoda (František Novosad), 57:20 Roman Školník (Lukáš Pokorný)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Panthers Praha B 5:4p
7. Dominik Záň, 20. Dominik Záň, 38. Dominik Záň, 40. Marek Šach, 65. Jan Švejda - 24. Martin Vacenovský, 28. Roman Školník, 46. Petr Škoda, 58. Roman Školník; rozhodčí: Tomáš Badin - Martin Jirka; vyloučení: 3:2 + Martin Vacenovský OS; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 26 - Pavel Chlup 28; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:2, 1:0;
64:19
64:59
Komentář trenéra domácích: "Díky soupeři za utkání." Komentář trenéra hostí:"Škoda individuálních chyb, ale bereme alespoň bod, díky."
64:59
Střely v prodloužení:SKV 5 - Panthers 2
64:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Michal Vlk (5:4).
60:00
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: SKV 8 - Panthers 13
57:20
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Roman Školník, asistoval Lukáš Pokorný (4:4).
57:18
Timeout Panthers Praha B
52:30
Vyloučen hráč Boleslav Kytka družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře.
48:04
Vyloučen hráč Martin Vacenovský družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nesportovní chování.
48:04
Vyloučen hráč Martin Vacenovský družstva Panthers Praha B - osobní trest.
45:20
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Petr Škoda, asistoval František Novosad (4:3).
41:19
Vyloučen hráč Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: SKV 9 - Panthers 8
39:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Marek Šach, asistoval Vojtěch Trčálek (4:2).
37:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Dominik Záň, asistoval Petr Blažej (3:2).
27:55
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Roman Školník, asistoval John Hodek (2:2).
23:06
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Vacenovský bez asistence (2:1).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: SKV 11 - Panthers 7
19:22
13:34
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B neproměnil Dominik Záň.
10:51
06:55
06:03
Vyloučen hráč Vojtěch Šafránek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Badin a Martin Jirka.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Pavel Chlup; hráči v poli: Roman Školník, John Hodek, Lukáš Pokorný, Matěj Najvárek, Karol Janíček
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Michal Vlk, Marek Mikeš, Dalibor Nigrin, Vojtěch Trčálek, Jan Švejda