3:0
2:1
2:3
- : -
branky (asistence): 11:40 Petr Vachtl (Ladislav Vorel), 15:51 Ondřej Novotný (Tomáš Pícha), 17:35 Tomáš Pícha (Ondřej Novotný), 20:16 Petr Tůma (Ladislav Vorel), 33:48 Petr Tůma (David Lukáš), 51:28 Petr Tůma (David Lukáš), 56:13 Tomáš Pícha (Martin Jaeger)
branky (asistence): 30:51 Tomáš Pytl (Miroslav Neumann), 41:38 Vojta Zmrzlík (Filip Neklan), 45:58 Martin Hrycej (Tomáš Straka), 52:19 Vítězslav Matěj (Filip Neklan)

SK Florbal Benešov - Prague Tigers 7:4
12. Petr Vachtl, 16. Ondřej Novotný, 18. Tomáš Pícha, 21. Petr Tůma, 34. Petr Tůma, 52. Petr Tůma, 57. Tomáš Pícha - 31. Tomáš Pytl, 42. Vojta Zmrzlík, 46. Martin Hrycej, 53. Vítězslav Matěj; rozhodčí: Filip Leibl - Tomáš Kostinek; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Pavel Kubásek 23 - Dominik Řečník 24; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Po katastrofální první třetině, kdy jsme se posrali ze soupeři a nechali si dát triviální branky z volných úderů. Od poloviny zápasu jsem si dokázali, že nebyl důvod. P.S. Tůma trefí všechno, nám takový střelec chybí.
59:59
Komentář trenéra domácích: Druhý těžký zápas tohoto víkendu je za námi. Jsme rádi, že se nám podařilo potvrdit včerejší vítězství. Děkujeme soupeři za zápas.
59:03
Benešov se v posledních dvou minutách utkání stáhl na svoji půlku a brání se vítězství.
58:39
Timeout Prague Tigers
56:13
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Martin Jaeger (7:4).
56:13
Klasický Píchův výběh končí jak jinak, než gólem.
52:19
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Filip Neklan (6:4).
52:19
Tigers vrací úder! Matěj doráží do benešovské brány a skóre navyšují na 6:4.
51:28
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval David Lukáš (6:3).
51:28
Lukáš přihrává po mantinelu Tůmovi a ten se přes střed vytahuje až k protějšímu mantinelu, odkud střílí. Jeho střela nachází cíl v síti soupeřovy branky.
45:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hrycej, asistoval Tomáš Straka (5:3).
45:58
Hrycej využil nehlídané tyčky a zavěšuje třetí gól pražského týmu.
45:19
Benešov se nenechává zahanbit a zvyšuje svoje nasazení, které však v tuto chvíli nestačí.
41:38
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojta Zmrzlík, asistoval Filip Neklan (5:2).
41:38
Tigers vstoupili do třetí třetiny s velkým nasazením a bojovností, což mělo za výsledek vstřelení branky Zmrzlíkem.
40:00
40:00
38:51
Straka nevyužil možnosti dorážky na brankovišti a trefuje Kubáska. Druhá přesilová hra Tigers je u konce bez změněného stavu.
37:04
Vyloučen hráč Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
36:10
Tým hostů nevyužil přesilové hry a skóre zůstává nezměněné.
34:16
Vyloučen hráč Marek Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:48
33:44
Brankář hostí opět předvedl dobrý zákrok a odráží balónek za mantinel.
32:32
Vyloučen hráč Tomáš Straka družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
30:51
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Pytl, asistoval Miroslav Neumann (4:1).
30:51
Gól hostí vstřeluje Pytl a snižuje skóre na 4:1.
29:20
Skvělý zákrok brankáře Prague Tigers, který vychytal střelu Tůmy a skóre zůstává nezměněné.
27:58
Vojtíšek přestřeluje bránu a Benešov nevyužívá přesilové hry.
27:30
Vyloučen hráč Adam Barbořík družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:16
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (4:0).
20:16
Po přesné přihrávce od Vorla Tůma vstřeluje gól a zvyšuje skóre na 4:0.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: domácí: 12 hosté: 5
17:35
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Ondřej Novotný (3:0).
17:33
Vyloučen hráč Vojta Zmrzlík družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
16:39
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování hokejky.
15:51
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Novotný, asistoval Tomáš Pícha (2:0).
15:51
Tým z Benešova využil standardní situace, která končí gólem.
11:40
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Vachtl, asistoval Ladislav Vorel (1:0).
07:07
Vojtíšek neproměnil svoji šanci, trefil spojnici a míček končí za mantinelem.
05:42
Benešov je z počátku zápasu více na míčku, ale tým z Prahy ukazuje svoji bojovnost.
01:38
První střelu Benešova vypálil Pícha, ale minul.
00:01
První buly vyhrál tým z Benešova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Tomáš Kostinek.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Dominik Řečník; hráči v poli: Tomáš Straka, Adam Barbořík, Martin Hrycej, Martin Skalický, Dominik Vorlíček
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Pavel Kubásek; hráči v poli: David Lukáš, Miloš Vojtíšek, Ladislav Vorel, Petr Tůma, Petr Vachtl